Представяне и предложение

bogazka

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Привет на всички колеги! Отскоро се занимавам с писане на текстове с уникално съдържание. Досега го правех за удоволствие, но считам, че е време да го превърна в свое основно занимание. Отделям достатъчно време, за да се получи това, което трябва да бъде. Моя статия може да видите поместена ето тук: http://statii.net/2010/рискувайте/. Ако това, което четете ви харесва, не се колебайте да се свържете с мен.
 
От: Представяне и предложение

Чудесен текст. Няколко дребни грешчици, но не мисля, че са поради незнание. Страотна употреба на ";" .
Качествени писатели се навъдиха из форума.

60ccdd93521346.jpg


ПС: Всъщност пардон за натрапения коментар, ама какво да с прави...
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Предлагам статия на актуална тема. 563 думи, подредени в смислена градация. Повече подробности на лични.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Предлагам на вниманието на всички заинтересовани, гореща, стопроцентова, уникална статия на актуална тема. 563 думи, подредени в смислена градация. Повече подробности на лични.

Хубаво е да кажеш на каква тематика е успех...
 
От: Представяне и предложение

Непосочването на тематика е от несъобразителност. Статийката е на тема работа и кариера. Благодаря, колега, за своевременната намеса.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Да не си помисли някой че ми плащат да правя реклама ама смятам че комптентността трябва да се възнаграждава.
Тоз път никаква грешка не открих, което твърде рядко се случва. Освен тия кусури дето са се получили при пействането в сайтчето де.
Добре подредено и очевидно знае как да не отегчава читателя.

ПС: не ме гледайте мене че съм пропуснал сума ти запетаи горе - аз не си предлагам услугите все пак.
 
От: Представяне и предложение

Услугите, които предлагам:
Създаване на текст за уеб сайт
- главна и вътрешни страници с информационен характер (за нас, услуги, цени, контакти и т.н.) с оптимизиране по предварително зададена ключова дума.
Тематическа статия
- статия, разкриваща идеята заложена в сайта, неговата цел и предназначение, полезни ресурси за бъдещите потребители.
Статии по психология
- психологията на развитието на децата, психологията на отношенията, справяне с конфликта, идеи за създаване на печеливш бизнес и др.
Рерайт на текст
- преработка на наличен текст
Копирайтинг
- писане на рекламни статии, брошури, продаващи текстове.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Браво! Много хубава статия е 'Рискувайте!.
Грамотното писане не е особено често срещано. Хора, които претендират, че са филолози например, пишат уникално неграмотно. Успех!
 
От: Представяне и предложение

Хубава статия, успех!
 
От: Представяне и предложение

Моля да се свържете с мен. Интересувам се от вашите възможности за писане на статии.
 
От: Представяне и предложение

Всеки сайт има нужда от уникален контент. Ако решите, че такъв ви е необходим, то не се колебайте да се свържете с мен.
 
От: Представяне и предложение

Имам грозното предчувствие, че потребителите не получават лични съобщения от мен. Писах на няколко колеги, но нямам нито един отговор. Не ми се ще някак това да е често срещана практика тук. Противно на всякаква логика, потребител да иска да се свърже с теб и след като си му писал на лични, да не последва ответна реакция. Ако някой се познае, то моля да опровергае моите съмнения. Така го правят поне големите хора.
 
От: Представяне и предложение

Качествено и грамотно написани текстове, предназначени за конкретен клиент. В момента не разполагам с текст, който може да ви "пасне", но това не ми пречи да го създам.
 

Горе