Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Па що? С 2к$ знайш кво достойнство ш'си имам. Без пари по-достойно ли е? Не казвам, че ще легна с всеки за некви кинти, ама секи си има цена, душе - колкото и да не ти се вЕрва.:wink:
п.с. не съм била с мъж за пари, досега - да не си помислите, че съм от бранша.:lol: Обаче не съдя никой - да откраднеш е по-недостойно, отколкото да си ги заработиш.
Твоя комп сигурно има и функции на летящо килимче - сипваш ли му и керосинец чат-пат? Да пратиш селти от следващия полет, ей.

Епа щото язе съм имАл толкоз пара, че с къщи, басейни, коли не мож ме уплашиш. От Майбаха съм се качил на хавтобуся - 148 през центъра на Варна минава толкова беше тъпкан, че вървеше на една страна. И пред никой глава не съм свалил и въпреки всички пак направих пачка. Та мислиш ли, че ще дойде неква кифла да ме обижда с кинти и нема да я изфърля като мръсно коте? :wink:

То и язе не съдя никой ама мацката от клипа се прави, че не хурва па не излезе баш така. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да душко въпреки, че понякога те хокат здраво зареди тях, но нали съм си коч винаги с рогата напред :)

И аз съм от рогатите, знам какво е.:) ще пускам филмчето, душко - утре може да ти го пофаля или да го оплюя - ша видим.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко айде после да не забравиш за шамарите :rolleyes:
И аз съм от рогатите, знам какво е.:) ще пускам филмчето, душко - утре може да ти го пофаля или да го оплюя - ша видим.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Щом ще разтурвате седянката язе отивам да свърша някоя работа, че май няма кой друг. :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Епа щото язе съм имАл толкоз пара, че с къщи, басейни, коли не мож ме уплашиш. От Майбаха съм се качил на хавтобуся - 148 през центъра на Варна минава толкова беше тъпкан, че вървеше на една страна. И пред никой глава не съм свалил и въпреки всички пак направих пачка. Та мислиш ли, че ще дойде неква кифла да ме обижда с кинти и нема да я изфърля като мръсно коте? :wink:

То и язе не съдя нико ама мацката от клипа се прай, че не хурва па не излезе баш така. :)

Ма що да те обижда, бре чоуек? Требва да те ласкае - никой не си дава кинтите за нещо лошо, значи те мисли за нещо убаво. Оф не знам, ама аз никогиш не казвам никогиш.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Живота изгражда характера душко, не жена с пари. Без жена не може, но платената либоф е като да си купиш развалено нещо от магазина. :)
Ма що да те обижда, бре чоуек? Требва да те ласкае - никой не си дава кинтите за нещо лошо, значи те мисли за нещо убаво. Оф не знам, ама аз никогиш не казвам никогиш.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Живота изгражда характера душко, не жена с пари. Без жена не може, но платената либоф е като да си купиш развалено нещо от магазина. :)

За всичко се плаща в тоя живот, душе - за либуфтъ също. Ако не с пари, то с нещо друго, ма айде да не ти валя на парада и да ти разбивам илюзиите.:) Душе, тоя филм нема да ти го препоръчвам, щото се оказА за гейове.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

— Мога ли да кажа нещо, госпожице? — произнесе Ноби, докато те еднообразно проверяваха залостените врати и размахваха фенерите си към страничните улички.

— Да, Ноби?

— То е лично.

— O.

— Аз бих попитал Фред, но той няма да разбере, пък ми иде на ум, че ти ще разбереш, поради защото че си жена. През повечето време, във всеки случай. Недей да се обиждаш, де.

— Какво искаш, Ноби?

— То е за моята… сексуална природа, госпожице.

Ангуа не каза нищо. Дъждът барабанеше върху не по мярка избрания шлем на Ноби.

— Мисля, че е време да се изправя и да погледна истината в лицето.

Ангуа за кой ли път прокле образното си мислене.

— И, ъ-ъ… Ноби, как смяташ да направиш това?

— Искам да кажа, аз си купих от онези нещица. Кремове и това-онова.

— Кремове — повтори Ангуа безизразно.

— С които да се мажа — услужливо подсказа Ноби.

— Да се мажеш.

— И нещата, с които се правят упражнения…

— O, богове…

— Пардон, госпожице?

— Какво? О-о, просто се бях замислила за нещо друго. Продължавай, моля те. Упражнения?

— Да! За бицепси и други такива неща.

— А-а-а! Упражнения. Така ли?

Ноби не изглеждаше да има някакви бицепси в буквалния смисъл. Просто нямаше за какво да се прилепят. Формално той имаше ръце, защото дланите му бяха прикачени някак към раменете, но това, общо взето, беше всичко, което човек можеше да каже за анатомията му.

Ужасеният интерес надделя у Ангуа.

— Защо, Ноби?

Той сведе овчи поглед.

— Ами-и-и… такова… момичетата и така нататък…

За нейно удивление Ноби се изчерви.

— Искаш да кажеш, че… — започна тя. — Ти искаш да… ти си търсиш…

— О-о, не в този смисъл, не!… Тоест, ако човек иска нещата да са както си трябва, тогава… В смисъл, че не — каза Ноби с укор. — Това, което казвам е, че когато човек започне да остарява, той трябва да се установи някъде, да си намери някой, който ще върви ръка за ръка с него по неравните пътища на живота… защо ти е отворена устата?

Ангуа рязко хлопна челюсти.

— Но аз май просто не се срещам с момичета — продължи Ноби. — Тоест, срещам ги и те побягват в ужас.

— Независимо от крема за лице.

— Именно.

— И упражненията.

— Да.

— Добре, доколкото виждам, ти си се погрижил за всички възможности. Да ме утрепеш, ако се сещам къде може да си сгрешил. — Тя се замисли за момент. — Какво ще кажеш за Стамина Дръм от Брястовата улица?

— Тя има дървен крак.

— Добре, ами тогава… Верити Пушпрам, чудесно момиче, тя държи сергията за миди на Крайбрежната улица?

— Чукоглавата ли? Та тя винаги вони на риба! И освен това е кривогледа.

— Да, обаче има собствен бизнес. И прави чудесни специалитети.

— И е кривогледа.

— Това не е точно кривогледство, Ноби.

— Знаеш за какво приказвам.

Ангуа трябваше да признае, че й е ясно. Това при Верити беше обратното на кривогледство. Очите й сякаш се стараеха да погледнат всяко към прилежащото му ухо. Когато разговаряше с нея, на човек му се налагаше да потиска чувството, че тя ей сега ще тръгне в две противоположни посоки. Но пък кормеше рибата като за шампионат!

Ангуа се замисли отново. Познаваше този синдром. Всички те твърдяха, че си търсят сродна душа и другар в живота, но рано или късно нещата опираха до кожа, гладка като коприна и гръдна обиколка, достойна за стадо крави.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Без жена не може, но платената либоф е като да си купиш развалено нещо от магазина. :)
Не мисля така. Платената любов е нещо чудесно. Примерно в Бразилия, дори да се ожениш, трябва да си плащаш на жена си, за да получаваш секс. Това им е дълбоко вродено и го приемат за нещо супер нормално. Плащаш си и получаваш. Колкото повече си плащаш, толкова повече получаваш. Жените там си търсят мъж, който да ги издържа и като се омъжат, спират да работят. От там на сетне са длъжни да се грижат за красотата си, за да си получават кинтите. И го приемат за абсолютно нормално. Не съм бил в Бразилия, но имам приятел, който живя там 3 години и ми е разправял много интересни истории.
При българките пак си плащаш, само че не толкова формално, а е по-завоалирано. Звучи като "миличък, не мислиш ли, че имам нужда от нови обувки, тая чанта няма с какво да я нося". И след като мислиш, че тя определено има нужда от нови обувки, защото, ако си на противоположното мнение, може да ти се случат много страшни неща (опазил те Господ!), въпреки всичко, което си купил, можеш да чуеш "боли ме главата", "нещо ми е напрегнато и не ми е до това", "много ми се спи", и т.н.. А бразилците са го измислили :).
 
От: Предприемачеко разпускане!

Най-после се намериха реалисти, които да подкрепят тезата ми, защото снощи се опасявам, че пред тия двама идеалисти съм звучала, като някоя магистралка, пък аз имах предвид само, че няма нито безплатен обяд, нито безплатен секс в тоя живот. Просто плащането в романтичните случаи става малко по-завоалирано.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Начи станахме тия двамата така ли душко :( добре :(
Най-после се намериха реалисти, които да подкрепят тезата ми, защото снощи се опасявам, че пред тия двама идеалисти съм звучала, като някоя магистралка, пък аз имах предвид само, че няма нито безплатен обяд, нито безплатен секс в тоя живот. Просто плащането в романтичните случаи става малко по-завоалирано.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Начи станахме тия двамата така ли душко :( добре :(

Ааа, не ми извъртай думите, душичка. Казах ''тия двама идеалисти'' - огромна разлика, нали?:wink:
Как си душе? Харесва ли ти 4-ти сезон? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Дам душко, готин е ама тоя що почна пак да се друса ме ядосват и двата :)
Ааа, не ми извъртай думите, душичка. Казах ''тия двама идеалисти'' - огромна разлика, нали?:wink:
Как си душе? Харесва ли ти 4-ти сезон? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Дам душко, готин е ама тоя що почна пак да се друса ме ядосват и двата :)

Щото са под голям стрес с тва убийство на полицая - бившия на Линдън. Яко ги тресе параноята и допуснаха доста грешки по тая причина, ама ще видиш, душе...:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама тя що го гръмна втори път начи, иначе нямаше да имат проблеми, обаче доста му беше набрала. Довечера ще видим какво става пак, че сега пак трябва да трупам контент :)
Щото са под голям стрес с тва убийство на полицая - бившия на Линдън. Яко ги тресе параноята и допуснаха доста грешки по тая причина, ама ще видиш, душе...:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Най-после се намериха реалисти, които да подкрепят тезата ми, защото снощи се опасявам, че пред тия двама идеалисти съм звучала, като някоя магистралка, пък аз имах предвид само, че няма нито безплатен обяд, нито безплатен секс в тоя живот. Просто плащането в романтичните случаи става малко по-завоалирано.:)

Те тия идеалистите обикновено са на принципа "Нямам кой знае какво да предложа, но и аз заслужавам либоф" :) И да не искат да им купуваш парцаляци и пр., как точно се очаква да се опознаеш с някоя жена, без да направиш известни разходи? Ще я поканиш при мама на чаша чешмяна вода може би, за да не се охарчиш? И ако откаже, значи е меркантилна.

Всички жени били хурви. Ами каквото си поръчаш, това получаваш. Аз като си купя кренвирши, не очаквам да има кой знае колко месо в тях. Ако реша да се забавлявам с по 2-3 наведнъж, впечатлени от колата ми и от няколко питиета, няма как да получа искрена любов от тяхна страна в рамките на няколко часа и няколко тека и после кой откъде е, без ангажименти.
 
От: Предприемачеко разпускане!

ха здравейте, друзя:)

по-черен и отпочинал - отново на работа....

ко ново, вехто?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Те тия идеалистите обикновено са на принципа "Нямам кой знае какво да предложа, но и аз заслужавам либоф" :) И да не искат да им купуваш парцаляци и пр., как точно се очаква да се опознаеш с някоя жена, без да направиш известни разходи? Ще я поканиш при мама на чаша чешмяна вода може би, за да не се охарчиш? И ако откаже, значи е меркантилна.

Всички жени били хурви. Ами каквото си поръчаш, това получаваш. Аз като си купя кренвирши, не очаквам да има кой знае колко месо в тях. Ако реша да се забавлявам с по 2-3 наведнъж, впечатлени от колата ми и от няколко питиета, няма как да получа искрена любов от тяхна страна в рамките на няколко часа и няколко тека и после кой откъде е, без ангажименти.

Това се опитвах и аз да кажа снощи, но понеже разговора тръгна от кеш (не малка сума) Уни и гангстера решиха, че става дума да станеш на тротоара и да дърпаш клиенти. Няма безплатно в тоя живот, пък романтичната любов често се заплаща именно с пристъпване на принципите.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

ха здравейте, друзя:)

по-черен и отпочинал - отново на работа....

ко ново, вехто?

На море ли беше, душко? Гадняр!:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

На море ли беше, душко? Гадняр!:)

10 прекрасни дена... отлетяха... до догодина живот и здраве - пак:)
 

Горе