Предложения за блог?

fitness

New Member
Някакви предложения за блог ? В смисал на каква тема за да е печеливш блог ? Не очаквам много просто малко повечко пари които ще ми дойдат много много добре. Значи хванах се да правя фитнес блог ама има 99999 сайта и блогове и форуми и незнам си кви още . Ще съм ви благодарен :p
 
Пиши за това, което те вълнува и от което разбираш. Ако нямаш познания в нишата, която си си избрал, ще бъде много тегаво да пишеш статии. Ако няма интересни статии, няма да има много посетители и съответно ще печелиш малко.
 
искам да ти кажа че ако не блолгваш за нещо което те интересува или , от което разбираш поне малко целия проект е обречен , защото първоначално ще се напънеш да пишеш нещо , но когато не ти е интересна темата ще ти писне и малко по малко ще го изоставиш
 
Може да е някакъв специализиран фитнес блог. Примерно да е само за хранителни добавки или зали и оборудване.
Удобрявам горната идея- профилирай го максимално. Примерно разкажи и твоя опит във фитнеса(в няколко части), реални случки. Дори ако искаш пиши всеки ден какво си правил в залата, кое упражнение те е домързяло да направиш, кое си измислил ти, кое си доусъвършенствал. Пиши от личен опит за уреди, добавки.
Защото ако просто блогваш заради нишата е доста по-трудно - аз за един месец съм написал само 4 статии.
 
Удобрявам горната идея- профилирай го максимално. Примерно разкажи и твоя опит във фитнеса(в няколко части), реални случки. Дори ако искаш пиши всеки ден какво си правил в залата, кое упражнение те е домързяло да направиш, кое си измислил ти, кое си доусъвършенствал. Пиши от личен опит за уреди, добавки.
Защото ако просто блогваш заради нишата е доста по-трудно - аз за един месец съм написал само 4 статии.

bigman-fitness.blogspot.com как ви се струва ? като за 3 дни сам писал по 10 минути в него :)
 
този пост
Код:
http://www.bigman-fitness.blogspot.com/2008/03/blog-post_4600.html
ако искаш го раздели на отделни постове - така няма да е дълъг и ще имаш повече постове с target-ирани заглавия. Според мен ако пишеш от сърце и душа няма да сбъркаш и наистина с по 20 мин на ден ще натрупаш много уникално съдържание.
 
този пост
Код:
http://www.bigman-fitness.blogspot.com/2008/03/blog-post_4600.html
ако искаш го раздели на отделни постове - така няма да е дълъг и ще имаш повече постове с target-ирани заглавия. Според мен ако пишеш от сърце и душа няма да сбъркаш и наистина с по 20 мин на ден ще натрупаш много уникално съдържание.

Дам... наистина съвсем оригинална информация слагам и тези програми където съм ги сложил лично съм си ги измислял и пробвал като по-малък ;) А и само да попитам :) Мога ли да напиша публикация и тя винаги да стои като начална страница отпред ?
 
това някой го пита някъде във форума. Според мен не е добра идея. По-добре сложи линк към нея, но не самата статия. Но ако искаш обясни какво искаш да постигнеш с това, а после ще го обсъдим.
 
това някой го пита някъде във форума. Според мен не е добра идея. По-добре сложи линк към нея, но не самата статия. Но ако искаш обясни какво искаш да постигнеш с това, а после ще го обсъдим.

Ами примерно някои отговори на въпроси например : С каква цел е блога ? Какво ще намерим в него ? Добре дошли ... Снимки и т.н.:)
 

Горе