Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не си го казал тва за Ани, споко - от мен си беше, щото е така.:)
Па ти си много бъзлив, бре! Ми как ги сваляш от колата, тогава? Ако те е страх - сЕдни на тротоара и я гледай втренчено - тя ще побегне и ще се пребие и тогава щ я спасиш.:lol:


Ми не ги свалям от кола и по улиците, вуйче. То в оназ махала дето беше яката мацка с количката, като тръгнах да търся къде да обърна под едно дърво на тротоара имаше един седнал. Гуню простия махленския сваляч ще да бил. Аз се чудих какво прави там тоз, то какво било. :lol:
По погрешка може да вземат да ме приберат онези с белите престилки вместо Гуню. :lol: Мерси, този начин на втренчено сваляне не ме кефи. :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми не ги свалям от кола и по улиците, вуйче. То в оназ махала дето беше яката мацка с количката, като тръгнах да търся къде да обърна под едно дърво на тротоара имаше един седнал. Гуню простия махленския сваляч ще да бил. Аз се чудих какво прави там тоз, то какво било. :lol:
По погрешка може да вземат да ме приберат онези с белите престилки вместо Гуню. :lol: Мерси, този начин на втренчено сваляне не ме кефи. :)

Ей, не фащаш тактики и тва е. Па аз мислех книга със съвети да издавам. Хората всекакви начини ползват - ти с претенции. Снощи един знаеш колко настоятелно ме канеше да ида у тях до тоалетна, щото в кръчмарската тоалетна нямаше лампа и нямаше как да я ползвам.:lol:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей, не фащаш тактики и тва е. Па аз мислех книга със съвети да издавам. Хората всекакви начини ползват - ти с претенции. Снощи един знаеш колко настоятелно ме канеше да ида у тях до тоалетна, щото в кръчмарската тоалетна нямаше лампа и нямаше как да я ползвам.:lol:

Те твоите съвети едни да се пребие човек от тях или да го приберат при лудите. :D Тай, бре вуйче ти в кръчма ги забърсваш па мен ме лъзгаш по пързалката да се правя на Гуню простия. :)

И шо не отидЕ? :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Те твоите съвети едни да се пребие човек от тях или да го приберат при лудите. :D Тай, бре вуйче ти в кръчма ги забърсваш па мен ме лъзгаш по пързалката да се правя на Гуню простия. :)

И шо не отидЕ? :)

Щото беше късно, вуйче... па не исках да притеснявам жена му.:lol:
Аз щото искам да си оригинален, затва ти измислям нестандартни начини, бре вуйче. Знаеш ли колко е досадно да те свалят банално. На нестандартни пичове кой отказва - пробвай, ще видиш, че съм права.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Щото беше късно, вуйче... па не исках да притеснявам жена му.:lol:
Аз щото искам да си оригинален, затва ти измислям нестандартни начини, бре вуйче. Знаеш ли колко е досадно да те свалят банално. На нестандартни пичове кой отказва - пробвай, ще видиш, че съм права.:wink:

Ама ти и с женени ле се натискаш - мали развали нивото на форума от всякъде. :lol: Щях да те питам какво ще я притесниш тъкмо ще направите шведска история ама няма да питам, че отидохме в домовата книга с забележки за разваляне на ниво.

То трябва да е нещо Ентелигентно нестандартно теб ако те сваля Гуню простия от тротоара нема да му откажеш даже ще му се нахвърлиш сигурно. Чак ми стана смешно като си го представих. :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мале вуйчееее, баси мнението имаш за мене!:cry::-o Че свалих нивото на форума - сам самичка, без чужда помощ - ясно, ама не съм казвала, че съм се натискала с чиляка, а само, че ме е канил. Спирам да свалям вече тва високо ниво. Ай да побачкаме малко.:(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мале вуйчееее, баси мнението имаш за мене!:cry::-o Че свалих нивото на форума - сам самичка, без чужда помощ - ясно, ама не съм казвала, че съм се натискала с чиляка, а само, че ме е канил. Спирам да свалям вече тва високо ниво. Ай да побачкаме малко.:(

Добрютру!
attachment.php


А не съм аз, вуйче хората така говорят. Добре, че не си му се натиснала оти щеше да си за бан. :D Няма да разваляш нивото, вуйче ше пишеш за Боко Тиквата възхвали и плювни по Гея те тава е високото ниво!

Уф пак ли работа вчера се борих 1 час с един малоумен скрип ама го удуших накрая.

И кво Уни събра багажа, хвана си сака и замина? :(
 

Прикачени файлове

  • smileys-coffee-578570.gif
    smileys-coffee-578570.gif
    2.4 KB · Преглеждания: 26
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добрютру!
attachment.php


А не съм аз, вуйче хората така говорят. Добре, че не си му се натиснала оти щеше да си за бан. :D Няма да разваляш нивото, вуйче ше пишеш за Боко Тиквата възхвали и плювни по Гея те тава е високото ниво!

Уф пак ли работа вчера се борих 1 час с един малоумен скрип ама го удуших накрая.

И кво Уни събра багажа, хвана си сака и замина? :(

Добрютро, вуйче. На кафенце ли сме? Да не ти стане лошо (както вика Али Реза)?:)
Нема да се натискам на никой, заклевам се! Ще дам обет за въздържание, даже, че паднА нивото на форума, заради парясници, като мене. Даже и филм, като гледам, а - почнат да се целиват, а - сменям канала, че моралЪТ требва да е на ниво.
Уни е прав. Аз ще пописвам тук чат-пат, па като почне да няма с кой ще бегам и аз.:) Нека си стоят големите мъжаги, дето се насраха от ужас, че има мъж, който се е възмутил от простотиите на един разпасан дебил и още няколко, като него.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добрютро, вуйче. На кафенце ли сме? Да не ти стане лошо (както вика Али Реза)?:)
Нема да се натискам на никой, заклевам се! Ще дам обет за въздържание, даже, че паднА нивото на форума, заради парясници, като мене. Даже и филм, като гледам, а - почнат да се целиват, а - сменям канала, че моралЪТ требва да е на ниво.
Уни е прав. Аз ще пописвам тук чат-пат, па като почне да няма с кой ще бегам и аз.:) Нека си стоят големите мъжаги, дето се насраха от ужас, че има мъж, който се е възмутил от простотиите на един разпасан дебил и още няколко, като него.

На кафенце бех. :) Точна така няма да развращаваш форума само "Хвала на Бойко" да се чува!

То като гледам, вуйче разпускащите са се разпуснали та май нема да е далеч тоз ден. Жалко имаше и простотии дето се лигавехме, но имаше и забавни работи в тема. Ама щом така сакат така да е - "Хвала на Бойко", "Хвала на Путин"! Вдигнах с две точки нивото на форума с хвалбите. :lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На кафенце бех. :) Точна така няма да развращаваш форума само "Хвала на Бойко" да се чува!

То като гледам, вуйче разпускащите са се разпуснали та май нема да е далеч тоз ден. Жалко имаше и простотии дето се лигавехме, но имаше и забавни работи в тема. Ама щом така сакат така да е - "Хвала на Бойко", "Хвала на Путин"! Вдигнах с две точки нивото на форума с хвалбите. :lol:

Ми, не е виновна политиката, а човешката злоба, вуйче. Народа се озлоби зверски и все ще намери повод да хейтва и затова и тая темичка бавно, но славно си заминава. Кофти - беше много весело, ама... Здраве.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми, не е виновна политиката, а човешката злоба, вуйче. Народа се озлоби зверски и все ще намери повод да хейтва и затова и тая темичка бавно, но славно си заминава. Кофти - беше много весело, ама... Здраве.:)

Ама вуйче вие ходихте в политиката да се врете при тях и те ви намразиха и ви гонят из всяка тема да ви плюят. Аз ви рекох там при промитите мозъци да не ходите, както виждате и почти никой от свестните потребители не влиза там - е има и изключения няколко човека да влизат да се разправят с тях на принципа луд не омалявал.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама вуйче вие ходихте в политиката да се врете при тях и те ви намразиха и ви гонят из всяка тема да ви хапят. Аз ви рекох там при промитите мозъци да не ходите, както виждате и почти никой от свестните потребители не влиза там - е има и изключения няколко човека да влизат да се разправят с тях на принципа луд не омалявал.:)

А, не е тва причината, вуйче. Вчера се почна от Ани и темата и за съвременните мъже - нищо политическо, просто повод на едни комплексари да нападнат някой по-слаб, в случая жените - всичките. И понеже само Уни ни защити го изядоха с парцалите. Тия от политиката почти не са се включвали в хейта. Whatever ... българска работа, както винаги.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, не е тва причината, вуйче. Вчера се почна от Ани и темата и за съвременните мъже - нищо политическо, просто повод на едни комплексари да нападнат някой по-слаб, в случая жените - всичките. И понеже само Уни ни защити го изядоха с парцалите. Тия от политиката почти не са се включвали в хейта. Whatever ... българска работа, както винаги.:)

Е то и аз да отида в бгмама да напиша за съвременните мами крави дето мухат понички с шоколад и мен ще ме изядат с парцалите.:)

Абе не знам кой крив, кой прав не съм следял изкъсо панаира даже хич. :)

PS: Ти да не се разсърди просто пример дадох това ми дойде на акъла.
 
Последно редактирано:
От: От: Предприемачеко разпускане!

....
Уни е прав. Аз ще пописвам тук чат-пат, па като почне да няма с кой ще бегам и аз.:) Нека си стоят големите мъжаги, дето се насраха от ужас, че има мъж, който се е възмутил от простотиите на един разпасан дебил и още няколко, като него.
Добре че сте вие жените да внесете романтично-драматичен нюанс на нещо, дето преди се водеше най-обикновена форумна захранка.
От естрогеновия ви принос очевидно и някои от мъжете се замаяха и се превърнаха в същински драма куийнс.
Или винаги са си били такива.

Форумните конфликти никога не са били за всеки.
Ако ти е слаба психиката, нямаш уменията, или приемаш всяка написана тъпотия по твой адрес като накърняване на личното достойнство, просто не влизаш в подобни пререкания - толкова е просто.
Има си сума ти механизми за избягване на въпросните ситуации за комуто те не са приятни.

Ми, не е виновна политиката, а човешката злоба, вуйче. Народа се озлоби зверски и все ще намери повод да хейтва и затова и тая темичка бавно, но славно си заминава. Кофти - беше много весело, ама... Здраве.:)
Каква човешка злоба, какви пет лева?!
Прекалено драматизираш.
Във всеки форум с поносимо ниво на модерация го има това нещо. Че и не само по форумите.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, не е тва причината, вуйче. Вчера се почна от Ани и темата и за съвременните мъже - нищо политическо, просто повод на едни комплексари да нападнат някой по-слаб, в случая жените - всичките. И понеже само Уни ни защити го изядоха с парцалите. Тия от политиката почти не са се включвали в хейта. Whatever ... българска работа, както винаги.:)
Кой е тоя слабият?
Физически бой ли е имало или състезание по търкаляне на бъчви с бира, че жените са се оказали слаб и неравностоен противник?

И що да е българска работа?
Отиди и се застой в кой да е англоезичен (или какъвто и да е) форум и ми кажи с какво е по-различно?

"Tits or GTFO" не е български израз.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е то и аз да отида в бгмама да напиша за съвременните мами крави дето мухат понички с шоколад и мен ще ме изядат с парцалите.:)

Абе не знам кой крив, кой прав не съм следял изкъсо панаира даже хич. :)

PS: Ти да не се разсърди просто пример дадох това ми дойде на акъла.

Когато се регистрирах в този форум, попаднах веднага на Амун, който набързо ме нахрани с кебапчета и мекици с течен шоколад :) Аз също му отвърнах, естествено :lol: Въобще, имаше някакви словесни престрелки.
Сега мога да кажа, че хора като Амун и нандибанди са ми най-близко до представата за виртуално приятелство поне. А понякога хората се срещат и реално, па даже и се случва да се харесат :)

Хубаво е всеки да си дава за известно време почивка от форуми - само се надявам, че не всеки ще пуска специални теми за това, за да може да се отърси от прекаленото вживяване. Смятам, че и на Уни ще му се отрази добре, стига да не се възприема каато великомъченик на форумната цензура, а просто да използва свободното си време за разходки и занимания с реални хора.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е то и аз да отида в бгмама да напиша за съвременните мами крави дето мухат понички с шоколад и мен ще ме изядат с парцалите.:)

Абе не знам кой крив, кой прав не съм следял изкъсо панаира даже хич. :)

PS: Ти да не се разсърди просто пример дадох това ми дойде на акъла.

Е, какво лошо казах за мъжете, което не е вярно? Погледнете ги 19-20 годишните момчета, бъдещи мъже с оскубаните вежди, смъкнати гащи, да се виждат боксерите на смърфове....да висят по кафетата от сутрин до вечер и да чакат на мама, татко, баба и дядо да им дадат 10 лв за цигарки и кафе. Това мъжко ли е? Отнася се и за момичетата. Аз съм чувала такива глупости от устата на 22 г момиче, че и каруцар ще се засрами

Колкото до бг мама, там никоя няма да напишв коментар, да кажем : Нанди, хващай си педалите и вървете в Предприемач.

А там има и мъже, ако не знаете и никой не ги подценява, не ги гони и обижда

В 21 век сме все пак и да се делят нещата на мъжки и женски е тъпо
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не ме обсъждайте, моля ушите ми парят!!!
Душко, имаш начин да си контактуваш с мен както и всеки който желае, аз просо не искам да говоря с глупави хора.

@Лили, или както и да е, не ме анализирай, няма смисъл, а и надали можеш да направиш каквото и да е. Благодаря за ентусиазма, както и за подкрепата ти, но няма сми.

@Ноке, братле ти си от малкото хора които ми харесват, в този форум.

Хайде весело, дори и никога повече да не се чуем. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бъди съпричастен с уни-леб (не се заливай с вода) и си дай седмица почивка!!!
Аз ще дам пример (е почти)ще спамя през ден !!!!!!!!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не ме обсъждайте, моля ушите ми парят!!!
Душко, имаш начин да си контактуваш с мен както и всеки който желае, аз просо не искам да говоря с глупави хора.

@Лили, или както и да е, не ме анализирай, няма смисъл, а и надали можеш да направиш каквото и да е. Благодаря за ентусиазма, както и за подкрепата ти, но няма сми.

@Ноке, братле ти си от малкото хора които ми харесват, в този форум.

Хайде весело, дори и никога повече да не се чуем. ;)
Мене няма какво да ме харесваш.
Това дето го написах горе, се отнася за теб в голямата си част.

Не ме кефи форумното ти поведение като цяло. Трябва да се научиш да правиш разлика между форум и реален живот. И да не мислиш, че само щото си понасъбрал мненийца и репутацийка, центърът на това къмюнити изведнъж леко се е изместил в твоя посока. И да спреш най-сетне да се държиш като примадона. Ти си малко повече от НИЩО в тоя форум. Както и аз, както и който и да е друг. Не си незаменим, не си фактор, както и никой не ти дължи нищо. Ако зачезнеш, почти на никой няма да му направи впечатление. Същото се отнася и за мен. С тая разлика, че аз съзнавам нищожното си значение тук и това не ме депресира.

Драмите ги остави за истинския живот.
Тук само можеш да станеш смешен по тоя начин.

Обидил те някой - голям праз! Аз колко псувни съм отнесъл за 6 години не ща да си спомням. Но никога не съм го приемал насериозно, щото това е само един тъп форум и тия хора дефакто не ме познават. А и те на свой ред може да са много свестни и приятни. Тъй че няма смисъл от емоции на вятъра.
 

Горе