Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Това женско попълнение тука автентични предприемачки ли са или просто ползват форума не по предназначение?
Дайте линкове към техни предприемачески теми и мнения, белким ги видя в друга светлина.

Заповядай, можеш да ме наемеш утре-другиден, че сега съм прибрала на един парите, а още не съм си довършила работата: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50291
 
От: Предприемачеко разпускане!

Това женско попълнение тука автентични предприемачки ли са или просто ползват форума не по предназначение?
Дайте линкове към техни предприемачески теми и мнения, белким ги видя в друга светлина.
Какво значи ''автентични предприемачки'' и защо този ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕУМЕСТЕН ВЪПРОС е насочен само към женското попълнение ? И какво е точно предназначението на форума, че да следиш дали имаме право да бъдем тук ? Аз лично тук си намирам клиенти, на които пиша статии и други текстове, което мисля, че се вписва в изискванията да пребивавам в сайта. Това, че не пускам теми от сорта: ''продавам/купувам фейсбук страници и профили'' не мисля, че ме прави по-малко пълноправен член на сайта. Нямаше да се издразня на въпроса ти, чак толкова ако беше насочен към всички участници - нормално е да проявяваш интерес, но в момента, в който го насочи само към жените, прозвуча, като: ''абе вие имате ли някаква работа тук или сте жени?'', което не е особено приятно.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво значи ''автентични предприемачки'' и защо този ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕУМЕСТЕН ВЪПРОС е насочен само към женското попълнение ? И какво е точно предназначението на форума, че да следиш дали имаме право да бъдем тук ? Аз лично тук си намирам клиенти, на които пиша статии и други текстове, което мисля, че се вписва в изискванията да пребивавам в сайта. Това, че не пускам теми от сорта: ''продавам/купувам фейсбук страници и профили'' не мисля, че ме прави по-малко пълноправен член на сайта. Нямаше да се издразня на въпроса ти, чак толкова ако беше насочен към всички участници - нормално е да проявяваш интерес, но в момента, в който го насочи само към жените, прозвуча, като: ''абе вие имате ли някаква работа тук или сте жени?'', което не е особено приятно.

Не се ядосвай - човекът ни дава прекрасната възможност да се рекламираме в повече от един раздел на форума :D Аз, честно казано, тук завързах някакви контакти, и колкото и да е нетипично за мен, основно по работа си общувам на лични с хората от тук.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не се ядосвай - човекът ни дава прекрасната възможност да се рекламираме в повече от един раздел на форума :D Аз, честно казано, тук завързах някакви контакти, и колкото и да е нетипично за мен, основно по работа си общувам на лични с хората от тук.
Аз също! А освен това завързах приятелство с теб и с няколко други приятни хора, но не мога да не се дразня леееко, когато само на жените тук се поставя въпроса: "имаш ли право да си тук?'' и ''с какво точно си полезна за форума?'' ! Аз лично се сещам за няколко пича, за които също не се знае с каква предприамаческа дейност се занимават, но никога не съм видяла някой да им зададе тоя въпрос. Знам, че пак се изживявам, като върла феминистка, но явно си ми е в кръвта и не мога да не се дразня. Съжалявам, че реагирам остро, но ми е обидно - ето, казах го !
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво значи ''автентични предприемачки'' и защо този ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕУМЕСТЕН ВЪПРОС е насочен само към женското попълнение ? И какво е точно предназначението на форума, че да следиш дали имаме право да бъдем тук ? Аз лично тук си намирам клиенти, на които пиша статии и други текстове, което мисля, че се вписва в изискванията да пребивавам в сайта. Това, че не пускам теми от сорта: ''продавам/купувам фейсбук страници и профили'' не мисля, че ме прави по-малко пълноправен член на сайта. Нямаше да се издразня на въпроса ти, чак толкова ако беше насочен към всички участници - нормално е да проявяваш интерес, но в момента, в който го насочи само към жените, прозвуча, като: ''абе вие имате ли някаква работа тук или сте жени?'', което не е особено приятно.
Да разбирам ли че си възмутена до немай-къде и тия 5 реда обяснения са израз на протест към начинa, по който съм изплющял въпроса си?

Заповядай, можеш да ме наемеш утре-другиден, че сега съм прибрала на един парите, а още не съм си довършила работата: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50291
Браво :) . Аз и без туй вече бях станал фен на цапнатата ти клавиатура.
Жалко че нямам никакъв подходящ проект, ама това 'web content' ше го разгледам в по-широк смисъл и може да ми дойде нещо на акъла по някое време.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Заповядай, можеш да ме наемеш утре-другиден, че сега съм прибрала на един парите, а още не съм си довършила работата: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50291

Гагарин, ти си върха. Браво на теб и много успехи и да не се оттървеш от поръчки
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да разбирам ли че си възмутена до немай-къде и тия 5 реда обяснения са израз на протест към начинa, по който съм изплющял въпроса си?
A, според теб оставила ли съм възможност да разбереш текста по друг начин ?:lol:
Истината е, че не съм чак толкова възмутена, но да кажем... раздразнена - не по приятен начин !:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

A, според теб оставила ли съм възможност да разбереш текста по друг начин ?:lol:
Истината е, че не съм чак толкова възмутена, но да кажем... раздразнена - не по приятен начин !:wink:
Супер. Тва е кат да ритнеш някой кокошарник и да се разфърчи повече перушина отколкот си очаквал.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Супер. Тва е кат да ритнеш някой кокошарник и да се разфърчи повече перушина отколкот си очаквал.
Браво ! Радвам се, че успях да те накарам да се почувстваш истински мъж !
 
От: Предприемачеко разпускане!

Днес от рано разпускате.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Днес от рано разпускате.
А, някои междувременно и поработваме. Аз лично, като опиша един-два продукта, отскачам до тук да се поразсея... Предполагам, че и другите бачкат, докато разпускат.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз не работя, отворил съм си една биричка и цъкам. Пуснах си да слушам дрискоф ама ме нерви и май ще му резна кранчето.
А, някои междувременно и поработваме. Аз лично, като опиша един-два продукта, отскачам до тук да се поразсея... Предполагам, че и другите бачкат, докато разпускат.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Браво ! Радвам се, че успях да те накарам да се почувстваш истински мъж !
Може би надценяваш женските си качества в случая.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Може би надценяваш женските си качества в случая.
Женските ми качества нямат значение в случая. Ти се кефиш на кокошки и тяхната перушина...
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Женските ми качества нямат значение в случая. Ти се кефиш на кокошки и тяхната перушина...
Ми що си приписваш заслуги тогаз?

И ме кефат кокошките, верно си е. Много малко животни има дет не ме кефят.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми що си приписваш заслуги тогаз?
Ми щото реших, че съм една от кокошките ! На тая мисъл ме наведе коментара ти.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Браво :) . Аз и без туй вече бях станал фен на цапнатата ти клавиатура.
Жалко че нямам никакъв подходящ проект, ама това 'web content' ше го разгледам в по-широк смисъл и може да ми дойде нещо на акъла по някое време.

Ще се радвам :) То при такъв иновативен маркетингов подход с елементи на изнудване, смееш ли да откажеш :)

Вече ще ги е страх сигурно да ни направят забележка за офтопика истинските предприемачи, защото ще ги посрещаме с призива "Дайте ни пари (работа), за да нямаме време да спамим!" Пък и в офтопика някак изпъкваме - в раздела за фриланс, където сума народ предлага нещо, кой ще ни види :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Много скъп този бластер, а дори няма 22 санта :)
Еееее, така са Бластерите !:wink: Оригинала може и да излиза по-евтино, ама ние от къде да знаем... Освен това, Бластера не беше сигурен за точните размери( а ти така и не отиде да измериш със шублера) , та може тоя модел да си е баш автентична отливка.
 

Горе