Предложете Букмаркинг Софтуер

Green Bars

Well-Known Member
Бях се насочил да купувам Bookmarking Demon, но напоследък не чета добри отзиви за този софтуер.
Какво е вашето мнение и има ли някаква добра алтернатива.
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Достатъчно добър е.Няма успеваемост 100 % но доста лесно си минаваш статиите в 60тина 70 социалки
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Чета по чуждестранните форуми че предишните версии са били добре, но след ъпдейта се е спекло нещо,
по-нисък процент на успеваемост, повече сгрешени капчи и тн.
А друг софт ?
Или този е най-добрия
 
По-добро от това няма или поне аз не съм открил, а доста съм ровил преди да го взема.

М др капчата няма нищо общо с БМД - ползват се външни сервиси
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

е значи ще го взема. А някаква идея за по ниска цена :)
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

е значи ще го взема. А някаква идея за по ниска цена :)

Търсиш в уариор форума за теми на kingwarrior. Той предлага отстъпки за доста софтуер, плъгини и т.н. Вземаш го през негов линк с 50 долара надолу (119 беше за последно с тази отстъпка) и после му пращаш рецепиента от кликбанк, за да ти прати бонусите. Виж повече в темата.

И да почерпиш. :wink:
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Иво една бира от мен сега ще го пробвам Уориара
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

лесно се добавят, но само pligg и scuttle. Има списъци из нета, но кофтито на повечето социалки е че са временни. Като им изтече домейна ги спират
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Доволен ли си? Какъв е долу горе съксес рейта?
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Схемата с Bookmarking Demon каква беше, в Кликбанк ли го имаше, в BHW съм виждал хора да го продават по 70$ ?
Иначе списък може да се направи лесно със Scrapebox
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Аз не можах да хвана промоция одраха си ме 180 долара
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

A да те питам тогава, в BMD може ли да се добавя повече от 1 урл, смисъл да сложа 20 линка да ги пусна в 200 сайта и то да ги ротира ?
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Може да прави всякакви ротации - можеш да си добавиш 20 линка и да избереш на колко процента да се публикуват във всеки активен акаунт - тоест може да зададеш например 60% и във всеки акаунт ще получиш по 12 различни публикации. Също така може да зададеш брой публикации на сайт и брой публикации на акаунт - Например задал си 20 линка - и си задал макс 6 публикации на акаунт и макс 12 публикации на сайт - при това положение в сайтовете в които имаш само един акаунт ще получиш по 6 публикации ако имаш два активни акаунта общо 12 но ако имаш три активни акаунта ще си останат общо 12 като не съм сигурен дали в два ще са по шест и в един нищо или ще ги разпредели по равно в трите по 4.

От написаното по горе се подразбира че БМД може да поддържа множество от акаунти на всеки един сайт като преди да публикуваш можеш да си избираш кои да ползваш което обаче е голяма тояга щото ако имаш активни 500 социалки и на всяка имаш по 5 акаунта ти се извива свят - да не говориме ако социалките са повече.

Поддържа проксита, шедулиране на задачите и още хиляди настройки дето и хабер си нямам за какво са. Има готина система за вадене на урлтата от сайта от които после само да си избереш кои искаш да завъртиш. Има добра система за пингване - Вади отвратителни отчети - или поне аз не мога да видя да вади хубави и тн.
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

A да те питам тогава, в BMD може ли да се добавя повече от 1 урл, смисъл да сложа 20 линка да ги пусна в 200 сайта и то да ги ротира ?

Може да добавиш сайта и той обхожда и ти взема всички страници с описание, ключови думи, тайтъли. Да има и опция да го нагласиш къде да публикува, през колко време, за какъв срок.

Най-доброто е за букмаркове. Обаче има недостатъци: Яде много капчи, не дава директен линк до самия букмарк. Вади този на профила. Под много капчи говоря от порядъка на 4 долара плюс за създаване на акаунт. Може да ползваш image typers за капчи. За целта дърпаш техен софт и той прави тунел между тяхните хора, който набиват капчите и софтуера. Тях може да ги ползваш и за сенюк, меджик събмитър, хрумер, скрейбокс и т.н.

Готиното на бмд-то е, че може да добавиш фийдове от сайтове. Това са т.нар. "камуфлажни" линкове. И така на 1 твой линк, в профила имаш 3-4 на сходна тематика, но от авторитетни сайтове. Поддържа проксита, спин на имена, спин на никнеймове и т.н. Симулация на браузър, време на престой в директорията, операционна система и т.н.

Има книжка специално за бмд-то, bookmarking demon coach или нещо подобно. Жената много добре е описала как се работи с него.
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

За капчите през image typerz излиза доста по евтино, отколкото тези които обявени в самия софт.
Ако искате да направим тема, специално за BMD и там да си обменяме списъци със социалки.
 
От: От: Предложете Букмаркинг Софтуер

не дава директен линк до самия букмарк. Вади този на профила.
Това не го знаех. Тогава с какво работят хората предлагащи такива услуги, и репорта включва линкове до самия букмарк. Става въпрос за адски много извършена работа на ден. Кой тоол предлага скорост в боокмаркинга + линкове до самия букмарк?
 

Горе