Предложете чужд хост

Mak

New Member
Здравейте, дайте акъл за добър и евтин чужд хост. Ще се използва за елементарен англоезичен сайт с елементарен трафик. Благодаря предварително.
 
От: Предложете чужд хост

Ползвай Jump.BG имат сървъри в Германия гарантирам ти, че няма да имаш проблеми с тях.
 
От: Предложете чужд хост

Digital Ocean - $5 на месец и си в "големия" бизнес
 
От: От: Предложете чужд хост

Благодаря за отговорите, чуденето ще започне. За евтин и добър, мисълта ми е, че сайтът ми е много малък и да използвам някаква минимална оферта на добър хост. Все пак не е онлайн магазин или сайт с много видео и клипове..
 
От: Предложете чужд хост

fatcow.com го ползвам от почти година и повечето ми клиенти от Щатите също са на него. Много им е добър support - a, пишеш им проблема си, и за по малко от ден ти отговорят и са доста учтиви. Само дето версията на Перлата ми е стара, но като гледам ти нямаш нужда от нея и без това.

И да, хостинга е от Южните Съединени Щати.
 
От: Предложете чужд хост

fatcow.com го ползвам от почти година и повечето ми клиенти от Щатите също са на него. Много им е добър support - a, пишеш им проблема си, и за по малко от ден ти отговорят и са доста учтиви. Само дето версията на Перлата ми е стара, но като гледам ти нямаш нужда от нея и без това.
Ти сигурно се шегуваш ? Отговарят ти за по малко от ден? :lol: :lol:

Взимай си от Jump най малкия план от 3,95лв на месец и си готов или пък пробвай coolicehost.com
 
От: От: Предложете чужд хост

Много им е добър support - a, пишеш им проблема си, и за по малко от ден ти отговорят и са доста учтиви.

Нищо лично, ама това сериозно ли ?!

И да, хостинга е от Южните Съединени Щати.

Май имаш предвид, че имат data center някъде там...


По темата, разгледай чуждестранните доставчици, почти всички предлагат сходни параметри и цени от порядъка на 2.95 - 4.95 $ на месец, като плановете са им почти идентични. Ако нещо от това те спира, винаги може да опиташ БГ хостинг със сървъри в САЩ.
 

Горе