Предложете ми надежден български хостинг сайт

iskous

Member
Здравейте,
От доста време се каня да преместя старият си сайт на нов хостинг. До сега бях на напълно безплатен, но вкараха някакви правила за добавяне на три реклами от тях във всяка страница на сайта и искам да ми предложите някакъв надежден хостинг, който да е български. Целият сайт е 50GB :) Според Вас кой е най-добрият български хостинг, който може да ми осигури неограничено дисково пространство ?
 
Според мен "добър хостинг" и "неограничено дисково пространство" са взаимно изключващи се неща.
По-добре изрично да е казано и да знаеш какви точно са ограниченията.
 
От: Предложете ми надежден български хостинг сайт

Здравейте,
От доста време се каня да преместя старият си сайт на нов хостинг. До сега бях на напълно безплатен, но вкараха някакви правила за добавяне на три реклами от тях във всяка страница на сайта и искам да ми предложите някакъв надежден хостинг, който да е български. Целият сайт е 50GB :) Според Вас кой е най-добрият български хостинг, който може да ми осигури неограничено дисково пространство ?

Какъв е тоя сайт 50gb, да не е download.con :)
Не съм много сигурен, но за неограничено дисково пространство, маи ще ти трябва could, които, като идваш от безплатен, маи хич, няма да ти хареса :)
 
От: Предложете ми надежден български хостинг сайт

Първо - виж го тоя сайт дали не може да се раздели на сайт и да кажем някакъв контент , който може да се качи в облака( картинки напр. ). После поразтърси се и навънка. Аз мога да споделя моя опит с 1and1 -мисля че имат филиал в Германияи на други места май, иначе са в щатите. Имат план с неограничен диск спейс, предлагат и много други екстри: разни зарибявки като 1 безплатен домейн наме и сериозни като облачни услуги и цената е около 15лв на месец. Обаче в трябва да се чете внимателно. Имат ограничение в броя на файловете( fear usage policy ), май 280 000. Така че трябва да си разиграеш 3-4 варианта( shared hosting vs.dedicated server vs. vps vs. cloud ), като отчиташ: пари, условия и технически умения за да изберш.
 
От: Предложете ми надежден български хостинг сайт

Провери и SiteGround
Да много са добри. И аз имам опит с тях( един клиент ), но са до 30GB за споделен хостинг( +Free CloudFlare CDN за по-скъпите планове).
 

Горе