Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Душко чуй чуй сега.

Едно време с женски гащи, човек можеше да си измие колата. Сега и очилата нимое си обърше. :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко чуй чуй сега.

Едно време с женски гащи, човек можеше да си измие колата. Сега и очилата нимое си обърше. :lol:
Мдаа, мязат на синджир сегашните.. отвързали са козите :p
[video=youtube;WL1Kh_sSM98]https://www.youtube.com/watch?v=WL1Kh_sSM98[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хахаах, вие па двамката звучите, като 70 годишни старци с тва ''едно време''.:)

Екстра са си прашките - най-удобното бельо. Който има да си бърше нещо, да си ползва собствените гащи, освен ако и той не носи прашки, разбира се.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз на баба ми миналата Коледа й подарих едни, че нейните като простре 2 чифта и заемат цялата тераса, обаче не ги е обувала май, щото не съм ги виждал прострени - те от километър се виждат само нейните си. :lol: Тая година ще има да чака подарък от мен...
 
От: Предприемачеко разпускане!

А душе, и аз си ги аресвам особено като ги свалям. :rolleyes:
Хахаах, вие па двамката звучите, като 70 годишни старци с тва ''едно време''.:)

Екстра са си прашките - най-удобното бельо. Който има да си бърше нещо, да си ползва собствените гащи, освен ако и той не носи прашки, разбира се.:-o
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз на баба ми миналата Коледа й подарих едни, че нейните като простре 2 чифта и заемат цялата тераса, обаче не ги е обувала май, щото не съм ги виждал прострени - те от километър се виждат само нейните си. :lol: Тая година ще има да чака подарък от мен...

Баба ти не е вчерашна, крейзи. Разбрала ти е черните замисли и е решила да ти прави сечено, Другия вариант е да не е разбрала истинското предназначение на подаръка и да е решила, че е някакво кувьорче и да го е сложила на бюфета под захарницата.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да се разтикам малко от манджарето, че много се оядох.:)

Мери кристмас и от Снежито:
[video=youtube;hjxhwXW70GM]https://www.youtube.com/watch?v=hjxhwXW70GM[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

:beer: Честита нова година, много успехи на всички, а здравето и щастието да е винаги със вас!

Душкоууууу, ударих джакпота и от трите празника парата все при мен :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

За много години и от мен! Да сте много живи, напълно здрави и все така готини, всичките!

Душеей, а честито! Ще черпиш, значи...:beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

За много години, за много чували с кинти и за много здраве на всички, за да си ги харчим! :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

За много години, за много чували с кинти и за много здраве на всички, за да си ги харчим! :)

Ще, вуйче. Чувалите са от душето тая година.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

За много години и от мен! Да сте много живи, напълно здрави и все така готини, всичките!

Душеей, а честито! Ще черпиш, значи...:beer:

Ми как бе душко аз не се стискам :p
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Братленце ти си първия поканен :) Честита и много успешна нова гадина. :)
За много години, за много чували с кинти и за много здраве на всички, за да си ги харчим! :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мерси, първи ще дойда. :) Ще я видим колко ще е успешна, че и за миналата така разправяхме. :)

Ще, вуйче. Чувалите са от душето тая година.:)

Той е щедър ще раздаде на всички, че язе не уцелих парата тая година въпреки, че в късметчетата имаше пари ама не знам броили се. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздрави на сички именяци и сички българи и македонски братчеди,,, от сабалян съм почнал с ваденето на кръста и ся почти съм го извадил и чакам гости :beer:
[video=youtube;jctY5PGbsNw]https://www.youtube.com/watch?v=jctY5PGbsNw[/video]
Кака Нанди и тя можда почерпи коиска
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, ти па да не се окажеш Данчо? За много години и много здарве и щастие ти пожелавам!
Ще почерпи кака ти Нанди, разбира се. Сетих се на къде бивш още, като поздрави македонците.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не позна, аз съм Къци, адаш на найголемиа хуморообиец, ама що да не вадя кръста, то е за здраве, па и може да мусе помолиш,,,
Майтап си правя, наздраве кака Нанди и дата питам чушкопека как е :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Епа щом си Къци, значи баш кръста трябва да вадиш. И? Извади ли го?:wink:

Чушкопека е неактивен - зима е.:(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ного ясно чесъм го извадил, ама шемусе помолиш ли, ей това е въпроса
А пък чушкопека ного го пазиш, кви работи стават с него през зимата, бедна тии фантазиата
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ного ясно чесъм го извадил, ама шемусе помолиш ли, ей това е въпроса
А пък чушкопека ного го пазиш, кви работи стават с него през зимата, бедна тии фантазиата

Е, щом си извадил кръста ще вадя и аз чушкопека - то се видя, ама се притеснявам малко... не знам нито една молитва.:wink:
 

Горе