Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Sky

Well-Known Member
Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика.
Че на работа е страшен шум и отдавна се каня да си взема нещо да слушам музика.
Сегашния ми телефон е доста олд скул , и таман и него да сменя.
Никакви екстри освен Mp3 плеър и добра батерия не са ми нужни
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Nokia 5230 - НЯМА ПО-ДОБЪР!!!
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Nokia 5230 - НЯМА ПО-ДОБЪР!!!
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Nokia 5230 - НЯМА ПО-ДОБЪР!
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Нещо много крашва форума и се получава як спам :) ъпчо ако искаш за музика, си вземаш Sony, ако искаш за батерия - също. Има обаче една малка подробност и това са слушалките, а на Nokia и Samsung са най-добри. Нов телефон ли искаш или втора употреба :)
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Нов, и мастъра кво е правил не знам ама виждам тройно :D
Нещо много крашва форума и се получава як спам :) ъпчо ако искаш за музика, си вземаш Sony, ако искаш за батерия - също. Има обаче една малка подробност и това са слушалките, а на Nokia и Samsung са най-добри. Нов телефон ли искаш или втора употреба :)
И пак да кажа, телефона ще се ползва главно за слушане на музика. Батерията трябва да държи поне един ден
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Lenovo A660
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Аз го ползвам и нямам никакви оплаквания от батерията.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Колко издържа при средно натоварване? Че и в други теми четох твои коментари за този телефон и като че ли е таман квото търся
Аз го ползвам и нямам никакви оплаквания от батерията.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

лъжат те гадинитееее :)
намери си един соним на старо, защото нови са по-скъпи.

Тоя "кютюк" има батерия да свири поне 200 мп3-ки на собствена колона и няма да му падне батерията!
При това колоната му е толкова силна, че може да озвучаваш половин кръчма и няма да ти пречи като щтракат с пръсти на бяла роза в другата половина :) и звука е добър не е някакво стъргание и звъцкание.
А сложиш ли му слушалки, ще слушаш 3-5 дена без да спира, може федна кофа с вода да го топиш да се охлажда...

Иначе едно смартфонесто леново от ибея за 100 долара и си ходиш с зарядното под мишница.
Един френдел имаше такова едно водоустойчиво и не е лошо, но все пак батерията си му е като на смартфон.
 
От: От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Само не разбрах това "соним" сони ли означава или конкретен модел телефон.
И да сега се разрових още за това леново и не едно а 2 зарядни ще ми трябват, а пък за единия плеър да взимам такова чудо.
И тея пари дето съм ги дал са максимума, но съм забравил да добавя, че ме интересува най-евтиното решение
лъжат те гадинитееее :)
намери си един соним на старо, защото нови са по-скъпи.

Тоя "кютюк" има батерия да свири поне 200 мп3-ки на собствена колона и няма да му падне батерията!
При това колоната му е толкова силна, че може да озвучаваш половин кръчма и няма да ти пречи като щтракат с пръсти на бяла роза в другата половина :) и звука е добър не е някакво стъргание и звъцкание.
А сложиш ли му слушалки, ще слушаш 3-5 дена без да спира, може федна кофа с вода да го топиш да се охлажда...

Иначе едно смартфонесто леново от ибея за 100 долара и си ходиш с зарядното под мишница.
Един френдел имаше такова едно водоустойчиво и не е лошо, но все пак батерията си му е като на смартфон.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Соним са едни телефони, дето ги хвалят че носят на бой и ебание,
обаче аз не съм доволен, за две години му се обели гумата,
на един познат също му с еобели, но той е пич и не го мързи и му го смениха директно от полша ли къде беше офиса им с ноФ!

ето тия са
https://www.google.bg/search?q=Soni...jetAariYHYDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979

но са по 800 лева, затова ти казвам някой втора ръка ако намериш по евтино, батерията държи около месец, ако не го ползваш за мп3-ка
Аз миналата година го ползвах със слушалки като влизах с дъската в морето и си слушах музика без значение дали телефона е под или над водата.

А вградената му колона би заглушила и някой лаптоп.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Колко издържа при средно натоварване?
Една седмица.
Това за зарядните не го схванах. Зарежда се като всички останали смартфони.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Една седмица.
Това за зарядните не го схванах. Зарежда се като всички останали смартфони.

Това няма да го повярвам, освен ако не го видя лично и то няколко пъти на запис даже...
как така смартфон с една седмица батерия?
То да не е с процесор на 3 мхз?
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

А, схванах. Ама за един плеър да дам толкоз пари , не мерси.
Соним са едни телефони, дето ги хвалят че носят на бой и ебание,
обаче аз не съм доволен, за две години му се обели гумата,
на един познат също му с еобели, но той е пич и не го мързи и му го смениха директно от полша ли къде беше офиса им с ноФ!

ето тия са
https://www.google.bg/search?q=Soni...jetAariYHYDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979

но са по 800 лева, затова ти казвам някой втора ръка ако намериш по евтино, батерията държи около месец, ако не го ползваш за мп3-ка
Аз миналата година го ползвах със слушалки като влизах с дъската в морето и си слушах музика без значение дали телефона е под или над водата.

А вградената му колона би заглушила и някой лаптоп.
 
От: Предложете телефон до 100-150 долара главно за слушане на музика

Ако е само за музика, за какво ти е телефон. Вземи си една MP3 ка за 50-100 лв. + някакви PC колонки за 20-30 лв. По евтино, по издръжливо то към батерия, че и по хубав звук ще имаш...
Иначе за телефони в тоя клас Xperia E, LG Optimus II
 

Горе