Предложете платформа за следния проект

nimex

Member
Здравейте колеги предприемачи!
От известно време правя проучвания за един проект. Проблема ми в момента е избора на добра платформа, по която да се правят минимален брой доработки.

За проекта, всеки потребител трябва да може да пише статии, да качва свободно видеа и да има собствен албум със снимки. Статиите които пише да се показват като в новинарските сайтове (разбира се след удобрение). Главната идея е за новинарски сайт, в който всеки може да си пише статия, но с 2 отделни секции за споделяне на клипчета и албуми със снимки. Възможна е и огромна интеграция с гугъл мапс.
 
Последно редактирано:
От: Предложете платформа за следния проект

Здравейте колеги предприемачи!
От известно време правя проучвания за един проект. Проблема ми в момента е избора на добра платформа, по която да се правят минимален брой доработки.

За проекта, всеки потребител трябва да може да пише статии, да качва свободно видеа и да има собствен албум със снимки. Статиите които пише да се показват като в новинарските сайтове (разбира се след удобрение). Главната идея е за новинарски сайт, в който всеки може да си пише статия, но с 2 отделни секции за споделяне на клипчета и албуми със снимки. Възможна е и огромна интеграция с гугъл мапс.

Wordpress е идеално за целта!
 
От: Предложете платформа за следния проект

WordPress с малко къстъм код би свършил чудесна работа. Иначе може да стане и с Drupal или Joomla (ако са ти по-ясни), но, честно казано, не бих ги препоръчал.
 
От: Предложете платформа за следния проект

По-принцип кой от каквото разбира. Ако работиш с Wordpress, става. Иначе за нещо такова аз лично бих ползвал Joomla + K2.
 
От: Предложете платформа за следния проект

WP наистина предлага почти неограничен арсенал от плъгини и фийчъри, които могат да ти помогнат да постигнеш целта си. Освен това огромната база със туториали и комюнитито като цяло могат да ти помогнат с почти всичко в днешно време. От друга страна апликацията е доста тежка, когато става дума за работа от повече станции едновременно и за обработване на по-големи бази. Можеш да погледнеш в нета как да намалиш употребата на ресурси- има доста начини. Ето ти една идея- WordPress heartbeat control
 

Горе