Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не се надявай, язе съм от интИлигенцията - правил съм си тест за интелигентност излезе отрицателен - не могат да ме излъжат така лесно. :mrgreen:

А язе съм от интелЕгенцията. Не съм си правила тест за интелигентност, ма на бас, че и моя ще е отрицателен.:lol:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А язе съм от интелЕгенцията. Не съм си правила тест за интелигентност, ма на бас, че и моя ще е отрицателен.:lol:

Това "интелЕгенция" ми звучи като колтуртрегерите на северозапада. :D
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Това "интелЕгенция" ми звучи като колтуртрегерите на северозапада. :D

Баш! Или както се казва: ''колтурне сме бЕли и па ше бъдем''.:wink: Даже забелезАх, че съм допуснала правописна грешка - правилното е ''ЕнтЕлегенция''. Трябва да се подготвя за теста, че с тия грешки ще изкарам две чертички и ще си....мамата.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Баш! Или както се казва: ''колтурне сме бЕли и па ше бъдем''.:wink: Даже забелезАх, че съм допуснала правописна грешка - правилното е ''ЕнтЕлегенция''. Трябва да се подготвя за теста, че с тия грешки ще изкарам две чертички и ще си....мамата.:)

Тоа тест с чертичките не е за ентелегентност, бре вуйче. :lol: Обърка рейса...:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Две чертички значи IQ=2. Не е отрицателен :)

Ха, добър вечер, гледам, че и сеньор Бластерини е жив :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Две чертички значи IQ=2. Не е отрицателен :)

Ха, добър вечер, гледам, че и сеньор Бластерини е жив :)

Опасявам се, че при мен ще значи 2 на релси резултата от теста, а не IQ=2, пък и нали се стремим да се окаже отрицателен теста - значи добре сме.:)
Добър ден, Лиле. Бластерини е жив и много хапи - дай боже всекиму.
Как е в Ла Скала тези дни? Почитате ли Верди, Росини, Пучини..?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Опасявам се, че при мен ще значи 2 на релси резултата от теста, а не IQ=2, пък и нали се стремим да се окаже отрицателен теста - значи добре сме.:)
Добър ден, Лиле. Бластерини е жив и много хапи - дай боже всекиму.
Как е в Ла Скала тези дни? Почитате ли Верди, Росини, Пучини..?


Е, щом сте добре, добре е, че е 2 на релси ) Краят на оперния сезон е май :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, щом сте добре, добре е, че е 2 на релси ) Краят на оперния сезон е май :)

Как краят? Глупости, сега бяха само овертюрите, тепърва предстоят сериозните арии. Или както казваше Недялко Йорданов: ''това е антракта - не краят'':)
п.с. което ме подсети да поздравя всички с тая любима песничка за надеждата:
Когато изглежда,
че няма надежда,
че всичко е свършено вече –
недей се смущава,
недей се прощава,
недей се предава, човече.

Кажи – не ми пука
от таз несполука –
аз мога, аз вярвам, аз зная,
че въпреки факта,
това е антракта,
това е антракта – не края.

От огън опърлен,
от всички захвърлен,
затворен в най-тъмната стая –
недей се спотайва,
недей се отчайва –
кажи си: това не е края!

Кажи: не ми пука
от таз несполука –
аз мога, аз вярвам, аз зная,
че въпреки факта
това е антракта,
това е антракта – не края!
 
От: Предприемачеко разпускане!

искам да пиша лично съобщение . Дано тука да се броят мненията за да ги натрупам всичките 6 :D
Edit. ОК, видх, че не се броят. Няма да спамя. Поредната недомислица.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ко казА, ко? Как така е свършила операта аз тъкмо си пoръчах костум за опера от ОЛХ-а - анцук "adibas" с три черти и галоши "Mike". :mrgreen:

искам да пиша лично съобщение . Дано тука да се броят мненията за да ги натрупам всичките 6 :D
Edit. ОК, видх, че не се броят. Няма да спамя. Поредната недомислица.
Отговаряй в топика където има анкети и тем подобни и ще ги натрупаш без да спамиш. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ко казА, ко? Как така е свършила операта аз тъкмо си пoръчах костум за опера от ОЛХ-а - анцук "adibas" с три черти и галоши "Mike". :

А, нещо да се похвалиш - има ли кандидатки за опера? Сигурно като те видят с официалния анцуг и се нареждат на опашка. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз се сдобих с една официална шапка тип: гнездо на пъдпъдък от продавалника и от децата има някъде едно ветрило - трябва да го намеря. Остава ми монокъл или пенсне и съм готова за операта. Само дано не се наложи да чакам другия сезон..:(
Лиле, сезона още не е свършил, нали?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ясо филес,, каксте готини чеме нямаше,,, имали наструйение
[video=youtube;wY0kjF9keAk]http://www.youtube.com/watch?v=wY0kjF9keAk&list=UUESvXSn4Focr3F2zE2En9yQ[/video]
Покрива на обора мибеше прокапал амаго оправих ие време за тикили
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не е свършил още сезонят, но аз съм психопатка - ако няма редовни представления и се вкарвам във филми :)

Бластер, да не си бил в гърция?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не е свършил още сезонят, но аз съм психопатка - ако няма редовни представления и се вкарвам във филми :)

Бластер, да не си бил в гърция?

Ми къмислиш, одих на паша шото епо мек климата и кучетата водачи сами куракачанки
Шима зненадвашли сос селти или да
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ни верваме душко, искаме селти.....
Аз се сдобих с една официална шапка тип: гнездо на пъдпъдък от продавалника и от децата има някъде едно ветрило - трябва да го намеря. Остава ми монокъл или пенсне и съм готова за операта. Само дано не се наложи да чакам другия сезон..:(
Лиле, сезона още не е свършил, нали?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми къмислиш, одих на паша шото епо мек климата и кучетата водачи сами куракачанки
Шима зненадвашли сос селти или да

Ти няма ли да ме изннадаш със селти първо? Гледам, че на по-интересни места и с по-интересни занимания си си уплътнявал времето от мен. Аз най-много да се снимам в кухнята как готвя или мия чинии :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, ей сига само да излъжа гошко още малко и заръчвам с тировете направо :D
Душе, за тебе винаги.:) Още не съм намерила ветрилото и монокъла.
Виж файлът 11190
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, ей сига само да излъжа гошко още малко и заръчвам с тировете направо :D

Бинокли и ветрила ли, бре душе? Ииии, така ще има за всички и ще идем заедно на кОлтурно мероприятие.:D
Айде, че и аз имам да лъжа Гошо..:)
 

Горе