Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

А, много бяха готини в националните екипи, едни усмихнати, свежи :) Първенството е в зала "София", явно там отиваха :)

Гангстерът да не протестира, щото един път предложи тенекия с мед, после си взе, после пък му предложих да ме черпи с чешмяна вода, пак отказа. Ами какво да правим при положение, че жените в темата се държат най-галантно :)

Ооо на живо си ги видяла талянчетата - що не се селтнА с тях?:)
За гангстера си права, да - като няма мъже си посягаме една на друга, природа, кво да правиш.:rolleyes:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Пу-пу - пепел ти на езика, не се бъзикай с такива неща. Човека е решил да се почувства изтънчен - утре може и пура или лула да изпуши с кафето, па икономът му да му го сервира в салона, след картини на Ренбранд, на фона на Стравински...


Това е моя лаф, щом чуя думата - Капучино. Историята е следната:

Отивам в едно кафене, където работи мой познат.

Сядам и му казвам : - Едно капучино..,

При което той ме пита: - Кой е починал? :lol:

И тук започва някакъв ненормален смях, защото той има навик да преиначава думите
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Това е моя лаф, щом чуя думата - Капучино. Историята е следната:

Отивам в едно кафене, където работи мой познат.

Сядам и му казвам : - Едно капучино..,

При което той ме пита: - Кой е починал? :lol:

И тук започва някакъв ненормален смях, защото той има навик да преиначава думите
:DАаа, тва е добро. Така вече въпроса ти придобива друг смисъл.:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Провали ми се сценария душко ама то от тея мръсни политици....
Още малко и ще разбера, но мисля че е стария кмет или помошника тоя дето е на кандидата, другия от мен заподозрян е мацката дето е с тос новия.
Душко в другите сезони тез двамката да не се бият и те :rolleyes:
Я дай, да видя дали си на прав път, ама за първи сезон едва ли.:) Няма да издавам, обещавам.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Провали ми се сценария душко ама то от тея мръсни политици....
Още малко и ще разбера, но мисля че е стария кмет или помошника тоя дето е на кандидата, другия от мен заподозрян е мацката дето е с тос новия.
Душко в другите сезони тез двамката да не се бият и те :rolleyes:

Оуууу, леко душе, че не знам за кой говориш.:lol: Кои двамка да не се бият? И коя мацка, дето е с тоя новия?:) Аз вече съм позабравила детайлите, ма ме подсещай за кой говориш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз си продължавам с руските филми( макар някои да ме убият с камъни :lol:) Имат хубави съвременни игрални филми и сериали
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз си продължавам с руските филми( макар някои да ме убият с камъни :lol:) Имат хубави съвременни игрални филми и сериали

Аз последното руско, което гледах беше сериалчето ''кухня'', иначе си предпочитам щатското, като става дума за филми, музика.. Па всеки е свободен да харесва каквото иска. Тва, че разни комплексарчета се изживяват, като русофоби няма да ни даде наклон по никакъв начин.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама душкоооооооооооооо, наиш как съм прецакан, то това разследване продължавало и във втория сезон, отиде още един ден :(
Оуууу, леко душе, че не знам за кой говориш.:lol: Кои двамка да не се бият? И коя мацка, дето е с тоя новия?:) Аз вече съм позабравила детайлите, ма ме подсещай за кой говориш.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама душкоооооооооооооо, наиш как съм прецакан, то това разследване продължавало и във втория сезон, отиде още един ден :(

Ми аз те предупредих, бе душе - два сезона са за Роузи Ларсен. Третия е за убийства на бездомни момичета, а 4-ти е за убийство на едно богато семейство - баща, майка, деца - само сина оцелява и го подозират, щото семейството е смахнато... Хубав е сериала. Като стане време за сънчо кажи да идвам да видим кой кого ще бие днеска.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Явно покрай боя не съм запомнил душко :rolleyes:
Сега си тегля първата на втория сезон но нещо няма много сайдъри и цикли :-o
Ми аз те предупредих, бе душе - два сезона са за Роузи Ларсен. Третия е за убийства на бездомни момичета, а 4-ти е за убийство на едно богато семейство - баща, майка, деца - само сина оцелява и го подозират, щото семейството е смахнато... Хубав е сериала. Като стане време за сънчо кажи да идвам да видим кой кого ще бие днеска.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

:p Получи ми се двойно
 

Прикачени файлове

  • friday_gifdump_684_07.jpg
    friday_gifdump_684_07.jpg
    19.6 KB · Преглеждания: 4
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Анче, що подвеждаш аудиторията с тия битовизми? :lol: И ти пускаш филми със съспенс и неочакван край, а?:wink:


Анче е леля ти :lol: :lol:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей, Ани тия са велики. От името на бандата до изпълнението на парчето. Тоя с акардьона направо разцепва.:lol: А оня с банджото в началото с какъв плах баритон казваше Thunder!:D
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Анче е леля ти :lol: :lol:

Не обичаш да ти викат Анче ли?:-o Сориии:rolleyes:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Един филм снощи като ме зариби душата и направо ни мога се откача, даже сега ме яд, че много бавно свалям. :-o
The Killing

Що сваляш бавно, бе душе? В замунда бързо ще го гепиш, предполагам. 4-ти сезон яко се запече.
 
От: Предприемачеко разпускане!

:lol::lol: Статия в Блиц със заглавие

Мира Добрева вае тяло на педал

:lol::D:lol:
 

Горе