Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

За вързалите езици не мога помогна шото не знам спански, ама наздрави на български и на унито шото са дели от компаниита

Аз го връзвам на суахили, ма няма се плашиш. Наздраве и на Уни, да - с компот от вишни, понеже забрави да дадеш облака.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

вместо да разтягате локуми - бгмамите може да използват свободно време малко html/ css/ или каквото ги влече от тея неща , има доста книги и материали

Тук само аз съм жена и не съм нито бг, нито турска мама. Ако ти пречи, че си разпускам вечер ще се махна и аз - преча ли ти?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Не ми се напада, ей виж като гледам са хапнали нандито докато си пиех биричката.
Ама то от боклуци кво да очаквам. Ама не ми се занимава с хора дето не могат ми стъпят даже на отварянето на <?
Уни, стига с тази поза на жертва. Нищо страшно не е станало. Един приятел казва така: "Каквото се случва в нета си остава там "
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бреййй, само глупости мислиш, па после аз свалям нивото, вуйче. На ти вена - зимай кръвна проба, тогава.:)

Аз да давам ли кравна прова, шото сигур но ши ми земети книжката и няма да мога да шуфирам вов форума боси
Аз компутера си залях с ракия и неме фанаха вии ши ма душите за алхохолни зпарения, кваи тази цензура даго ева,,, хехе
 
От: Предприемачеко разпускане!

Цъкайте си по вордпраса, и стига сте жулили, щото нямате грам понятие от нищо....
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз да давам ли кравна прова, шото сигур но ши ми земети книжката и няма да мога да шуфирам вов форума боси
Аз компутера си залях с ракия и неме фанаха вии ши ма душите за алхохолни зпарения, кваи тази цензура даго ева,,, хехе

Споко Бластер - тука забележки и цензура има само към мамите - ако нямаш яйчници си защитен вид.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Не ми се напада, ей виж като гледам са хапнали нандито докато си пиех биричката.
Ама то от боклуци кво да очаквам. Ама не ми се занимава с хора дето не могат ми стъпят даже на отварянето на <?

тя ще се защити, аз и казах какво да прави. Ако е забравила ще и дам малко виртуални камъни и дървета :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Не ми се напада, ей виж като гледам са хапнали нандито докато си пиех биричката.
Ама то от боклуци кво да очаквам. Ама не ми се занимава с хора дето не могат ми стъпят даже на отварянето на <?

Споко душе, всичко е под контрол.:) Наздраве имаш и от бластера.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Колкото до бг мамите, само може да се учите от тяхната човечност. На колко хора са помогнали и идея си нямате и там са сериозни мацки с професии. Не ги подценявайте
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако зареди още едно изказване срещу, човек който уважавам се наложи да пиша, ще разбере наистина смисъла на думата с рогата напред!!!

А, и между третото админите, да ми делнат темата и всичко останало!!!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Цъкайте си по вордпраса, и стига сте жулили, щото нямате грам понятие от нищо....

Аз цъкам салатка в моментя шото разпускам и сам на правилната тема, наздрави и до дънци дет са вика,,, и тури една усмивка на аватаря
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако зареди още едно изказване срещу, човек който уважавам се наложи да пиша, ще разбере наистина смисъла на думата с рогата напред!!!

А, и между третото админите, да ми делнат темата и всичко останало!!!

Спок, бе душе, всичко е ток. Не се инфектирай.:lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бреййй, само глупости мислиш, па после аз свалям нивото, вуйче. На ти вена - зимай кръвна проба, тогава.:)

Ще тръгнат слухове, че съм те боцкал(за кръвна проба) пак отиде нивото то нали знаеш като развален телефон не се знае накрая как ще излезе.

Уни сипи си една бира и си пиши на воля да им е гадно на душманите. :beer:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще тръгнат слухове, че съм те боцкал(за кръвна проба) пак отиде нивото то нали знаеш като развален телефон не се знае накрая как ще излезе.

Уни сипи си една бира и си пиши на воля да им е гадно на душманите. :beer:

Божеее, па режи с ножа, тогава - дано не го изтълкуват, като сексуален акт. Тука агресията е на почит - ще вдигнем нивото.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз цъкам салатка в моментя шото разпускам и сам на правилната тема, наздрави и до дънци дет са вика,,, и тури една усмивка на аватаря

Пази само да не залееш клавиатурата, че салатката по-бавно изветрява и ще те чакаме поне 2 години после.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз ще почерпя братле ;) :beer:
Коисам аз чи да ми липсваш,,, кажи наздрави на Уни и шта почерпа с черпака
 

Горе