Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

То по-опасно да не ме отвлечат едни хора в бели престилки с линейка, вуйче, ама за сега още не са ме надушили. Иначе принцове - тцъ, нема бате.
Па естествено, че нищо не сте казАли - аз поне нищо не чух, щото с Лилето си шушукате по кюшетата, ма блъфирАх да видя дали ще се издадеш - твърд си, забелезАх аз...
За мацките си прав, ма поне се надявай да не се наложи след изборите да сформираш коалиция от всичката сволоч, че тогава тия с линейката ще минат първо през тебе.:)

Нема да се плашиш и да те отвлекат няма де да те турнат лудниците са претъпкани.:)

Мале не се бях сетИл за коалиция от кифлюндери, винаги можело и по-зле да стане. Аз по стара традиция нема да инги гласувам на тия пустиняци, който си ги е избрал да си ги прибира кифлите. :mrgreen:

Ся гледам всичките са наплескотили и напудри с гримове. Това нова мода ли е или има кампания да прикрием дзмийкото в нас? :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Оназ конкретната имам предвид - куха кофа съм бил и недостоен събеседник. :mrgreen: Ще си седи без БМВ. :D

А, При оназ проблемът не е в твоя предавател. Просто има жени, дето обичат да се държат с тях като парцали и естествено, че някакви по-културни мъже, правещи комплименти и т.н., ще им се видят недостойни за събеседници :)

Виж с останалите как хубаво си събеседваш. на мен малко не ми остава от толкова опера време за събеседване, но ще се включвам, когато мога :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей, що клюкарите, бе ? :)

Вуйче, няма да си даваш колите току-така. Избирай мацки, дето си имат коли или шампионки по модерен петобой, дето обичат движението - кифли, дето гледат да се кльофнат у колата с фафлените корички по главата не ти трябват.
Лиле, стана ли време за ''Травиата'', че май пак изчезна?:wink:

Е, как няма да клюкарим :)

На мен еинаги ми р било странно това прехласване по коли и как мъжете си мислят, че не го отразяват, защото не карали еди-каква си кола, че и вьимат някакви безумни кредити за скъпа кола. Не ги отразяват заради колата една малка част от жените, дето са толкова зле, че е по-добре наистина, че става така. А по-голямата част от жените на съвсем други неща държат, обаче мъжете хвърлят вината върху липсата на "правилната" кола. Не че колата понякога не е небходимост, но в такива случаи повече се държи на безопасност и комфорт, да речем, а не на марка и суперлукс.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, При оназ проблемът не е в твоя предавател. Просто има жени, дето обичат да се държат с тях като парцали и естествено, че някакви по-културни мъже, правещи комплименти и т.н., ще им се видят недостойни за събеседници :)


Виж с останалите как хубаво си събеседваш. на мен малко не ми остава от толкова опера време за събеседване, но ще се включвам, когато мога :)


Хич не ми дрема за оназ да си дири събеседници както намери за добре. Аз сега малко съм айляк и затова пописвам ама народа липсва. Уреди се ти с място в оперета на първият ред викаш - няма лошо дай боже всекиму. :mrgreen:
Е, как няма да клюкарим :)

На мен еинаги ми р било странно това прехласване по коли и как мъжете си мислят, че не го отразяват, защото не карали еди-каква си кола, че и вьимат някакви безумни кредити за скъпа кола. Не ги отразяват заради колата една малка част от жените, дето са толкова зле, че е по-добре наистина, че става така. А по-голямата част от жените на съвсем други неща държат, обаче мъжете хвърлят вината върху липсата на "правилната" кола. Не че колата понякога не е небходимост, но в такива случаи повече се държи на безопасност и комфорт, да речем, а не на марка и суперлукс.

Жените си се прехласват по скъпи коли ти недей така. Имах няколко коли до преди и съм виждал разликата да караш скъпа и евтина кола. При двама пича един с кола за 2к лева и един с кола за 200к масата женуря ще вземат втория. И да, има и такива дето теглят големи заеми за кола, която нямат после пари да я поддържат, но такъв ни е манталитета винаги да сме най.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Хич не ми дрема за оназ да си дири събеседници както намери за добре. Аз сега малко съм айляк и затова пописвам ама народа липсва. Уреди се ти с място в оперета на първият ред викаш - няма лошо дай боже всекиму. :mrgreen:


Жените си се прехласват по скъпи коли ти недей така. Имах няколко коли до преди и съм виждал разликата да караш скъпа и евтина кола. При двама пича един с кола за 2к лева и един с кола за 200к масата женуря ще вземат втория. И да, има и такива дето теглят големи заеми за кола, която нямат после пари да я поддържат, но такъв ни е манталитета винаги да сме най.
Прехласват се заради самата идея, че са скъпи, но не са само жиените така. Посъзнателно сигурно като видят някой със скъпа кола и си мислят, че има пари и следователно може да си позволи да харчи по тях за неща, които харесват повече от скъпи коли. Обаче, ако говорим за сериозни намерения, коя жена с всичкия си ще бъде с някой, който има грешни приоритети - примерно няма жилище, а взел е голям кредит за скъпа спортна кола и поради тази причина не му отпускат кредит за жилище. Тази кола дори няма да му върши работа като семеен автонобил. Не говоря за случаите, когато човек не иска въобще да взима кредит, защото не е сигурен в постоянството на доходите си и затова предпочита да живее на квартира или въобще няма право на кредит.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Прехласват се заради самата идея, че са скъпи, но не са само жиените така. Посъзнателно сигурно като видят някой със скъпа кола и си мислят, че има пари и следователно може да си позволи да харчи по тях за неща, които харесват повече от скъпи коли. Обаче, ако говорим за сериозни намерения, коя жена с всичкия си ще бъде с някой, който има грешни приоритети - примерно няма жилище, а взел е голям кредит за скъпа спортна кола и поради тази причина не му отпускат кредит за жилище. Тази кола дори няма да му върши работа като семеен автонобил. Не говоря за случаите, когато човек не иска въобще да взима кредит, защото не е сигурен в постоянството на доходите си и затова предпочита да живее на квартира или въобще няма право на кредит.

Как коя всяка втора си избира някой със сгрешени приоритети - да не скъсявам и още бройката. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу еврибари хаудую флиит
Яз имам тръбант двутактов, всички естри, ойлинклузив енд вери хапи
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хапи си щот се ожени, нали гадино мръсна? Признай си и да почерпиш, ей.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хапи си щот се ожени, нали гадино мръсна? Признай си и да почерпиш, ей.:)

Нишо не признавам ама шта почерпа ено от мойто
Копрайте несте мрпъднали ного темата,,, шо така уж шампиони по спан шяхме да ставаме аа
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен!
attachment.php


Поздрав от Петрич, Калифорния:

[video=youtube;Mx8eSCYN3y8]http://www.youtube.com/watch?v=Mx8eSCYN3y8[/video]
 

Прикачени файлове

  • smileys-coffee-578570.gif
    smileys-coffee-578570.gif
    2.4 KB · Преглеждания: 19
От: Предприемачеко разпускане!

Ко правите бе еййй, ако не слушат шамари душа :beer:

Аз, ще ги поема зареди тях (шамарите) :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, вече се уплаших, че и ти си се оженил и си се юрнал да изпълняваш заветите на Блинки темата да се сдобие с челяд. Иначе ще те шамаря, душка, ама все не остава време, мамка му.
Видяхте ли, че бластера се е оженил, казах ли ви аз.:D Ако някой направи бебе да казва бързо, че Блинки е обещал парична награда ( между нас да си остане) 6 цифрена сума.
Само ние с вуйчето май няма да се класираме за трофея, щото сме прекалено уникални, за да се възпроизвеждаме.:)
Вуйче, да не си размислИл за бебешките колички и да се излагам, като те слагам в мойта компания?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко деца правя, ама нема се женя само по либов иначе не става, а иначе семки мога да ръся по много все-още :D
Бластера, е изгорял значи, лек му пръс :(
Душе, вече се уплаших, че и ти си се оженил и си се юрнал да изпълняваш заветите на Блинки темата да се сдобие с челяд. Иначе ще те шамаря, душка, ама все не остава време, мамка му.
Видяхте ли, че бластера се е оженил, казах ли ви аз.:D Ако някой направи бебе да казва бързо, че Блинки е обещал парична награда ( между нас да си остане) 6 цифрена сума.
Само ние с вуйчето май няма да се класираме за трофея, щото сме прекалено уникални, за да се възпроизвеждаме.:)
Вуйче, да не си размислИл за бебешките колички и да се излагам, като те слагам в мойта компания?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко деца правя, ама нема се женя само по либов иначе не става, а иначе семки мога да ръся по много все-още :D
Бластера, е изгорял значи, лек му пръс :(

Eпа, той и бластера по либоф се е оженил - виж го, че е хапи. Сигурно чак вчера е свършил медения месец, та успя да се изжмули от леглото и да драсне два реда. Дано не е направил близнаци, че много ще ни набута с подаръците - ще трабва от всичко х2.
А ти не сей семената така безотговорно, че ще ти цъфне некоя убавица с чааве на вратата и ще се чудиш после как да я напъдиш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, вече се уплаших, че и ти си се оженил и си се юрнал да изпълняваш заветите на Блинки темата да се сдобие с челяд. Иначе ще те шамаря, душка, ама все не остава време, мамка му.
Видяхте ли, че бластера се е оженил, казах ли ви аз.:D Ако някой направи бебе да казва бързо, че Блинки е обещал парична награда ( между нас да си остане) 6 цифрена сума.
Само ние с вуйчето май няма да се класираме за трофея, щото сме прекалено уникални, за да се възпроизвеждаме.:)
Вуйче, да не си размислИл за бебешките колички и да се излагам, като те слагам в мойта компания?

Некой ден ще стана ама нема да е сега. Па то требва и некоя свестна мацка да се появи - представяш ли си кифла+бебе ужаззз. Ще се предам доброволно в милицията. :lol:

За трофеи под 100 милн. юро не участвувам. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Я, па глейте ко намислих:

Гугъл е като мъжка пишка, колкото повече я чешиш тя, толкова повече се вдига :-o :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Некой ден ще стана ама нема да е сега. Па то требва и некоя свестна мацка да се появи - представяш ли си кифла+бебе ужаззз. Ще се предам доброволно в милицията. :lol:

За трофеи под 100 милн. юро не участвувам. :)

Кифла+ бебе= вуйчето сменя пелени и друса бебе, докато мама е в мола.:lol: Е тва искам да го видя.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Само да не е паднала в санбокса, че нема дигане тогава :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Я, па глейте ко намислих:

Гугъл е като мъжка пишка, колкото повече я чешиш тя, толкова повече се вдига :-o :lol:

Душе, ти най-после разкри тайните на гошо.:) Сега вече знаеш къде да го почешеш..
Лека нощ, пичове. Душе, на тебе як мариз, разбира се.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Я, па глейте ко намислих:


Гугъл е като мъжка пишка, колкото повече я чешиш тя, толкова повече се вдига :-o :lol:

И като се вдигне някой го отнася.:lol: Само гогълолюбците остават доволни. :mrgreen:

Кифла+ бебе= вуйчето сменя пелени и друса бебе, докато мама е в мола.:lol: Е тва искам да го видя.

Не се надявай, язе съм от интИлигенцията - правил съм си тест за интелигентност излезе отрицателен - не могат да ме излъжат така лесно. :mrgreen:
 

Горе