Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Здравейте колеги,

За да не ви тормозя с няколко поста, ще се опитам да представя афилиейт мрежата и кампаниите, които имаме към момента директно тук:

Афилиейт мрежата включва в себе си най-иновативните и актуални методи за проследяване, отчетност и реализации. Функционалностите вградени в мрежата на AffiliateForMe свързани с платежните модели, видовете отчети за оптимизация на кампании, рекламни афилиейт формати, методи на проследяване, frаud мениджмънт и иновативната Direct Link технология гарантират за безпроблемното реализиране на всички зададени цели и най-вече допринасят за увеличаване на печалбите на афилиейти, търговци и агенции.

AffiliateForMe позволява съставянето на гъвкави комисионни модели. В системата можете да създадете неограничен брой кампании, всяка от които да бъде с различен модел за изплащане на комисионни. Мрежата поддържа всички познати платежни модели като цени за клик и продажба, фиксирани суми, суми базирана на процент, както и комисионни модели за различни нива и повтарящи се във времето такива.

Афилиейт мрежата предлага генерирането на отчети в реално време за всеки аспект на афилиейт програмата, като ви позволява да следите работата си ежедневно, седмично, месечно или годишно.

Заедно със стандартните рекламни формати като картинки, линкове, html или flash банери, AffiliateForMe също така предлага и няколко уникални такива. Ползвайки например адаптираните pdf файлове (viral pdf files) или пропорционални e-mail- и, вие ще направите вашата кампания много по-ефективна.

За да подсигури точни и ясни резултати AffiliateForMe имплементира напреднали методи за проследяване. По-слабите методи като проследяването на IP или това на браузър cookie се явяват като допълнителни методи към набиращото популярност и доверие проследяване на flash cookie. AffiliateForMe винаги използва най-стабилните методи за проследяване, като единствения начин да не проследи реализация е в случай че посетителя на сайта не поддържа нито един от ползваните методи!

Интегрираната в AffiliateForMe система за борба с измамите следи всички генерирани в мрежата транзакции и при необходимост анулира измамните такива напълно автоматично.
Системата не само защитава от измамни действия, но също така следи и за това да не се отразяват дублирани или повторени транзакции. Примерен такъв случай е, когато потребител презареди „Thank you” страницата, където сте интегрирали кода за проследяване.

[video=youtube;iao4teh6M6g]http://www.youtube.com/watch?v=iao4teh6M6g[/video]​

Информация за стартиралите кампании и тези, които ще стартират през месец ноември:

Техника:
PCStore.bg - до 5% от продажбите
Gplay.bg - 5% от продажбите (скоро)
CityTel.bg - 3.5% от продажбите

Книги:
Knigomania.bg - до 20 % от продажбите

Мода и козметика:
FashionMix.bg - до 10% от продажбите
Glow.bg - 8% от продажбите
Camouflage.bg - 10% от продажбите (скоро)
Remix.bg - 7.5% от продажбите
Din.bg - до 10% от продажбите (скоро)
ShopZone.bg - 10% от продажбите (скоро)
Tochici.bg - до 10% от продажбите (скоро)

Туризъм:
Astralholydays.bg - 10% от продажбите (скоро)
Hotelsb2c.com - 10% от продажбите(скоро)
Tirs.bg - 10% от продажбите (скоро)

Услуги:
Capt'n Social - 20% от продажбите (скоро)
BorilBogoev.com - 20% от продажбите (скоро)
Superhosting.bg - до 15% от продажбите (скоро)

До този момент имаме още 28 изчакващи кампании, за чиито старт ще ви информираме допълнително в страниците на нашия сайт и блог и Facebook.

Ще се радвам бъда в контакт с вас!

Желая лек и приятен петък,
Александър
 
Последно редактирано:
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Супер! Бая писане и промотиране ще се падне! :) Разнобразието от кампании, прави печеленето на допълнителни проходи по-лесно, тъй като не всеки е силен в всяка ниша, а точно този факт прави всичко по-лесно. Ако всички тези капмании се пуснат по условията, които сте посочили, определено ще сте номер 1... поне за мен. Свободата да избираш начина на получаване на комисионните ви дава голямо предимство пред другите афилейт платформи, за което искам да ви поздравя. Засега съм доволен от кампаниите и комисионните, продължавайте в същия дух! :)

Поздрави, Адо.
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Да, така е ADO, но ще е за добро - сигурен съм. Няма да жалим сили :) Иначе, всички тези кампании с посочените условия ще стартират съвсем скоро. Оформят се някои детайли по договори, рекламни формати и т.н. Ще се радвам да ви видя как печелите всички от тях! Благодаря за подкрепата!

P.S. Скоро ще стартира и нашата програма. Ще ви хареса, гарантирано ;)
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Очевидно е станала някакво неразбиране от страна на представителите на AffiliateForMe и наистина не е много кореткно във всички теми да подчертават, че са си платили, защото не можели да пишат иначе. И на мен ми стана странно защо, след като форумната система е направена така, че пълната му функционалност да се активира след публикуването на определен брой коментари и това не е нищо ново.

Иначе, добре дошли във форума и успешен бизнес!
 
От: Re: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Променено за да има МИР.

П.С. Моля само да си вземете и вие бележка, защото най-малкото ми се иска да си губим времето в спорове!
 
Последно редактирано:
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Здравейте уважаеми афилиейти,

Знаем, че за много от вас доходите от афилиейт програми са само евентуален допълнителен доход. Това обаче според нашите виждания не би трябвало да е така. В голяма част от Европа и света, афилиейт маркетинга е източник на огромни средства, както за вас афилиейтите, така и за търговците и мрежите като AffiliateForMe.

Дълго мислихме над въпроса "Защо това не е така и в България?" и мисля, че стигнахме до правилния отговор. Нужен е първоначален тласък, jump-start, импулс, нещо, което да ви покаже, че парите са там някъде и ви чакат да ги вземете. Ние го знаем, защото виждаме наплива на търговци, които са готови да дадат страхотни комисионни за вашия усърден труд.

Точно за това решихме да ви направим следното предложение:

Всеки един от вас, който все още не се е регистрирал в мрежата на AffiliateForMe, или не е започнал работа по нито една от страхотните вече активни кампании и реши да го направи до края на 2013 година ще получи този първоначален тласък от нас, а именно:
Допълнителни 10% върху комисионните за одобрени реализации давани от търговците за всички техни кампании в продължение на 6 месеца
Безплатен анализ на сайта ви с цел постигане на повече реализации
Достъп до скоро стартиращата афилиейт кампания на AffiliateForMe за набране на афилиейти и търговци на ниво VIP Affiliate, даващо по-висока комисионна за всяка реализация
За да получите всичко това, трябва само:
Да направите поне една одобрена реализация до края на 31.12.2013
Пожелаваме ви успех, като оставаме на разположение в случай, че имате нужда от нашата помощ или насоки.

Кампаниите на AffiliateForMe са на ваше разположение
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Привет колеги. Някой получил ли е плащане от партньорската платформа? Може ли да споделите впечатленията си от нея?
 
От доста време не се чува нищо от тях тук. Ще е хубаво някой да сподели. Не че работя с бг афф. програми. Просто ме интересува как върви тук афилиейт маркетикг индустрията. :)
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Пък ако някой се сети да си погледне системата ... Ни като търговец, ни като рекламодател може да се влезе.

Your account has been suspended!

Банерите са счупени. Под всякаква критика.
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Пък ако някой се сети да си погледне системата ... Ни като търговец, ни като рекламодател може да се влезе.

Банерите са счупени. Под всякаква критика.

Deja vu ....
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Няма да я бъде още дълго...Пуснал съм 2 магазина, но ми спират или пускат магазините, когато и за каквото решат, в последствие не могат да ти кажат какво и защо са правили...Бях им писал за проблема, звънях, накрая просто ми писна да се занимавам и го оставих на самотек
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Жалко, имаха Събитие, за да се покажат на света, да разкажат за идеите си. Явно нещо се е счупило в плановете им.
 
Re: От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Няма да я бъде още дълго...Пуснал съм 2 магазина, но ми спират или пускат магазините, когато и за каквото решат, в последствие не могат да ти кажат какво и защо са правили...Бях им писал за проблема, звънях, накрая просто ми писна да се занимавам и го оставих на самотек
Още едни приключват още педи да са почнали. Абе това не е много добър бизнес в БГ, както и да го гледам, си е нужно някак да има едно над 10% инверес в нет рекламата и тогава може да си струва да правиш нещо подобно. Да правят семинари и да обясняват. И така. Няма нищо по-хубаво от такъв тип система, която реално ще взима пари на търговеца само при продажба, това е върха на оптимизацията на рекламата, не е някакъв шит от рода на бекграунд на ротация от 1:2 за 1 месец за 5К лева. :) Поне не за малките де. Големите, ако искат и вибратр могат да си брандират и да си ходят с него. Там бюджетите са ясни, лапачката е на лице, но тук моментът е доста по "изпилен". ;)
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

забравих за тях от момента, в който отказаха да говорим по договора.

въпреки всичко се надявам да тръгнат да работят правилно и ще се включа и аз като техен клиент, защото представянето(събитието) им беше "добро".
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Слаба история са тези Афилиейт фор Ми. Ползвах ги месец, постоянно даунтайм на системата, доста малко избор от програми, като цяло не ми допаднаха. Може би само отчитането им беше на ниво (когато работеше системата им).
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Добре е Александър Димитровски да се изкаже по темата. Аз за момент също ги ползвах, нека разясни ще ги бъде ли или не, за да не подвеждат потребителите си.
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Скъпи Афилиейти,

Уведомяваме Ви, че към момента достъпът до основния сайт на Affiliate For Me (http://affiliateforme.com/) е ограничен заради технически проблем. Сайтът ще бъде възстановен скоро, а екипите на Affiliate For Me и компанията, която осигурява нашия хостинг работят усилено за решаване на създалата се ситуация.

Докато проблемът не бъде отстранен, моля да използвате следният линк за влизане в профилите си: http://my.affiliateforme.com/index.php (избирате опцията Affiliate Login и въвеждате данните си за достъп).

Моля, приемете извиненията ни за създаденото неудобство.

С уважение,

Екипът на Affiliate For Me
Получено на 09 декември 2014, 11:22 ...

Срива беше на 7.12. И по една нелепа случайност точно този ден имах над 50к импресии и съм изгорял с около 150-200 клика ...
 

Горе