Представяне и предложение

От: Представяне и предложение

Някой да проявява интерес с днешна дата? Вие ми предоставяте пробен текст за установяване на сътрудничество, другото е от мен. Нищо ангажиращо, нали?
 
От: Представяне и предложение

Здравейте, мога ли да получа от вас цена за статия - превод или написана от вас на всякаква тематика (без научна и техническа терминология)? Заинтересован съм да работя с преводачи по няколко малки проекта, които се нуждаят от съдържание. Ще се радвам ако се свържете с мен за подробности.
 
От: Представяне и предложение

Здравейте, мога ли да получа от вас цена за статия - превод или написана от вас на всякаква тематика (без научна и техническа терминология)? Заинтересован съм да работя с преводачи по няколко малки проекта, които се нуждаят от съдържание. Ще се радвам ако се свържете с мен за подробности.
Отговорих на лични.
 
От: Представяне и предложение

Момичето е коректно и се справя чудесно с работата. Препоръчвам я!
 
От: Представяне и предложение

Предлагам статия на тема: "Важността на мултивитамините за женския организъм".
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Актуализиране на следните услуги:

Създаване на текст за уеб сайт
- главна и вътрешни страници с информационен характер (за нас, услуги, цени, контакти и т.н.) с оптимизиране по предварително зададена ключова дума.
Тематическа статия
- статия, разкриваща идеята заложена в сайта, неговата цел и предназначение, полезни ресурси за бъдещите потребители.
Статии по психология
- психологията на развитието на децата, психологията на отношенията, справяне с конфликта, идеи за създаване на печеливш бизнес и др.
Рерайт на текст
- преработка на наличен текст
Копирайтинг
- писане на рекламни статии, брошури, продаващи текстове.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Да се бутна малко нагоре, че ме натиснаха новите тематични единици :) Предполагам някои ще почиват събота и неделя, а други ще поработват. Аз ще съм работещо момиче. Възползвайте се от съботно-неделните отстъпки, които предлагам. При проявен интерес, моля, пишете на лични съобщения, за да не замърсяваме излишно форумното пространство.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Подайте ми вашата идеята и аз ще изтъкна нейните преимущества, обличайки я в думи.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Нуждаете се от текст, който да изпълни своето предназначение? Разполагам с възможност и време да го създам за Вас. Ако имате въпроси - на лични съобщения. Лек ден и спорна седмица на всички.
 
От: Представяне и предложение

Страхотни преводи от руски, с чудесно звучене на български език. Цените са много разумни за такова качество. Препоръчвам с 2 ръце! Успех, Иве :)
 
От: Представяне и предложение

Копирайтинг, текстове за уеб сайтове, оригинални статии, брошури, бюлетини, книги, превод от и на руски език.
Цени - повече от разумни. Подробности - на лични съобщения. Лек ден на всички.
 
Последно редактирано:
От: Представяне и предложение

Богазка, успя ли все пак да прочетеш някоя книга за правопис и пунктуация в българския език? Ако не си, ето няколко безплатни съвета от мен:
1. Не използвай наклонени черти вместо скоби.
2. Не оставяй повече от един интервал между думите и след препинателните знам. Не преди, а след знаците, преди не се оставя.
3. Ако не ти е ясна разликата между трите вида тирета (ако не знаеш, има три вида тирета) вземи прочети малко нещо.
4. Не си наясно с използването на препинателните знаци в българския, примерно слагаш двоеточие, след това интервал, след това късо тире, пак интервал, и т.н., пълна бъркотия. Или пък интервал, късо тире, два интервала и т.н.
Засега толкова, дано не се обидиш, но истината понякога е неприятна.
 
От: Представяне и предложение

Честита нова 2011 година на всички колеги и от мен!
Подновявам темата. Предложения, запитвания и интерес от страна на потенциални клиенти възнамерявам да обсъждам само и единствено на лични съобщения. Моля, потребители, които не са се ползвали от моите услуги, да не се изказват неподготвени. Благодаря.
 
От: Представяне и предложение

Здравейте колеги,

Подарявам статии на сватбена тематика. Писани са за конкретен клиент, но нещо се поразминахме в очакванията. Ето и заглавията: "Десет цветови решения за вашият сватбен ден", "Сватба в ретро стил", "Пет мита за подготовката на сватбения ден". При интерес, моля пишете на лични съобщения. Лек ден на всички.
 
От: Представяне и предложение

Свободна съм за нови поръчки. Ще се радвам на дългосрочно предложение, но не бих пренебрегнала и еднократно такова. Цените на услугите, които предлагам, са разумни и съобразени с изискванията на клиента.Чакам Вашите предложения. Лек ден и спорна седмица.
 
Последно редактирано:

Горе