Предложете за Nevrologia.COM

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

Продавам домейна Nevrologia.COM
Регистриран в Godaddy,
Изтича на 12/12/2011год.

Заети са .net , .org , .info , .tel и .ru

Моля, предложете вашата цена, приемам оферти над 150$
Плащане чрез PayPal

Благодаря.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

кое струва 150$ че не разбрах
пр като гледам няма
на него и сайт няма

Искам просто обяснение кое струва 150$
и да кажеш твойто мнение как виждаш този домейн да печели и защо ти не се опиташ да печелиш като го оценяваш толкова скъпо
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

не виждам кой от този форум ще ти плати тези пари за този специализиран домейн. Опитай в някой форум за лекари ...
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

FAIL
Действай така:
правиш блог с няколко статии по темата, малко субмит, малко 'тъпи' линкове от тръстед социалки и т.н. и т.н.. След като си готов с нещата, започваш с директен маркетинг по мейл адресите на заетите домейни и им предлагай домейна или пък на някоя клиника, но тук да предлагаш нещо такова за 150долара е смешно : )
Имаше една тема от няколко дни - един пич продава афилейт маркетинг сайт, който е правил продажби и то доста по евтино от "над 150" , пък да не говорим че го дава с хостинг и домейн :) . Помисли над това.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

Моля, предложете вашата цена, приемам оферти над 150$


Благодаря.

Естествено че ще приемеш оферта и над 150$ ;)

Аз лично съм заинтересован, но не и на тази цена.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

Хубу де, що му спамите темата на човека? Не е важно колко струва нещо, важно е на колко може човек да го продаде ...
Във форум се води спам само ако съдържа афилиейт/реферал линк към тъпа оферта или е просто безсмислено изречение на новорегистриран.

Сичко останало са ценни, интелигентни, мъдри лични мисли, съвети и мнения на достопочтените мембъри на къмюнитито.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

и да кажеш твойто мнение как виждаш този домейн да печели и защо ти не се опиташ да печелиш като го оценяваш толкова скъпо
Ти защо си мислиш, че не се опитва да спечели от домейна?

ПП: Иначе че е скъпо скъпо е, но ще дам един хинт: опитай да го продадеш на руския пазар, той поне не е като нашия безпаричен. Там по може да му вземеш пари на домейна само заради името, макар че 150$ са си много както и да ги погледнем.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

Причините поради който се поражда това съмнение в мен са
1 защото го продава ???
2 защото не е направил сайт
3 щом го оценява толкова значи мисли, че домейна е добър и ще се изкарват пари от него

може да се опитва ама едвали е повече от 0.10 стотинки на ден

Да не говориме че бг ще е по изгодно
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

защото го продава ???
Щото покрай хилядите промоции се е полакомил да си вземе евтино домейнче и сега няма какво да го прави.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

Добра идея, бих побутнал и аз в тази насока - Научния център към РАН (и без това са взели neurology.ru). Но да им почне от 15000 бакса и да смъква, иначе с тези 150 изобщо няма да го приемат сериозно... ни като цена, ни като сайбърскуотър.

ПП: Иначе че е скъпо скъпо е, но ще дам един хинт: опитай да го продадеш на руския пазар, той поне не е като нашия безпаричен. Там по може да му вземеш пари на домейна само заради името, макар че 150$ са си много както и да ги погледнем.

КЪм ТС: Хм, като се позамислих, давам $80 веднага и спираш да се занимаваш. Плюсът ми ще е изгодната цена, минусите са осветяването и риска.
Другият вариант е да ти помогна срещу 30% комисион от приблизителната крайна цена - месечната заплата на московски невролог (към $10000). Но ще седиш и дремеш като киек, докато стане.
Ако имаш интерес - оправи си настройките на личните и пиши на ЛС, че аз не успях.
 
Последно редактирано:
От: Предложете за Nevrologia.COM

Отговарям на въпросите,които Ви тормозят:

1.Защо го продавам? Продавам го по простата причина, че нямам знанието да направя един хубав сайт.Разбира се мога да направя един сайт с директории, но нямам да съм удовлетворен от себе си,ще има сайт като за без хич.Може би някой друг път когато се науча да правя нещо по-хубаво да го купя домейна пак:) Втората причина е, че ме бива да измислям идеи и имена. Цялата тая "игра" на думи ми е по на сърце.3-та причина.Печалба.
2. Защо не съм направил сайт?- мисля, че ти отгворих още в първия 1...Човекът, който го купи може да прави всичко с домейна, но вярвам, че ще направи един хубав и по-полезан сайт отколкото аз.
3.За изкарване на пари? -Да, мисля че ще бъде полезан на лекари, клиники или любители.

Благодаря на всички за съвети и предложения които сте дали, за руският пазар бях се сетил и преди и имам един тема в един руски фроум за оценки на домейна. и един ми написа, че може за над 1000$ да го продам.

Strana не бях се сетил за Научния център към РАН.Ако искаш пиши им ти. Съгласен съм да ти дам 30 % от крайната цена, евентуално ако намериш купувач.

Благодаря.
 
От: Предложете за Nevrologia.COM

Чак сега видях поста, за съжаление. Чета форума, само когато получавам уведомления за пристигнало ЛС от потребители, и съм пропуснал по-нататъшното развитие на тази тема - затова бях помолил да пишеш на ЛС.

Ако остава уговорката, то ще ти пиша в началото на годината, за да уточним подробностите. Най-вероятно ще е след 12-ти януари - тогава е първият работен ден в Русия и ще има шанс да се свържа с когото и да е.

* * *
Strana не бях се сетил за Научния център към РАН.Ако искаш пиши им ти. Съгласен съм да ти дам 30 % от крайната цена, евентуално ако намериш купувач.

Благодаря.

... вдигам на $100, ако не ти се занимава да чакаш.
 
Последно редактирано:

Горе