Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще я обеля, ъфкорс - на ивички или на вълнички предпочиташ?:lol: Бързо да се напием и ние, че нещо ме избива на бой, па като пийна даже и тъпиро-то може да ми стане симпатичен.:rolleyes:
Ся чак толкоз режи на шайби турни и доматити вътре да стане баш шопска салата
 
От: Предприемачеко разпускане!

Така е Ани - знаеш ли колко сутрини съм чела твоята среднощна защитна пледоария (изпълнена с цветисти епитети) и съм се просълзявала от умиление.:lol:

И мен ме хващат нервите понякога, не ми е нужен алкохол даже :lol::lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ся чак толкоз режи на шайби турни и доматити вътре да стане баш шопска салата

Па дай и чушките барем, та да стане македонска - нашенска си. Повняяя.:lol: Какъв куктейл си подготвил тунайт?
 
От: Предприемачеко разпускане!

И мен ме хващат нервите понякога, не ми е нужен алкохол даже :lol::lol:

Всички имаме нерви, а в определен период от месеца сме подвижни оръжия за масово поражение - къде отиде оня келеш, та да ползвам свръхпроизводството на прогестерон, че ще иде нахалост.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

:beer: Ми, наздравиии.. И ни съ карайте мноого. :)

Крейзи, наздраве!:beer: За малко да те изтърва, ма добре че върнах назадзе..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Куктейла е класически облачен мента и мастиика, ши пиишли

Офффф, дай айде.... ма с чадърче, да не се окажат дъдовни облаците.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, тая на лична охрана ти харесва повече - забелязах. Няма значение..
Това всъщност важи за теб май. Бая работа ти се е отворила тия дни :)

Аз мога и айлак да го давам щото предполагаемият ми клиент се пази сам доста добре.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Офффф, дай айде.... ма с чадърче, да не се окажат дъдовни облаците.

"Дъдовни облаци" на бърже се насмука и взе да влачиш вуйче. :lol: Какъв беше оня виц за един дето си поръчва по 5-6 на един път, че не може да им каже името после. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Това всъщност важи за теб май. Бая работа ти се е отворила тия дни :)

Аз мога и айлак да го давам щото предполагаемият ми клиент се пази сам доста добре.

Има малка разлика, ма айде да не влизаме в излишни подробности..
Аз нямам клиенти, а приятели, които искам да защитя - с удоволствие го правя, защото вярвам, че приятелите са затова.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

"Дъдовни облаци" на бърже се насмука и взе да влачиш вуйче. :lol: Какъв беше оня виц за един дето си поръчва по 5-6 на един път, че не може да им каже името после. :mrgreen:

На сок от вишни съм, ако искаш да знаеш.:lol: И не е ферментирал, даже, ма чакам облака на бластера и може да вържа езика от дебелата сламка - айде, отиде нивото.:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Има малка разлика, ма айде да не влизаме в излишни подробности..
Аз нямам клиенти, а приятели, които искам да защитя - с удоволствие го правя, защото вярвам, че приятелите са затова.
Схващам ти логиката по предишното, ама се лъжеш. В случая това си ми е било все лично и искрено мнение.

Хубаво е че искаш да си защитиш приятелите - не мога да те обвинявам за това.
Просто бомбите дето хвърляш идват малко в повече.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На сок от вишни съм, ако искаш да знаеш.:lol: И не е ферментирал, даже, ма чакам облака на бластера и може да вържа езика от дебелата сламка - айде, отиде нивото.:lol:

Да не е Карлинг, дарлинг тоя компот от вишни щото ако е ферментирал лъжеш се. :D
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Схващам ти логиката по предишното, ама се лъжеш. В случая това си ми е било все лично и искрено мнение.

Хубаво е че искаш да си защитиш приятелите - не мога да те обвинявам за това.
Просто бомбите дето хвърляш идват малко в повече.

Не знам за кои бомби говориш, но не мисля, че има от какво да се притесняваш, ти лично. Ако говориш за грубия ми език - той е отговор на много по-груб от същия човек, което си е между нас двамата - и аз се пазя добре сама, въпреки че предпочитам да не се налага.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

вместо да разтягате локуми - бгмамите може да използват свободно време малко html/ css/ или каквото ги влече от тея неща , има доста книги и материали
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;OAYw6tYc0y4]https://www.youtube.com/watch?v=OAYw6tYc0y4[/video]
За вързалите езици не мога помогна шото не знам спански, ама наздрави на български и на унито шото са дели от компаниита
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да не е Карлинг, дарлинг тоя компот от вишни щото ако е ферментирал лъжеш се. :D

Не е, вуйче - домашен, натюр от буркан с винтова капачка. Дай дрегера ако не верваш.:lol:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не е, вуйче - домашен, натюр от буркан с винтова капачка. Дай дрегера ако не верваш.:lol:

А дрегер по-добре да не вадя, че трябва да се духа и ще развалим нивото. :lol: Ще ти вервам. :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А дрегер по-добре да не вадя, че трябва да се духа и ще развалим нивото. :lol: Ще ти вервам. :)

Бреййй, само глупости мислиш, па после аз свалям нивото, вуйче. На ти вена - зимай кръвна проба, тогава.:)
 

Горе