Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Брюнетка съм. Не че това ще ти вдигне шансовете пред мен.

И сега, като призная, че пък аз съм блондинка съвсем го изгубихме, като нов член в темата. Пу, язък - таман се вписваше идеално, понеже компи без гащи...:(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз таквиз дето се правят на трудни най ги обичам.
Грамар мила, имаш ли големи бомби?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Некой ще жулне ли едно кафе, че да не си пия сам.
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • smileys-coffee-578570.gif
    smileys-coffee-578570.gif
    2.4 KB · Преглеждания: 44
От: От: Предприемачеко разпускане!

Малиииииии, ти чак до сега ли спа бре :-o
То ракиено време стана ни та ли и срам :lol:
Некой ще жулне ли едно кафе, че да не си пия сам.
attachment.php
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Малиииииии, ти чак до сега ли спа бре :-o
То ракиено време стана ни та ли и срам :lol:

Нямам срам аз съм наглец - боце ряпа да яде пред мен. :D

До преди малко спах минах и през магазиня некакви мацки са навъдили там - може пак да отида за сминдух после. :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве на кафеджиите.:) Как можете да съсипвате кафето с мляко? Гангстер, ти с тия нощни смени пиеш кафе, когато хората вече са на бира.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Малиииииии, ти чак до сега ли спа бре :-o
То ракиено време стана ни та ли и срам :lol:

Душе, да ти отговоря на обвиненията - предлагам на кой, каквото поиска. Ти искаш бой, бластера - кафе, що се сърдиш? И салатки съм ти правила, като си искал...:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве на кафеджиите.:) Как можете да съсипвате кафето с мляко? Гангстер, ти с тия нощни смени пиеш кафе, когато хората вече са на бира.:)

Ти църно ли го пиеш?

Пак е по-добре отколкото да пия бира кога хората пият кафе. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве на кафеджиите.:) Как можете да съсипвате кафето с мляко? Гангстер, ти с тия нощни смени пиеш кафе, когато хората вече са на бира.:)

Прясно мляко е абсолютният минимум заедно със захарта. Случва се да му слагам и сладолед, течен шоколад и Бейлис :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Малиииии, и язе одих ама в един магазин за дограми, и като влезнах и като видях продавачката викам направо дали да не затварям и заключвам :rolleyes:
Ама нямаше това де тръсех, обаче го изнамерих другаде, обаче сега се чудя дали да не ида да и кажа от де да си зареди :rolleyes:
Ама страх ма и нандито после да не спре да ме шляпа, че лошо тогава. :-o
Нямам срам аз съм наглец - боце ряпа да яде пред мен. :D

До преди малко спах минах и през магазиня некакви мацки са навъдили там - може пак да отида за сминдух после. :lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Малиииии, и язе одих ама в един магазин за дограми, и като влезнах и като видях продавачката викам направо дали да не затварям и заключвам :rolleyes:
Ама нямаше това де тръсех, обаче го изнамерих другаде, обаче сега се чудя дали да не ида да и кажа от де да си зареди :rolleyes:
Ама страх ма и нандито после да не спре да ме шляпа, че лошо тогава. :-o

Няма бе, душе - пускам те, нали знаеш, че съм ларж. Ма и ти няма да мрънкаш, като кръшкам, нали сме либерална двойка.:rolleyes: Ш'си те побийвам, когато кажеш - спокс...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Песен има за мен даже:

[video=youtube;mRREsqAQ2TQ]https://www.youtube.com/watch?v=mRREsqAQ2TQ[/video]
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти църно ли го пиеш?

Пак е по-добре отколкото да пия бира кога хората пият кафе. :D

Захарчица малко му слагам, ма други примеси, освен цигарка - ниет.:)
Иначе си прав, че е по-добре така, да:lol: Познавам хора, дето закусват бира - не са приятна гледка.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Песен има за мен даже:

Ти от наглите - добре или зле облечени бизнесмени си, гангстер? Я си опиши работния екип - айде и аз, като ''ъпхирото'' започвам изреченията с ''я..'' - ако желаеш, разбира се.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И сега, като призная, че пък аз съм блондинка съвсем го изгубихме, като нов член в темата. Пу, язък - таман се вписваше идеално, понеже компи без гащи...:(
То някакво срамежливо програмистче се оказа. Щеше да се чувства не на място и без това. Ще чакаме още някой отворко като Казанова или ще си продължаваме с женските партита.
 
От: Предприемачеко разпускане!

То някакво срамежливо програмистче се оказа. Щеше да се чувства не на място и без това. Ще чакаме още някой отворко като Казанова или ще си продължаваме с женските партита.

Ма как срамежливо, та той един намаан - влиза с шут и почва; ''я дай селфи, щото не ми се четат глупости'', отсява със замах ''от русите ми се драйфа'' с претенции, тип ''не ми губете времето'' - само не ни е накарал да се обръщаме към него с ваше величество още.
Обаче ти му се опъваш и му привлече вниманието - ако успее да те откара на верния бряг ще бъде забавно.:wink:
 

Горе