Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

alabalist

New Member
Търся си външна услуга за масово разпращане на писма на мои клиенти. Не става въпрос за масов SPAM, а за разпращане на подбрани от клиенти адреси, които рядко надвишават 2-3000 бр. На никой не е удобно ползването на софтуери, които да спазват ограниченията на различните хостинг компании или потенциалните проблеми от влизането в SPAM филтри.

Не е нужно услугата да е българска, екстри като проследяване на кампании са добри, но не задължителни, задължително да има удобен web интерфейс с възможност на импортиране на адресите.

Можете да се рекламирате спокойно :)
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Mailchimp.com
Не съм ги ползвал никога, но май са най-известните в тази област. И нямат репутация на gray/black.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Ако правилно съм разбрал въпроса потърси сайтове подобни на getresponse.com
Не мога да дам лично мнение, но знам че доста хора ползват aweber.com
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

@rds100: Благодаря за отговора, ще тествам безплатната опция, цените не са зле.
@pavkata78: Точно такива сайтове търся, но на тези цените са височки - търся нещо за 10$ за около 2000 абоната.
 
Mailchimp и aWeber са най-надеждните. Аз ползвам Mailchimp и съм много доволен. Предимството му е, че можеш да си отвориш безплатен акаунт ако имаш до 2000 абонирани потребители и да им пратщаш до 12 000 мейла на месец.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Щом не е спам, защо не си напишеш програмка от няколко реда, като сложиш адресите във файл. Няма кой да те гони да те санкционира.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

За България само или за целия свят?
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

с MailChimp обаче не можело да се промотират афилиейти продукти или да се ползва с "реклмана цел". Пишело го в правилата.

Иначе е добро аз го ползвам. (безплатната версия)
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Пробвал съм MailChimp и не ме кефи нещо.
С gmail можеш да пращаш неограничен брой писма.
Аз пращам до 500 на 24ч. и съм доволен.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Ето една супер яка услуга за масови мейли и автоматичен отговор: http://bit.ly/196UjXI (афф линк). Аз ги ползвам отскоро и съм доволен, казва се "лудата Мими", а аз си падам по луди неща. Имат безплатен план и с него може да пращаш до 2 500 адреса. Има и ограничение за броя изпратени писма - 12 500 за всеки акаунт. Първият им план е 10$ на месец, което е приемливо. Мен услугата им ме кефи.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Mailchimp.com
Не съм ги ползвал никога, но май са най-известните в тази област. И нямат репутация на gray/black.

Аз съм го ползвал. Дори безплатната версия върши добра работа.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Написал съм си програмка, но е неудобно - трябва да се спазват ограниченията на час, трябва да се следи кои писма са върнати и защо, трябва да се следи кой се е отписал, да се види колко са го отворили и т.н. Mailcimp е малко бъгав с редактора, но върши работа.
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

http://emailinvest.com - Българска е и има всички необходими статистики както и нещо което е само за България - Проверка на имейлите в КЗП
 
От: Предложете ми (добра) услуга за масово разпращане на писма

Аз мога да ги разпратя, имма уеб базирана програма със софтуер отчита се всичко!
 

Горе