Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

На мен ми пишете -5т, заради нормални отношения с Cassiopeia. Не ми отговорихте на въпроса горе, да кажем, че "дезертирам" на нейна страна, ей така, за баланс на силите :)
Нямаш грижи - всичко дето виждаш на витрината се предлага :) . Включително Касиопея. Няма наказателни точки за симпатии (или нещо повече) към нея.

..
Ноке, младеж ли си, наистина? Да знам дали да се мъчим.
За кое да се мъчите? Да ме разсмивате ли? :) Не е много трудно не се притеснявайте.
За много хора и наживо съм 'младеж', ама според личната карта повече попадам в категорията 'господин'.
 
От: Предприемачеко разпускане!

За кое да се мъчите? Да ме разсмивате ли с хумора си ли? :) Не е много трудно не се притеснявайте.
За много хора и наживо съм 'младеж', ама според личната карта повече попадам в категорията 'господин'.

Глупости, ние сме абсолютно сериозни. За интимен сондаж имах предвид дали да те обследваме. Агнешно искаме, така че по-добре дай едни благоприлични възрастови данни с точност до петилетка, за да видим заслужаваш ли.
 
От: Предприемачеко разпускане!

А по Северното Черноморие и околията, няма ли някого, с когото да се почерпим - кафе, бира(който пие).. цацата не върви много с тия дъждове :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

На мен ми пишете -5т, заради нормални отношения с Cassiopeia. Не ми отговорихте на въпроса горе, да кажем, че "дезертирам" на нейна страна, ей така, за баланс на силите :)
Пускам тА, върви - то се видя, че нямаш сериозни намерения, обаче ако стане ''от светулка - на светулка, та на горския на фаса'' после да не ми ревеш да си те прибера ! 5-те точки ще ги забавим, щото приятелството с Касиопейка трае точно 5 минути - от личен опит говоря. Успех !
 
От: Предприемачеко разпускане!

Глупости, ние сме абсолютно сериозни. За интимен сондаж имах предвид дали да те обследваме. Агнешно искаме, така че по-добре дай едни благоприлични възрастови данни с точност до петилетка, за да видим заслужаваш ли.
А не, ролята ми тука ме задължава да се държа кат професионалист.
Иначе ше завалят обвинения в пристрастност, корупция и т.н.

А и 'интимен сондаж' звучи болезнено.
 
От: Предприемачеко разпускане!

някой може ли да каже за колко г/д да продам фб профил с 2000 приятели ? Благодаря!
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А не, ролята ми тука ме задължава да се държа кат професионалист.
Иначе ше завалят обвинения в пристрастност, корупция и т.н.

А и 'интимен сондаж' звучи болезнено.


Е, нямах предвид физическа... пенетрация, а сондаж на интимния ти свят, душевност, ала-бала...

Каква корупция, ние, ако имахме пари за това нещо, нямаше тука да просим. Кажи на колко си години, белким поне любопитството ни бъде задоволено, ако не друго.
 
От: Предприемачеко разпускане!

някой може ли да каже за колко г/д да продам фб профил с 2000 приятели ? Благодаря!
За колкото можеш, моля ! Ако й вземеш повечко, можеш да дариш за каузата, щото темата тук е с благотворителна насоченост.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, нямах предвид физическа... пенетрация, а сондаж на интимния ти свят, душевност, ала-бала...

Каква корупция, ние, ако имахме пари за това нещо, нямаше тука да просим. Кажи на колко си години, белким поне любопитството ни бъде задоволено, ако не друго.
Ама имиджът на юзъра Ноке предполага някаква по-мъглява картинка такава :) .
Казано другояче, да почна да шервам реални данни ще се отрази негативно на кариерата ми на трол :) .

някой може ли да каже за колко г/д да продам фб профил с 2000 приятели ? Благодаря!
Нямам идея, виж цените е тука: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=55
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ама имиджът на юзъра Ноке предполага някаква по-мъглява картинка такава :)
Казано другояче, да почна да шервам реални данни ще се отрази негативно на кариерата ми на трол :) .

Ей, не човек, а стомана! За процъфтяваща кариера на трол трябва постоянно да се подхранва любопитството на публиката с някакво противоречиво инфо, може и лъжливо.
Аз, понеже си падам малко профайлър, тъй или иначе попълних с въображение белите петна в информацията за твоята многопластова личност.

п.п. Гледам, че и момчето с езиците е тук, ще участва ли в даренията? Останалите надарители нещо не са на положение.
 
От: Предприемачеко разпускане!

С даренията спрях преди време, както е банално да се казва - безплатен обяд няма.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Noke, забелязвам, че не обновяваш новопостъпилите данни, които чинно подаваме с Лили. Държа да се включи в списъка с характеристики, че сме склонни да обърнем подобаващо внимание и на младите предприемачи. Може да се опише, като: дискриминация по възраст - не (5т.)
 
От: Предприемачеко разпускане!

С даренията спрях преди време, както е банално да се казва - безплатен обяд няма.
И защо такъв рязък завой в отношението и тона ??? Това, че се сприятели с Каси-то, значи ли че трябва да възприемеш нейното поведение ?
 
От: Предприемачеко разпускане!

И защо такъв рязък завой в отношението и тона ??? Това, че се сприятели с Каси-то, значи ли че трябва да възприемеш нейното поведение ?

Съвсем нормално съм си писал, може би ако имаше емотикон накрая, нямаше да изглежда така. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Съвсем нормално съм си писал, може би ако имаше емотикон накрая, нямаше да изглежда така. :)

Чувството ти за хумор обаче е толкова изискано и недоловимо, че трудно се схваща от народни хорица като мен.

По аферата с Касиопея - може някой път, за разнообразие, да регистрираш женски ник, да се "въобразиш на жина" демек, и да поконтактуваш с нея. Няма смисъл да се обяснява.
 
От: Предприемачеко разпускане!

... и не си мисли, че това за "народните хорица" е самоирония, тя е искрена ... селяндурка! Вярвай й. Така ще си спестиш много време да четеш напъните й за оригиналност.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чувството ти за хумор обаче е толкова изискано и недоловимо, че трудно се схваща от народни хорица като мен.

По аферата с Касиопея - може някой път, за разнообразие, да регистрираш женски ник, да се "въобразиш на жина" демек, и да поконтактуваш с нея. Няма смисъл да се обяснява.
То, като гледам каква последователност в топлите чувства и към мъжете демонстрира... Нищо, всеки е свободен да контактува с всички ! Ако се опарш, ще те разберем. Ако запазите добри отношения - аз лично ще се изненадам, но ще се радвам за вас ! А, отношението се промени, но явно в неделния ден ентусиазмът липсва. Относно поканата за кафе - не сме по северното черноморие, но ако ни поканиш, ще дойдем, даже за седмица поне, но нека се стопли времето ! Виж, ние сме ларж, не се дуеме...
 
От: Предприемачеко разпускане!

... и не си мисли, че това за "народните хорица" е самоирония, тя е искрена ... селяндурка! Вярвай й. Така ще си спестиш много време да четеш напъните й за оригиналност.
Държа да се знае, че и аз съм ''искрена селяндурка'' - нека се отбележи в характеристиките и да се дадат (или отнемат) точки ! Ноке...
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Съвсем нормално съм си писал, може би ако имаше емотикон накрая, нямаше да изглежда така.
Верно, ако си се сближил с Касиопея, ше може ли по некое време да споделиш фийдбек по нейните точки там дето нямаме достатъчно инфо от първа ръка? Да земем да го отразим официално. Може и на ушенце.

..
Аз, понеже си падам малко профайлър, тъй или иначе попълних с въображение белите петна в информацията за твоята многопластова личност.
..
Айде сега и пластове.. Чи аз дори паласки немам бре моме.

Noke, забелязвам, че не обновяваш новопостъпилите данни, които чинно подаваме с Лили. Държа да се включи в списъка с характеристики, че сме склонни да обърнем подобаващо внимание и на младите предприемачи. Може да се опише, като: дискриминация по възраст - не (5т.)
Ми дайте интервал по-добре щот може разни келеши и пенсионери да се екзалтират от неочаквано предоставената възможност...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лили, определено начина ми на израз, да кажем в последните 2-3 часа, не показва чувството ми за хумор, затова и няма какво да се схваща просто. :)
Нанди, не познавам никоя от вас, тепърва си градя мнения. Най-нормалното нещо е да целя да съм в добри отношения с всеки, още повече, когато аз идвам на ново място, където вече има хора. Иначе имаш някакво процентно попадение, главата ме боли, не съм така свеж като сутринта.
Ще си направя кафе само за мен тогава, пък като се стопли за морето, ясно. :)
 

Горе