Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Стана ми интересно, някой случайно да не е учи в "СУ „Св. Климент Охридски“?

Да, що? Вече ми е за втори път :oops:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Супер изненада - ще се окаже, че има хора, учили в Софийския университет. Че то учебните заведения май с тази цел съществуват.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Може ли версията "в прав текст"?
Понеже не ми се рови из форумната история, ъ се надявам да не е това, дето изглежда на пръв поглед.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каква версия?!
Нали ти беше възхитеният Фен, който няма възможност да поръча статия?
Това го писах преди време и на друг човек. Вие как и къде сте учили?
Аз съм ходила по библиотеки и съм си писала сама нещата. Тук е по-зле от ... публичен дом.
Където всеки си дава темичка и много екзалтиран се възбужда.
Ама хора, ако не можете елементарни неща да си спретнете, жалко... за кинтите, които си давате, баси!
И моля те. Не ми отговаряй. Остани си фен на Гагарин и ... скучната й клавиатура. Мерси и Лека нощ!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бла-бла-бла

Тъжно е, тепърва да се учиш, да си интересен.
бла-бла-бла

Не можах да разбера кое е тъжно? Ша го бесим ли, ша го помилваме ли тоз чиляк?

Темата е за разпускане. Както и този раздел принципно, но тази тема най-вече. Не да ми се правиш на Тоска. Каквото ми мине през главътъ, това мога да напиша. Ето, сега на това се кефя:

https://www.youtube.com/watch?v=Isnu0wtZHGc

Няма логическа връзка с някое от предходните мнения, но Чък Норис не е толкова непобедим, колкото гласят интернет легендите :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каква версия?!
Нали ти беше възхитеният Фен, който няма възможност да поръча статия?
Това го писах преди време и на друг човек. Вие как и къде сте учили?
Аз съм ходила по библиотеки и съм си писала сама нещата. Тук е по-зле от ... публичен дом.
Където всеки си дава темичка и много екзалтиран се възбужда.
Ама хора, ако не можете елементарни неща да си спретнете, жалко... за кинтите, които си давате, баси!
И моля те. Не ми отговаряй. Остани си фен на Гагарин и ... скучната й клавиатура. Мерси и Лека нощ!
Лелееее :) .
Сцена на ревност да ми направят във форум не ми се беше случвало.
За съжаление най-вероятно се лаская излишно и има друга някаква предистория :-o .
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лелееее :) .
Сцена на ревност да ми направят във форум не ми се беше случвало.
За съжаление най-вероятно се лаская излишно и има друга някаква предистория :-o .

Ласкаеш се излишно.
Яд ме е, че аз понякога съм наивна и имаше човек в началото, който ме предупреди, ама аз, нали добрите по природа! Какви добри бе! Всички са едни и същи.
Нищо лично към теб.
Нямам да ти се доказвам с теми. Просто исках да си пиша и да ми е добре. Но очевидно не е толкова лесно.
Мир. :|
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лелееее :) .
Сцена на ревност да ми направят във форум не ми се беше случвало.
За съжаление най-вероятно се лаская излишно и има друга някаква предистория :-o .

Споко, де. Тя Касипейка само със съществата от женски пол се държи зле.
 
От: Предприемачеко разпускане!

И ти се ласкаеш.
Не се държа зле, а по всякакъв начин им показвам, като са кухи и безинтересни, как да се научат на нещо по-различно от това да си мият зъбите ... примерно.
Останалото или наистина интересното е за поне доцентки по философия, а тук няма такива. Само обикновени писарушки :lol:
Ще го обясня с мнението на един приятел, който не харесва думата "фотограф"- или "щракач"(някакъв близък на известни рок-групи, който просто ги щрака по концерти и така си преживява)- а истинския Артист, човек който може да ти внуши нещо чрез кадърът си е ... талант. Тук няма такава ... бира! Обикновени драскачи (още по-зле на секс-оборудване) Дерзайте!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нали ти беше възхитеният Фен, който няма възможност да поръча статия?
Това го писах преди време и на друг човек. Вие как и къде сте учили?
Аз съм ходила по библиотеки и съм си писала сама нещата. Тук е по-зле от ... публичен дом.
Където всеки си дава темичка и много екзалтиран се възбужда.
Ама хора, ако не можете елементарни неща да си спретнете, жалко... за кинтите, които си давате, баси!
И моля те. Не ми отговаряй. Остани си фен на Гагарин и ... скучната й клавиатура. Мерси и Лека нощ!
Има ли вариант някой да ти обясни за какво аджеба са им на уебмастърите статии и да ти мине внезапно?
 
От: Предприемачеко разпускане!

...Обикновени драскачи (още по-зле на секс-оборудване) Дерзайте!

Това е адски тъпо. Няма срамен труд, щом е честен. Още Веспасиан, когато е обложил с данък обществените тоалетни, понеже държавата е била адски зле финансово, е казал, че парите не миришат.

п.п. Лягам си, ако ще се изхождаш още, ще го видя утре.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ха-ха- сега пък Веспасиан или Перперикон- бе ти въобще схващаш ли какво се пише и за какво е темата?

Безинтересна си.

Ужасно и отчайващо.

Трагично.

Направо ми идва да пиша на майка ти или на личния ти лекар, защото от мен няма как да го разбереш.

Пръц!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Има ли вариант някой да ти обясни за какво аджеба са им на уебмастърите статии и да ти мине внезапно?

Сигурно има. Но това с какво ще оправдае авторът на статиите в злобата му и липсата на качества да комуникира интересно, освен да си драска нещо.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сигурно има. Но това с какво ще оправдае авторът на статиите в злобата му и липсата на качества да комуникира интересно, освен да си драска нещо.
Ми общо взето колкото повече и колкото по-убав контент има, толкоз повече посетители праща Гугъл към съответния сайт :) .
A почти всички 'професионални' уебмастъри имат по много такива сайтове или ги ползват просто за сателитки, а имат друга основна дейност (сайт).
И трябват МНОГО статии! И повечето изнемогват да си ги пишат сами.
Или нямат дар слово. Или познания.
Или са неграмотни :cry:.
И се налага някой друг да свърши тая работа.

Абе айде някой друг да обясни по-подробно че аз не се занимавам с такива работи от известно време.

А Гагарин определено умее да комуникира интересно :oops:.
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Това им е уникално на мъжете. За това съм искала винаги да бъда мъж и да съм над нещата.
Но пусто няма да е в този живот.
Щом ти харесва, си свободен и дори облагодетелстван да я четеш и да общуваш с НЕЯ, а един ден и да разказваш на внуците си, колко ИНТЕРЕСНО е било.

Жалко само от моята камбанария. Защото моя критерий за интересно е различен. И много се радвам че това тук е виртуалност и нищо в живота ми не зависи от такива "интересни кухи лейки".
Със здраве!

п.п. Така като ще си ги редактираме и ще си пишем нещо си за ... Кои? Уебмастъри!!! Оле Божке!
Много те моля. Чисто човешки, не ми го причинявай. Ако ще защитаваш професия или специалност по принцип отвори тема и там бъди в своя апогей!
Но тук, както се вижда и както ти обяснявам няма как да се пречупя. Няма как да оценя Злобата и Завистта, само бих ги ... разкарала по-далеч.
За това те моля не искай от мен да приема, а от там и да си създам недобро мнение за теб, като захаресвам куха лейка-съсел. Няма как.
Поискай да изям пъпеш за 10 кинта ще го направя, но това да се съглася с думата "интересна" мнооого ще има да те подигравам, колко са ти ниски критериите за интересно, сори!
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Това им е уникално на мъжете. За това съм искала винаги да бъда мъж и да съм над нещата.
Но пусто няма да е в този живот.
Щом ти харесва, си свободен и дори облагодетелстван да я четеш и да общуваш с НЕЯ, а един ден и да разказваш на внуците си, колко ИНТЕРЕСНО е било.

Жалко само от моята камбанария. Защото моя критерий за интересно е различен. И много се радвам че това тук е виртуалност и нищо в живота ми не зависи от такива "интересни кухи лейки".
Със здраве!

п.п. Така като ще си ги редактираме и ще си пишем нещо си за ... Кои? Уебмастъри!!! Оле Божке!
Много те моля. Чисто човешки, не ми го причинявай. Ако ще защитаваш професия или специалност по принцип отвори тема и там бъди в своя апогей!
Но тук, както се вижда и както ти обяснявам няма как да се пречупя. Няма как да оценя Злобата и Завистта, само бих ги ... разкарала по-далеч.
За това те моля не искай от мен да приема, а от там и да си създам недобро мнение за теб, като захаресвам куха лейка-съсел. Няма как.
Поискай да изям пъпеш за 10 кинта ще го направя, но това да се съглася с думата "интересна" мнооого ще има да те подигравам, колко са ти ниски критериите за интересно, сори!
Ама ти май сериозно ги мислиш тия работи дето ги пишеш?
Досега мислех че просто имаш лошо чувство за хумор.

Ти започна подхвърляния по мой адрес, изкривявайки доста неприятно думите ми.
В отговор ти обясних естеството на тая работа с писането.
И сега пък щяла да си създаде недобро мнение и да съм бил говорел на внуците си нещо.... :) И незнамси кво още.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Това им е уникално на мъжете. За това съм искала винаги да бъда мъж и да съм над нещата.
Но пусто няма да е в този живот...
И още уникално има в тях, но то може да се навакса.. :)
penis-kolan.jpg
Дай го малко по-сладко, стига с това кисело! :)
/Как така ги разпъвате тези картинки на цял екран, аз не мога да се справя.. Все ми излиза мъничка../
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей така :D
attachment.php

И още уникално има в тях, но то може да се навакса.. :)
Виж файлът 9906
Дай го малко по-сладко, стига с това кисело! :)
/Как така ги разпъвате тези картинки на цял екран, аз не мога да се справя.. Все ми излиза мъничка../
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Или първо атач, после имг. :p
АХХХААААААА... с IMG, а не с ATTACH :D /може би/
 

Горе