Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Е то пак си е упражнение :)
Унито и той кат мене йога и ще си разтяга корема с бира
 
От: Предприемачеко разпускане!

Плъха ми умря :cry:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ами то от толкова недаващи ми мира мисли за твойто, се наложи да прибягна до компромисни варианти :oops:

Е, ако знаех, че толкова го мислиш, веднага щях да ти пратя някоя секси снимка на задника ми, подаващ се измежду пръските на фонтан.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, ако знаех, че толкова го мислиш, веднага щях да ти пратя някоя секси снимка на задника ми, подаващ се измежду пръските на фонтан.
Може и без фонтан :)
Фонтанджийката не ти е конкуренция тъй че няма нужда от същия сетинг.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Може и без фонтан :)
Фонтанджийката не ти е конкуренция тъй че няма нужда от същия сетинг.

О, веднагически ще ти пратя някое импровизирано задно селфи, ама да не ме разбереш погрешно, че искам да се сближаваме.

10390101_10154165180490346_8801632181454876757_n.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Майко, тия са ми любими

Тогава няма да ги давам на Бластера, а ще ги пазя да си ги хапваме на кораба-майка.. Бластера и без тва е доволен и на мушмули и не помня другото... смУкини:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

О, веднагически ще ти пратя някое импровизирано задно селфи, ама да не ме разбереш погрешно, че искам да се сближаваме

Липсвах ли ви ?:-o
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, стига го перчи туй коте, че ще му обръсна корема накрая :lol:
Тогава няма да ги давам на Бластера, а ще ги пазя да си ги хапваме на кораба-майка.. Бластера и без тва е доволен и на мушмули и не помня другото... смУкини:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, стига го перчи туй коте, че ще му обръсна корема накрая :lol:

Уни, моите съболезнования за плъха ти ! Най-голямата ми фобия, след височините са мишките, ама твоя плъх сихурно е бил специален..
И ще си перча котето, колкото искам !:p
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мен рибата ми замина :cry:

:lol::lol::lol: Тва беше добро ! Сори за рибката, де - изпълняваше ли желания ?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ме уи, биен сюр, натуральман, ма шери:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4sPkS8b62Q&feature=kp

Някакъв го питат приятелите му: ''абе, верно ли жена ти е била във Франция?'', а той: ''Не бе, мама му стара, келешите от махалата я научиха.''
Мерси боку за песньовката ! Едно бивше гадже намираше тая певица за секси.:lol: Затова ти казах, че не знаем кое е секси за мъжете
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Някакъв го питат приятелите му: ''абе, верно ли жена ти е била във Франция?'', а той: ''Не бе, мама му стара, келешите от махалата я научиха.''
Мерси боку за песньовката ! Едно бивше гадже намираше тая певица за секси.:lol: Затова ти казах, че не знаем кое е секси за мъжете

Жо т'ан при :)) Аз също я харесвам певицата - талантът е секси у нея.

Плъхът домашен любимец ли е бил?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Жо т'ан при :))

Плъхът домашен любимец ли е бил?

Въпросът на френски предполага отговор на кафенце у мола..:wink:
А, плъхът сигурно е бил някой хамстер или морско свинче.. На някой ако му е умряла я крава, я коза - да дойде да сподели. Ще изкажем съболезнования ! Скоро е черешова задушница, може да направим помен.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Въпросът на френски предполага отговор на кафенце у мола..:wink:
А, плъхът сигурно е бил някой хамстер или морско свинче.. На някой ако му е умряла я крава, я коза - да дойде да сподели. Ще изкажем съболезнования ! Скоро е черешова задушница, може да направим помен.

Да, към крава или коза (към собствениците им, де) ще изпитам емпатия и съчувствие, ама плъх - сетих се за "Индиана Джоунс".
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, към крава или коза (към собствениците им, де) ще изпитам емпатия и съчувствие, ама плъх - сетих се за "Индиана Джоунс".

Ама и аз изпитвам емпатия към животинките и техните тъгуващи стопани, обаче беше много смешно, как човека с рибката се появи изневиделица, сподели и пак изчезна...:lol: Трябва да се прекръстим на ''гробище за домашни любимци'' - тва на Стивън Кинг ли беше ?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама и аз изпитвам емпатия към животинките и техните тъгуващи стопани, обаче беше много смешно, как човека с рибката се появи изневиделица, сподели и пак изчезна...:lol: Трябва да се прекръстим на ''гробище за домашни любимци'' - тва на Стивън Кинг ли беше ?

аха, на Стивън Кинг е. Той май се еваваше с мъката на Уни- иначе веднага щях да се разчувствам и да изпитам емпатия.
 

Горе