Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

ReminD

Well-Known Member
Е не, направо ме уби тая


71846264921384804531313239590pmexGXjwZQKpDOWPOQHK.JPG



Има и още смях с няколко цитата от сайта и ;)

Габриела, такава каквато е. Габриела с голямата усмивка и още по-голямо сърце! Дебютната й песен - "Раздвоен" създава с помощта на Zastrahovam.com

Що не сте се сетили да спонсорирате чалгарки бре, калъфи....



пак от сайта и репертоар:
Натрупала е богат певчески опит от участията по известните заведения из страната, като например БИАД, Кошарите и други.

http://www.gabriela.bg/contacts.html а пък от тук можете да я намерите за участия и ИНТЕРВЮТА
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

па аз мога друго да и предложа... ама не са споменали тарифите на час...
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Тези най-много ги мразя. Хранят се от простолюдието.
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Много обичам да чета коментари на хора(или да ги слушам), които като чуят чалга обръщат канала, а иначе са разбрали колко са тъпи чалга певиците и т.н.
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

които като чуят чалга обръщат канала, а иначе са разбрали колко са тъпи чалга певиците и т.н.
Само аз ли си мисля, че нещо не ти се получи лафа?
 
От: От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Много обичам да чета коментари на хора(или да ги слушам), които като чуят чалга обръщат канала, а иначе са разбрали колко са тъпи чалга певиците и т.н.

Това трябва да означава, че:
а) Ако не обърнат канала със сигурност ще се убедят че са тъпи.
б) Ти им провеждаш тестове за интелигентност, и знаеш че не са тъпи.
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

алан - не би трябвало да питаш мен какво мисля другите :)

ромбеца - маи си пропуснал верния отговор :(
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Преди 1 седмица го видях в сайта ми... Реших, че може да се случвало и преди :D
Най-интересното е нишата.... безплатни дизайни и темплейти :D :D
 
Бранд стратегия :) спрямо хонорарите на чалга певиците от по няколко К за един час пеене си е направо евтино да бидват за всякакви киурди само и само да и се види Бранда :)
 
От: Re: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Бранд стратегия :) спрямо хонорарите на чалга певиците от по няколко К за един час пеене си е направо евтино да бидват за всякакви киурди само и само да и се види Бранда :)

Абе те бранда си го правят с орални услуги на продуценти, собственици на музикални компании, мутри ( до достигане на силиконови инвестиции) и футболисти. Тая явно е минала на други стратегии - уебмастъри и дизайнери. :)
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

От няколкото разменени изречения и репите си вадя извода, че масата българи слушат чалга само, за да си вдигнат самочувствието.
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Ами добре е, даже се чудя защо всички не си пускат реклами - само може да им помогне това.
 
Re: От: Re: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Абе те бранда си го правят с орални услуги на продуценти, собственици на музикални компании, мутри ( до достигане на силиконови инвестиции) и футболисти. Тая явно е минала на други стратегии - уебмастъри и дизайнери. :)

кои как може тази не е от компаниите явно (не съм гледал сайта) и и се налага да ползва алтернативни стратегии :)
 
Re: От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Ами добре е, даже се чудя защо всички не си пускат реклами - само може да им помогне това.


бранд мениджърите не са светнати за интернет не само в чалгата ако 10 процента от бюджетите им за реклама по тв (изключвам тези дето си имат техни си телевизии) се налива в интернет и от бг сайтове ще може да се печели
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

о ем ге... трябва с подобаваща снимка да се рекламира, все пак чалга с голи думи май не се продава
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Доста коментирахме, а някой взе ли да звънне? Тъкмо ще вземе повече информация :D аз мисля да го направя в скоро време.. :D ще поръчам live streaming специално за predprimach :D (ще има ли къде да го излъчим? ) :D
 
От: Предприемчиви чалгарки в adwords хахаха

Аз пък мисля да те замерям с домати, виртуални разбира се.

Доста коментирахме, а някой взе ли да звънне? Тъкмо ще вземе повече информация :D аз мисля да го направя в скоро време.. :D ще поръчам live streaming специално за predprimach :D (ще има ли къде да го излъчим? ) :D
 

Горе