Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

То някакво срамежливо програмистче се оказа. Щеше да се чувства не на място и без това. Ще чакаме още някой отворко като Казанова или ще си продължаваме с женските партита.
Нито съм програмист, нито съм и срамежлив.
Сега още е рано за глупости, довечера ще се включа подобаващо.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ukranian sexy brunette woman in red lingerie.jpg
Довечера всички с гащи кат таз мадам ви искам.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти от наглите - добре или зле облечени бизнесмени си, гангстер? Я си опиши работния екип - айде и аз, като ''ъпхирото'' започвам изреченията с ''я..'' - ако желаеш, разбира се.:)

А не знам от кои съм аз не се броя за зле облечен щото си подбирам всичко да има стайл ама не ходя официален де. Риза и дънки - най-официалното ми, анцузи не употребявам освен на фитнес. :) Не знам какво разбираш по добре и зле облечен. :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А не знам от кои съм аз не се броя за зле облечен щото си подбирам всичко да има стайл ама не ходя официален де. Риза и дънки - най-официалното ми, анцузи не употребявам освен на фитнес. :) Не знам какво разбираш по добре и зле облечен. :)

Споко, баш твоя стайл имам предвид под добре облечен. Медиите визираха костуми на Армани, като измислиха тоя лаф - ма важното е да си нагъл, па може и по анцуг с ланци.:wink:
Тоя мекопишковец нортрант се заяжда постоянно - айде да го бием, ще помагаш ли? Ти ми го дръж аз ще си го млатя.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сега още е рано за глупости, довечера ще се включа подобаващо.
Без гащи, нали?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма как срамежливо, та той един намаан - влиза с шут и почва; ''я дай селфи, щото не ми се четат глупости'', отсява със замах ''от русите ми се драйфа'' с претенции, тип ''не ми губете времето'' - само не ни е накарал да се обръщаме към него с ваше величество още.
Обаче ти му се опъваш и му привлече вниманието - ако успее да те откара на верния бряг ще бъде забавно.:wink:
Е, ако ми отнеме повече от 30 секунди да проверя кой стои зад който и да е ник, с кариерата ми отдавна щеше да е приключено :) "Срамежливо програмистче" е едно от подходящите описания в случая. Но сигурно ще е забавно да гледаме напъните му да ни опровергае и да се впише в темата.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Виж файлът 10555
Довечера всички с гащи кат таз мадам ви искам.

Е, аз мислех да съм си без гащи, както винаги. Таз мадам ми напомня странно за тоз господин, поне по облеклото.


Zach-Galifianakis-Is-One-Pretty-Swimsuit-Girl-for-Vanity-Fair-2.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е, ако ми отнеме повече от 30 секунди да проверя кой стои зад който и да е ник, с кариерата ми отдавна щеше да е приключено :) "Срамежливо програмистче" е едно от подходящите описания в случая. Но сигурно ще е забавно да гледаме напъните му да ни опровергае и да се впише в темата.

Е, той вече се вписа идеално - компи без гащи, на мен това ми е достатъчно доказателство, че е наш човек и пасва на темата.
А ти беше агент в гестапо, нали миличка? За колко време разкри самоличността на ъпхиро-то? 20-25 секунди?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Виж файлът 10555
Довечера всички с гащи кат таз мадам ви искам.

Ивчо, тоя модел високо изрязани до талията гащи май беха модерни през 80-90-те години. Сега само представителките на някои свободни професии ги носят вероятно. И под "свободни" професии нямам предвид предприемаческо-фрилансърски напъни :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Споко, баш твоя стайл имам предвид под добре облечен. Медиите визираха костуми на Армани, като измислиха тоя лаф - ма важното е да си нагъл, па може и по анцуг с ланци.:wink:
Тоя мекопишковец нортрант се заяжда постоянно - айде да го бием, ще помагаш ли? Ти ми го дръж аз ще си го млатя.

Споко я съм пич нема те излагаме пред как беше зафтаните моми. Нестрахуйся. :wink:

Ври се ти там дето не ти е работа аз да те спасявам. То тва не е Нортрант ами некакъв гербаджийски трол дето му е купил акаунта - со бой нема да стане. Най-много да стане по-тъп и все повече да възхвалява вожда. :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Споко я съм пич нема те излагаме пред как беше зафтаните моми. Нестрахуйся. :wink:

Ври се ти там дето не ти е работа аз да те спасявам. То тва не е Нортрант ами некакъв гербаджийски трол дето му е купил акаунта - со бой нема да стане. Най-много да стане по-тъп и все повече да възхвалява вожда. :)

Зафатни, бе гангстер - демек стават за зафащане.:lol:
Значи нема да помагаш да го бием тоя трол? Никъф ганстер не си - истинския ганстер не пита кой крив, кой прав, а пита кво да му счупиме?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ивчо, тоя модел високо изрязани до талията гащи май беха модерни през 80-90-те години. Сега само представителките на някои свободни професии ги носят вероятно. И под "свободни" професии нямам предвид предприемаческо-фрилансърски напъни :)


Оо Лили шима зненадваш ли с нешо тунайт :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ивчо, тоя модел високо изрязани до талията гащи май беха модерни през 80-90-те години. Сега само представителките на някои свободни професии ги носят вероятно. И под "свободни" професии нямам предвид предприемаческо-фрилансърски напъни :)

Лиле, не убивай ентусиазма на момчето - ще лъжем, че така сме се барнали. Подозирам, че е властна натура и обича да юрка мадамите, па били те и ЛИЛФ-ки.:wink:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, ама виж, че всеки път като му го натякна и бега по тъча, а не е било един или два пъти, ама тя нандито от де да знае. Истинския норт въобще не беше такъв.
Споко я съм пич нема те излагаме пред как беше зафтаните моми. Нестрахуйся. :wink:

Ври се ти там дето не ти е работа аз да те спасявам. То тва не е Нортрант ами некакъв гербаджийски трол дето му е купил акаунта - со бой нема да стане. Най-много да стане по-тъп и все повече да възхвалява вожда. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Зафатни, бе гангстер - демек стават за зафащане.:lol:
Значи нема да помагаш да го бием тоя трол? Никъф ганстер не си - истинския ганстер не пита кой крив, кой прав, а пита кво да му счупиме?:wink:

Е ти па ся публично ли да ти казвам кво ще го правим после ако се подхлъзне в банятя преди да сме отишли Цвъцко да ни залови и двамата в операция - наглите емнайси.

ПП: Чекай ся как така стават за зафащане да немат "любовни дръжки"?

Да, ама виж, че всеки път като му го натякна и бега по тъча, а не е било един или два пъти, ама тя нандито от де да знае. Истинския норт въобще не беше такъв.

Трол си е тоя ама норт-а що се продаде така не знам?
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, ама виж, че всеки път като му го натякна и бега по тъча, а не е било един или два пъти, ама тя нандито от де да знае. Истинския норт въобще не беше такъв.

Душе, аз от както съм тука тоя ми бърка не знам къде, па какъв е бил истинския не знам. Тоя е ебати дразнещия гей, верно бих го пребила ако ми падне, ама не до степен увреждане, а до степен трайна неспособност да води пълноценен живот.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Е ти па ся публично ли да ти казвам кво ще го правим после ако се подхлъзне в банятя преди да сме отишли Цвъцко да ни залови и двамата в операция - наглите емнайси.

ПП: Чекай ся как така стават за зафащане да немат "любовни дръжки"?

Не бе, гангстер - много си претенциозен, значи. Значи, че стават да си фанеш некое от тия момета.
За алибито - ясно, не сме ние.:wink: Ма къ ще го бием човека, ние си се кльопаме с него.:wink:
 

Горе