Предложете Букмаркинг Софтуер

От: Предложете Букмаркинг Софтуер

С това че не дава линк до самия букмарк ме загубиха, нали точно той е този който се индексира, каква е тази работа. За Xrumer май има мод за Pligg социалки, който събмитва за отрицателно време и заобикаля капчи.
Sick Submitter има платен темплейт idiotquery pligg robot който май е добър и дава линка до самата публикация, вградените не ги бива които идват със софта. За всичко съм намерил правилния софт, само тея букмаркове ме мъчат, тяхната мама :D
 
ем, за тях по-добро от бмд в момента реално няма. мод за плигове за хрумера, тва трябва да се погледне ... ама хрумера си има други болки - такова добиче иска хуууубав, мазен деди сървър само за себе си или в най-лошия случай много непретенциозен нет доставчик
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Така четох че имало mod за Xrumer, не знам дали реално е така, може да провериш, не знам има някой предлагат по 1000-2000 социалки за смешни 4-5$(само Pligg са), чудя се какъв софт ползват, или някакъв къстъм писан или това за Xrumer-a, друго не му се струва рентабилно ама никак.
 
еми има разни модове дето се шерят из нета ама честно казано аз ич не обичам да си катеря компютъра с незнайни творения

на такава цена май само хрумер остана при бмд капчите много дебело лягат
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

http://www.imagetyperz.com/Forms/Login.aspx

WTF 30,000 Капчита за 1.5$ или нещо съм луд ?

П.С. каква е тази настройка да обхожда сайта и да ми взима урл-та и да ги събмитва..
Моят BMD е бая прашасал.. трябва да взема да го пусна скоро време в акция..
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

1,5 става цената за 1000, ако поръчаш поне 30000 :)
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

То не е настройка където се добавят страниците има едно прозорче където да сложиш името на домейна и ти обхожда сайта и ти вади всички намерени страници. тоест прави ти нещо като сайт мап но само на линковете.
След това си ги преглеждаш премахваш тия които не ти трябват и на останалите им пускаш колкото ти е кеф.

Тази цена от линка е много тънка да даже на скам мяза - аз го ползвам за лични нужди и не ми е проблем цената на капчите - но ако трябва да се предлага услуга с него уйде коня в реката - или другият вариант е да се намерят достатъчно на брой СМ дето да не искат капча.
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

1,5 става цената за 1000, ако поръчаш поне 30000 :)
А реално колко е цената за 1000 капчита ?
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

45 долара
ако смятам правилно
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Което си е пак почти колкото двата долара на тия дето са вградени и не се занимавам с глупости
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

... еб*л съм го.. ще го пускам да събмитва само в социалки дето нямат капчита хахахахах :lol:
Някой има ли списък с соц мрежи без капчита ? :D

П.С. как да наглася тва да изкраде всичките ми урл-та от сайта ми ? Any ideas ?
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Виж в експер мода, отиваш на таб My web Pages и точно в началото на лентата ти е полето за сайта и после бутона за стартиране. Имаш и филтър колко навътре да влиза по линковете

BMD.jpg
 
От: Предложете Букмаркинг Софтуер

Измислих начин, който г/д ще върши работа да излъжем BMD и да си вземем линкове към урл-то на историята, говорим за Pligg сайтове, като преди 2 мин се сетих и има пропуски сис сигурност.
Та:
1. Купуваме Scrapebox :) или мислим алтернативни варианти
2. Взимаме всички урл-та от репорта, на мен ми дадоха един имаше страниците на user-a вътре, ако има и тагове и т.н (само предполагам) импортваме ги в scrapebox и даваме да махне всички урл-та които не съдържат user.php
3. Използваме аддон-а link extractor и слагаме всички страници на потребители и даваме да екстактне всички урл-та и само вътрешни вършат работа.
4. Импортваме всички ектракнати урл-та в Scrapebox отново и даваме да премахне всички урл-та които не съдържат story.php
6.След това забелязах че ако има 1 урл събмитнато, остават 2, едното е историята, другото има накрая #discuss та реално даваме да махне и урл-та съдържащи #discuss

Воала :D
 

Горе