Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Чат-пат ги отстрелвам. :)

Направо ги ковеш за стената. Браво, ще влезеш в историята, па нищо, че няма да е с нобелова награда.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааа, душко ти нежно ша ма биеш. Ади, да свалям ли гащите :D
Той е и-ти от извънземното - видях, че е писал, ма не влязох да видя какво, че да не се изнервям излишно и да те зачеластря с камшика, та утре да коди прав.:lol:
Айде...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма, ние в друг сектор от пространството на варианти ще бъдем. Не се страхувай да си полегнеш - никога.:wink:

Сигурна ли си? Да не се окажем в един и същи ръкав на времето с Уни и да го стресирам?
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Направо ги ковеш за стената. Браво, ще влезеш в историята, па нищо, че няма да е с нобелова награда.:)

Ся те чета в политиката и ти ги ковеш там. :mrgreen:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сигурна ли си? Да не се окажем в един и същи ръкав на времето с Уни и да го стресирам?

Да, направила съм резервация - обещаха да няма дублиране на сектора с други хора.:wink: Па и не мисля, че ще го стресираш много - той е готов за боя, какво по-стресиращо от това?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааа, душко ти нежно ша ма биеш. Ади, да свалям ли гащите :D

Сваляй ги душе и чакай, аз идвам.:twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, направила съм резервация - обещаха да няма дублиране на сектора с други хора.:wink: Па и не мисля, че ще го стресираш много - той е готов за боя, какво по-стресиращо от това?

Айде, лягам си вече тогава. Уни си легна, няма да събудя подозрения :D

Леканоож на всички :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ся те чета в политиката и ти ги ковеш там. :mrgreen:

Оффф, не ми припомняй, че по-старите постове бяха голяма простотия и ме е срам.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде, лягам си вече тогава. Уни си легна, няма да събудя подозрения :D

Леканоож на всички :)

Леканож, Лиле.:) Ако чуеш писъци са на Уни - няма да се стряскаш, те са от кеф...
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Оффф, не ми припомняй, че по-старите постове бяха голяма простотия и ме е срам.:)

Аз до срамните не съм стигнал още. Ей всички се изнесохте по двойки и тройки само аз останах сам с топла бира. Ще си пиша оценка 0 даже минус безкрайност в другата тема. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не съм още, чакам си нандито, ама оня в политиката и двамата ни лудва. Само да не си го изкара всичко на мен тази вечер :rolleyes:
Айде, лягам си вече тогава. Уни си легна, няма да събудя подозрения :D

Леканоож на всички :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малиииии, още повече ма надъха :D :rolleyes:
Леканож, Лиле.:) Ако чуеш писъци са на Уни - няма да се стряскаш, те са от кеф...
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз до срамните не съм стигнал още. Ей всички се изнесохте по двойки и тройки само аз останах сам с топла бира. Ще си пиша оценка 0 даже минус безкрайност в другата тема. :)

И аз мислех да се сложа при Уни и туриста в тая тема, ма бърньо ще дойде пак да ми каже, че рева за магазинчето и се въздържах. Дай да си пишем по една 6-ца па нека се чудят в какво толкова сме преуспели.:)
Ти ще немериш някоя пациентка - поразщъкай се нагоре-надолу из Варна..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малиииии, още повече ма надъха :D :rolleyes:

Готов ли си? Стой така...:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Готов съм душко хайде, че настръхнах :rolleyes:
Готов ли си? Стой така...:rolleyes:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

И аз мислех да се сложа при Уни и туриста в тая тема, ма бърньо ще дойде пак да ми каже, че рева за магазинчето и се въздържах. Дай да си пишем по една 6-ца па нека се чудят в какво толкова сме преуспели.:)
Ти ще немериш някоя пациентка - поразщъкай се нагоре-надолу из Варна..

То по нощите да порзащъкваш из Варна не е добра идея хич оти може вместо пациентка да станеш ти пациент на травматологията. Ще си остана с топлата бира оценка 6.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Готов съм душко хайде, че настръхнах :rolleyes:

Ти да не си илязъл по гол задник на терасата? Недей там, че на гангстера тва ше му е класната стая, като почна да му преподавам граматика.
Айде прибирай се вътре и ме чакай..
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То по нощите да порзащъкваш из Варна не е добра идея хич оти може вместо пациентка да станеш ти пациент на травматологията. Ще си остана с топлата бира оценка 6.

Значи на дневна светлина ще щъпуркаш и подхождай галантно към дамите - бъди услужлив, питай ги: ''струва ми се, че ви боли глава - мога да ви помогна'':wink:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Значи на дневна светлина ще щъпуркаш и подхождай галантно към дамите - бъди услужлив, питай ги: ''струва ми се, че ви боли глава - мога да ви помогна'':wink:

Е аз съм най-галантния кво говориш само камион за боклук дето нямам. Сигурно там е проблема? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко, влизам си, и те чакам, то и без-това взеха да се чудят ората кво е туй колче там :D
Ти да не си илязъл по гол задник на терасата? Недей там, че на гангстера тва ше му е класната стая, като почна да му преподавам граматика.
Айде прибирай се вътре и ме чакай..
 

Горе