Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

:( Все така става вече с снимките.
Има бъг, ама явно не е при мен сега ще и го дам като линк:

http://younotepad.com/за-завръщането-на-ани-beer-admin-shared-14415.html

Букетът се не види.. явно има бъгче или си решил да търсиш по-голям :D
Наздряве на пиййняциие :beer:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:-o Аниииииииииииииииииииииииииииииииииииии

attachment.php


Виж файлът 11387

Душе, ти няма да ми се сърдиш, аз щото се загуби Анито и за това вместо отсъствие и подарявам букет, нали така се постъпва с дамите. Няма да слагам емоции.

Ма как ще се сърдя, бе душе. Позволявам всичко - особено па щом е за Аниту.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе ми аз да си се извиня, щото твоя още е у шопа. :rolleyes:
Ма как ще се сърдя, бе душе. Позволявам всичко - особено па щом е за Аниту.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма лошо душе, и на шопа да си го дал - не се сърдя. Ся па проблемация да правим за една китка... Ти да си ми жив и здрав! И вуйчето и той, щото некви животински болести го налягат чат-пат и трябва да му търсим ветеринар скоро.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма лошо душе, и на шопа да си го дал - не се сърдя. Ся па проблемация да правим за една китка... Ти да си ми жив и здрав! И вуйчето и той, щото некви животински болести го налягат чат-пат и трябва да му търсим ветеринар скоро.:-o

Такова му е нАучното наименование. Нищо нема да ви пиша язе, че пак ще ми пишат по жълтите вестници с грешни диагнози вместо, че съм спал с Николета Лозанова. :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Такова му е нАучното наименование. Нищо нема да ви пиша язе, че пак ще ми пишат по жълтите вестници с грешни диагнози вместо, че съм спал с Николета Лозанова. :lol:

Па то ако спиш с тая и син език ще хванеш, бре вуйче и пак до ветеринаря ще опреме.

А, и с кокошките фнимавай, че и пипката е много коварна болест. Ще ти окапе оперението и няма да можеш да фърчиш.:-o
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не на шопа бре, у шопа като магазин. Еййй, утре сабаххлен ще и го сервирам.
Само никой да не и казва :-o
И що си му дал на шопа букета, виж да беше шокиня - разбираемо...:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Еййй, ша ва набия накрая, язе се опитвам на дедо от рикията да се напия, вия все ми се бъркате значи. :(
Е чакайте, аз да си я дегустирам па тогава ще ви черпим с душата с блага рикия :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Късно е либе за блага ракия - сори, ма няма да те лъжа, че съм честна.:)
И остави момчетата на мира, сигурна съм, че ни вуйчето, ни крейзи обичат домашна гроздова - що се скръндзосваш така.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко оставям ги да си пият там фалшивото уиски :D
Късно е либе за блага ракия - сори, ма няма да те лъжа, че съм честна.:)
И остави момчетата на мира, сигурна съм, че ни вуйчето, ни крейзи обичат домашна гроздова - що се скръндзосваш така.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вискиту сме го оставили тази вечер да пренощува у фризеро. Утре сабалян ще се намаааме с него както си требе.. :)
Добре душко оставям ги да си пият там фалшивото уиски :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бичааам нее мииии, най- си любим гроздова., че ма Фана отрано неска :beer:

Аууу крейзи, иненадА ме. Аз даже мислех, че не консумираш никакъв аклохол - само свтетена вода на голям божи празник... тц-тц-тц..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко , ако дойдим до дедо свършиха му бъчвите значи :D
Аууу крейзи, иненадА ме. Аз даже мислех, че не консумираш никакъв аклохол - само свтетена вода на голям божи празник... тц-тц-тц..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко , ако дойдим до дедо свършиха му бъчвите значи :D

Тая година реколтата беше слаба - не идвайте много жадни.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, вия сте я изпили с блинки за рождения му ден, че сега за назе реколтата слаба била. :evil: :lol:
Тая година реколтата беше слаба - не идвайте много жадни.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни, като свърши Дедовица, отивай догодина и варете 50 на пеесееее - да те научи малко на занаят, и от по-следващата ще ни викаш твоята да опитаме :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, вия сте я изпили с блинки за рождения му ден, че сега за назе реколтата слаба била. :evil: :lol:

Душе, стига си развалял на човека семейството с тая овнешка ревност - Блинки почерпи едно репче само, ма беше от сърце. Ти изкара, че ме е водил на романтична вечеря и на хотел, след това.:)

п.с. за Блинки не знам, ма аз ракия не понасям и за компрес не бих я ползвала.:)
 

Горе