Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Резнах летата за край на работния ден едни линкове остана да донаглася ама и утре е ден. Инак бивам ама тва да бачкаш голяма скука.:) Ровя тука в замундата някой сериал да си дръпна ама те от тъпи по-тъпи.

Е почивка кой бяга от опера? На сватба ще ни поканиш ли или като Блинки ще разберем след 1 година? :)

Бачкането невинаги е вълнуващо, но си е удовлетворяващо да правиш някакви неща, които в крайна сметка дават резултат :)

Ся ще ме линчуват, но виж в бг-мама, доста са светнати със сериалите :) http://www.bg-mamma.com/index.php?board=385.0
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бачкането невинаги е вълнуващо, но си е удовлетворяващо да правиш някакви неща, които в крайна сметка дават резултат :)

Ся ще ме линчуват, но виж в бг-мама, доста са светнати със сериалите :)

Ще видим резултата ако не съм се гътнал от скуката. Нищо не се хвалиш, Лиле съвсем стриктна го раздаваш да не разваляш нивото. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще видим резултата ако не съм се гътнал от скуката. Нищо не се хвалиш, Лиле съвсем стриктна го раздаваш да не разваляш нивото. :)

А, какво да се хваля, аз в духа на темата се оплаках дискретно, че ми се ходи на море, а ти си правиш оглушки :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, какво да се хваля, аз в духа на темата се оплаках дискретно, че ми се ходи на море, а ти си правиш оглушки :)

То мен ми се ходи на море ама съм в горите тилилейски и не мога. Пък и аз като казах айде на море(и клип за черно море пуснах) никой не се отзова и реших да си ходя на планина сам. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То мен ми се ходи на море ама съм в горите тилилейски и не мога. Пък и аз като казах айде на море(и клип за черно море пуснах) никой не се отзова и реших да си ходя на планина сам. :mrgreen:

Не е вярно, и двете с нанди се отзовахме :) На планина сам не е хубаво, ще те срещне някоя мечка и ще си отидеш млад и зелен :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не е вярно, и двете с нанди се отзовахме :) На планина сам не е хубаво, ще те срещне някоя мечка и ще си отидеш млад и зелен :)

Отзовахте се вие след като реших да ходя на планина. :mrgreen: Аз съм безстрашен мен мечка не може да ме уплаши - па ако ме изяде има едни дето ще вдигнат купон. :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Отзовахте се вие след като реших да ходя на планина. :mrgreen: Аз съм безстрашен мен мечка не може да ме уплаши - па ако ме изяде има едни дето ще вдигнат купон. :)

При първа възможност се отзовахме, честно :) Да се похвалиш после как е била гората и имаше ли мечки :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

При първа възможност се отзовахме, честно :) Да се похвалиш после как е била гората и имаше ли мечки :)

Ще пиша след като се върна, но ако не пропиша повече да знаеш, че имало мечки и то стръвници. :D

Нандито пак е ударила една вишна и заспа на клавиатурата. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще пиша след като се върна, но ако не пропиша повече да знаеш, че имало мечки и то стръвници. :D

Нандито пак е ударила една вишна и заспа на клавиатурата. :mrgreen:

Ти ако не се върнеш, сигурно ще си помисля нещо многократно по-лошо от възможността да те е изяла мечка-стръвница - например, че ти е дошла в повече форумната цензура :)

Нанди може и бирата или гостите да са й дошли в повече :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти ако не се върнеш, сигурно ще си помисля нещо многократно по-лошо от възможността да те е изяла мечка-стръвница - например, че ти е дошла в повече форумната цензура :)

Нанди може и бирата или гостите да са й дошли в повече :)

Аз съм непукист и не ми дреме за цензурата нито какво мислели някакви си хора за мен. Ако не ме изяла мечката и спра да пиша след някой й друг месец значи съм захвърлил лаптопа и изоставил онлайн бизнеса. Един път бях го направил, но се върнах ама тоя път вече ще е окончателно. :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм непукист и не ми дреме за цензурата нито какво мислели някакви си хора за мен. Ако не ме изяла мечката и спра да пиша след някой й друг месец значи съм захвърлил лаптопа и изоставил онлайн бизнеса. Един път бях го направил, но се върнах ама тоя път вече ще е окончателно. :)

Пусни поне един пощенски гълъб с писмо "Жив съм, не ме мислете", ако ще се отказваш от радостите на онлайн-комуникацията :)

Лека нощ, явно само ние разпускаме тази вечер :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Пусни поне един пощенски гълъб с писмо "Жив съм, не ме мислете", ако ще се отказваш от радостите на онлайн-комуникацията :)

Лека нощ, явно само ние разпускаме тази вечер :)

Ще сложа и картичка със снимка как пия коктейл на плажа с зафатни моми(с муцунка както е модерно). :mrgreen:

Дам, други те се разпуснаха или запиха.

Лека. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко язе бой не отказвам :p
Та аз си заспах много постепенно, даже леканош казАх, бре душе. :wink:
Боя го спестих щото реших, че нямаш нужда, ма щом трябва ще те пердаша после.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хо-хо-хо одумвате, а?:wink:
Не съм се направИла на щайга от биричката, дето я люснАх с вечерката, но лееекинко ме поуспа, та реших снощи да си легна, като добрите деца - почти след сънчо.:)
И си спах в креватчето, а не на клавиатурата, вуйче. :-o Бреййй, съвсем битов алкохолик ме изкарА.:lol:
Аз - зор да дигна нивото, а ти само ми цапаш имиджа..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Споко, вуйче само наши хора бяхме снощи интелигенцията я нямаше никой не е разбрал имиджът ти е непокътнат. Ние сме дискретни няма да те издаваме. :)

[video=youtube;Zu1NHv6tERs]https://www.youtube.com/watch?v=Zu1NHv6tERs[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Повече никва бира душко артисах си без бой :(
Хо-хо-хо одумвате, а?:wink:
Не съм се направИла на щайга от биричката, дето я люснАх с вечерката, но лееекинко ме поуспа, та реших снощи да си легна, като добрите деца - почти след сънчо.:)
И си спах в креватчето, а не на клавиатурата, вуйче. :-o Бреййй, съвсем битов алкохолик ме изкарА.:lol:
Аз - зор да дигна нивото, а ти само ми цапаш имиджа..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Баси, другарко - спрЕха ми пиенето!:-o
Е, ся вече ща - не ща дигнАх нивото и като се удари у космоса, нема да се сърдите на мене, че не смогвате да ме догонвате по престиж.mml.gif

п.с. Душе, айде от сега, че после не се знае кой ще артиса..spank.gif
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Споко, вуйче само наши хора бяхме снощи интелигенцията я нямаше никой не е разбрал имиджът ти е непокътнат. Ние сме дискретни няма да те издаваме. :)

Мерси вуйче. УплашИла се бех да не пуснеш тема ''Имаме пияница, която сваля нивото на форума''. Бъди дискретен, знам че ти, като гангстер, издирван от Цвъко можеш да пазиш тайните на утайката на обществото.:wink:
Тия румънеца и Пенчев по къв повод ги пуснА?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сега си е за сега душко, после си е после за лека нощ :rolleyes: Виж файлът 10760
Баси, другарко - спрЕха ми пиенето!:-o
Е, ся вече ща - не ща дигнАх нивото и като се удари у космоса, нема да се сърдите на мене, че не смогвате да ме догонвате по престиж.Виж файлът 10760

п.с. Душе, айде от сега, че после не се знае кой ще артиса..Виж файлът 10761
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сега си е за сега душко, после си е после за лека нощ :rolleyes: Виж файлът 10760

Ти ще почнеш и за обед да си искаш и не мога да ти смогна вече.
Как си, душе?:)
 

Горе