Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми то ияз не получих твоито селти от китайските пощи, сигур но доставката сее отменила реципрочно по китайски я незнаю но сам пратил селти сестествен косам

Айде, заради пощите пускам последно селти - и утре пак кажи, че не съм ти дала. Тва зад мене е последния собственик на къщата с хубавата череша - не му беше много твърд косама - иф ю ноу уот ай мийн.:wink:

funny-selfie-bro-boobs.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вади ги и двете душко свалям гаштурите и чекам Виж файлът 10558

Значи си ми сърдит? Тръгвам с гьостерицата, тогава. На останалите Леканош - за Уни ще бъде тежка.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Айде, заради пощите пускам последно селти - и утре пак кажи, че не съм ти дала. Тва зад мене е последния собственик на къщата с хубавата череша - не му беше много твърд косама - иф ю ноу уот ай мийн.:wink:

Виж файлът 10559

Пак ма излъга нали беши руса кога са боядиса аа
И череша нивиждам
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Обявявам работния ден за официално закрит, режа му лентата, отивам да се изопъна и да зяпам филм.

Аре :)

Кой филм ще зяпаш :) Ако идваш към софийско, да знаеш, че и на кино обичаме да ходим :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Пак ма излъга нали беши руса кога са боядиса аа
И череша нивиждам

Селтнахме се на един къмпинг - виж, че пейзажа е като Мизия с днешна дата, а косата така ти изглежда, щото е мокра... Ей много си недоверчив, значи - кога съм те лъгАла, та така не ми вЕрваш?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма недей тъй аз не сам виновен, чакам дама изненадаш брутално с хард селти ко можи

Страх ме е много да не те стресна, че тогава лошо - гледам, че и ти имаш сайт в подписа, предприемачески напъни някакви проявяваш. Да не те секна нещо, щото всички много сербез, обаче се стряскат, когато им пратя нещо по-хард :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде, душкооооооо нагодл съм се даже и филм избрах за след боя :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

След няколко дни отивам на море и дане кажете че не съм ви поканил

Кога и къде да се чакаме? Идвам :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не толкова ентусиазирано-отчаяно, де. Мъж и трамвай не се преследват - изчакваш ги те да дойдат.

Исках да е приповдигнато настроението, а не да си хващам трамвай след еннаброй страници и уговорки, но мерси за съвета, който съм сигурна че ползваш безотказно години наред! То бива свян и комплекси, но чак толкова... Разпуснете малко, все някой ще ви хареса.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Исках да е приповдигнато настроението, а не да си хващам трамвай след еннаброй страници и уговорки, но мерси за съвета, който съм сигурна че ползваш безотказно години наред! То бива свян и комплекси, но чак толкова... Разпуснете малко, все някой ще ви хареса.

Харесали са ме вече, останалите да се оправят :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Харесали са ме вече, останалите да се оправят :)

Напрежение си е сигурно ... Успех! :|

Отделно от всичко като ме коментирате, е добре да има някаква коректност- било от форуми, в които "съм ревала"-грешка!дай линк към темата, за да преценят хората дали "рева", или само обсъждам. Доста е комплексарско за чуждите пити да правиш помен.
Това че няма да ти издирвам твоите за диети и ... стайлинг как си като кебапче или кюфте в определени дрехи е въпрос на достатъчни граници за толерантност. За това нека е по нормалния начин, доколкото е възможно тук и да се види, кой с или без подобрения дали става за ... среща.
Тъжно е да нямате една снимка за пред хората, баси! Отделно да завиждате, че някой си е постнал своя и да го преекспонирате ... Мачкайте си циците, все някога ще ви увиснат.
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

След няколко дни отивам на море и дане кажете че не съм ви поканил

Егати поканата! Тва е все едно да кажа: ''ще изям една кутия бонбони, да не кажете, че не съм ви почерпила''.:lol: Па даже и не смее да каже точна локация, да не би случайно да го намерим.:( Поне прати селти на твърдия косъм от плажа, та да има на какво да въздишаме и издаваме други специфични звуци....

Добър ден добри хора! Да пийнем по още едно кафе и да бачкаме, а?coffee-espreso-00.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Напрежение си е сигурно ... Успех! :|

Отделно от всичко като ме коментирате, е добре да има някаква коректност- било от форуми, в които "съм ревала"-грешка!дай линк към темата, за да преценят хората дали "рева", или само обсъждам. Доста е комплексарско за чуждите пити да правиш помен.
Това че няма да ти издирвам твоите за диети и ... стайлинг как си като кебапче или кюфте в определени дрехи е въпрос на достатъчни граници за толерантност. За това нека е по нормалния начин, доколкото е възможно тук и да се види, кой с или без подобрения дали става за ... среща.
Тъжно е да нямате една снимка за пред хората, баси! Отделно да завиждате, че някой си е постнал своя и да го преекспонирате ... Мачкайте си циците, все някога ще ви увиснат.

По себе си ли съдиш за напрежението :) Ето ти линк, не съм ти търсила другите теми, щото нямаше да ги издържа:
http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t116881-0.html
Моите теми за диети бая ще се озориш да ги издирваш, тъй като диети никога не съм пазила и едва ли някога ще пазя :) За стайлинг може и да съм се объркала да пиша нещо, но пак не съм особено компетентна. За мен не е "нормалният" начин да се излагам в някакъв форум като месо на витрината, че да видят хората дали ставам за среща. За теб, ако е така, няма проблем :) Ако под "хората" имаш предвид себе си - нямам и една снимка за пред "хората". Други хора са ме виждали на снимки, видео и на живо...
Това за циците пожелание ли беше, или някаква прогноза?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хареса ми един коментар в темата в абв форума:

"Спокойно бе Рошке, иска внимание, някой да я отразява..."

Какво да кажа, за стоенето в 10 форума поради липсата на внимание във външния свят. Явно само по форумите някои блестят

Видно е как кака Каса си играе с търпението на потребителите и админите във форумите, действайки по един и същ начин - заяжда се с всеки, а после ги обвинява в същото.

Има една лаф: Където да отида мамо, все ме бият

"
Макарена

===========

Аз обаче ще те охладя. Още една такава изцепка и ще те изгоня окончателно. То не бяха предупреждения, то не бяха спирания на достъпа, то не беше чудо, но не вдяваш и не вдяваш. Затова съм ти зачертал какво е неприемливо. Ако и това не можеш да спазваш...."
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооо, буряяяяяяяяяяя. тичай бръже чи ма и страх :rolleyes: :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооо, буряяяяяяяяяяя. тичай бръже чи ма и страх :rolleyes: :-o

Тичай ти - при нас грее слънце.:lol:
 

Горе