Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Що няма да гледаш мача
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що няма да гледаш мача

Много рано станах днес, душка и няма да мога да дочакам - направо заспивам, ама е срамота да си легна в 8.:) Успех на играчите и нека по-добрият победи...ние знам кой е.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, и аз съм от 6 няма да ме оставяш без бой така :p
Много рано станах днес, душка и няма да мога да дочакам - направо заспивам, ама е срамота да си легна в 8.:) Успех на играчите и нека по-добрият победи...ние знам кой е.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, и аз съм от 6 няма да ме оставяш без бой така :p

Ма разбира се, че няма да си легнеш ненабит, бе душе. Ще има як мариз,че нещо много те разпуснах напоследък..:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мен като ме бият, се мушкам под спалнята.. После ме дърпат за краката и ме молят да изляза, за да ме обуздаят.. Та трудно се давам.. Недей се давай лесно, Уни! :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пак тъпия съдия ни изцака, иначе много хубава игра направиха нашите. :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, той няма да може да управлява - не хващай самолета. Или поне прати една бележка с поздрав: '' за разпускачите и Нанка'' от пилотската кабина.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тука, съм бре :) Малко разпуснах психически, като разбрах , че тиквич се завръща :D

Душко бърнито почерпи ли? :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тука, съм бре :) Малко разпуснах психически, като разбрах , че тиквич се завръща :D

Душко бърнито почерпи ли? :-o

Че той тиквоча няма да управлява, че да черпи Бърньо - ще трябва ние да го черпим, че тая пирова победа вече ще му дойде тежка.
Това е, както казваше Слави: Жена ти да се прибере и да ти каже: ''верно е мъжо, в целия квартал твоя е най-голям''. Та и на боко победите така - побеждава, ма не управлява, кел файда?!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Зарежи ги тез политики душе, само се ядосваме, а кажи липсвах ли ти :rolleyes:
Че той тиквоча няма да управлява, че да черпи Бърньо - ще трябва ние да го черпим, че тая пирова победа вече ще му дойде тежка.
Това е, както казваше Слави: Жена ти да се прибере и да ти каже: ''верно е мъжо, в целия квартал твоя е най-голям''. Та и на боко победите така - побеждава, ма не управлява, кел файда?!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Зарежи ги тез политики душе, само се ядосваме, а кажи липсвах ли ти :rolleyes:

Разбира се, че ми липсваш, душе. Всички ми липсват, ама се разбягаха яко, само ние тримката с гангстера още даваме признаци на живот. Срамота!:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душееееееееее, виж колко готино детенце :|

Такива деца ни трябват, не мангусти.

[video=youtube;tOogDKmpql4]https://www.youtube.com/watch?v=tOogDKmpql4[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Помощ!!
Не можах да намеря в нета какво значи: "Оптимизаций". Химичен елемент ли е? Пълководец от времето на Римската империя ли е ?!?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Помощ!!
Не можах да намеря в нета какво значи: "Оптимизаций". Химичен елемент ли е? Пълководец от времето на Римската империя ли е ?!?

Ти се радвай, че не си намерил боЙ в магазина за строителни материали.


п.с. Душе, сладко е дятето, да.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Помощ!!
Не можах да намеря в нета какво значи: "Оптимизаций". Химичен елемент ли е? Пълководец от времето на Римската империя ли е ?!?

Тоя е римлянин брат'чет на Подлеций по майчина линия. :)

О, вуйче you are alive? :)
 

Горе