Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

alus1onZ

Member
Предложете CPA Networks, които разрешават iframes

Предложете колкото се може повече такива CPA Networks, че иначе не става работата с 1-2 само и няма как да остана извън "радара".

Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече!" . Очаквам предложения, а не догадки от рода: "Един приятел на сестра ми на гаджето на брат й е чул, че еди кои си разрешават кропване с iframes"

Благодаря предварително :)

П.С. Не намерих раздел, засягащ CPA, затова пуснах темата тук. Ако това не е правилното място за нея, моля да бъда извинен.

П.С. 2: Забелязах си и глупава грешка в заглавието, но "грамотния" Vbulletin не позволява редакция на заглавието, ако може някой мод. да го оправи :)
 
Последно редактирано:
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Защо просто не си направиш собствен сайт, на който да продаваш продукта? Така няма да има кой да ти забранява да ползваш <iframe, защото ти ще си собственика на сайта ;-)

Сериозните афилиейт програми предлагат шаблони, от които да си направиш сайт.

Само че тогава няма да е CPA, а CPO...
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Той говори за оферти от типа ZIP, Email submit и други такива... Лъжеш хората за нещо и те ги попълват
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Той говори за оферти от типа ZIP, Email submit и други такива... Лъжеш хората за нещо и те ги попълват

Точно така! Благодаря за допълването :wink:
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Според мен не трябва да се толерират такъв тип теми. Измама, лъжа спрямо хората, които фактически в някои случаи идваме точно ние, не мисля, че е правилно.
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Не е измама, а изкривяване на истината. Да кажем някоя компания предлага iPod на много ниска цена или се разиграва томбола за подобна стока, но лендинг страницата им е много грозна. В случая се кропва офертата с iframe и се прави по-хубава лендинг страница и се промотира.

А и не се правя труда да промотирам на българския пазар, затова бъде спокоен няма да стигне до теб.
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

използвай double meta refresh или fake the referer.
и номера ще мине на всяка cpa network.
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

използвай double meta refresh или fake the referer.
и номера ще мине на всяка cpa network.

Ползвам, ползвам, но ще ми е по-спокойно като знам, че позволяват кропване на офертите. Че иначе получавам въпроси за "странния" единствено органичен трафик и трябва да измислям как да се оправдавам :lol:
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

1. ads4dough.com
2. amazon.com
3. Azoogle.com
4. Bidvertiser.com
5. chitika.com
6. cj.com
7. clickbank.com
8. cpaempire.com
9. CPAHut.com
10. CPALead.com
11. hydranetwork.com
12. IncentAClick - cxdigitalmedia.com
13. IncentReward.com
14. linkshare.com
15. MarketLeverage.com
16. MaxBounty.com
17. neverblue.com
18. RevenueAds.com

ето ти добри cpa сайтове и използвай double meta refresh
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

Жив и здрав! Някои ги знаех, но има и доста дето ще са ми от помощ. Мерси!
 
От: Предложете CPA Networks, който разрешават iframes

бих те насочил към последните ;)
 

Горе