Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Тия съвсем изперкаха.

Пуснаха "новата система", която е някъде в състояние алфа-2 максимум, но е много далече дори от бета. :cry:
Колкото и да беше дървена старата поне работеше.
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Наистина новата им система е много зле за момента, но се надявам с времето да я пооправят.

Писах им преди няколко дни за няколко бъга (примерно, че репортите им не работят под мозила; информацията referer навсякъде е грешна; графиката за комисионните също е грешна...).

Поне обратната връзка вече е на ниво :)
 
Последно редактирано:
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Някои знае ли кога ще изплатят комисионите от старата платформа на affiliateforme аз 4 месеца чакам да ми платят за септември октомври ноември и декември,писах им казаха че ще ги изплатят ама кога не казват.а последните запитвания от 3 седмици не ми отговарят имам да взимам 199 лв одобрени и 113лв чакащи одобрение.
 
Бате, и 100 път да го напишеш в 100 теми, все тази. Тези и още някои велики iT фирми май ще попрключват. :)

Гледам и изиадс започват да пишат на гвоздея афовете. :)
 
От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Както и предрекох с новата си система се погребаха.

Здравейте,

Бих искал да Ви уведомя, че считано от 01.04.2015г., „Афилиейт Фор Ми“ ООД преустановява своята работа като афилиейт мрежа.

Причината за това, е че фирмата ще развива своя софтуерен продукт в друга посока и ще предлага различен тип услуга.
 
Re: От: Представяне на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Както и предрекох с новата си система се погребаха.

Да, май се очакваше. 7 мил пазар, 3 милиона онлайн, от които може би 2 мил. по-активни и ходи прави някакъв бизнес. :) Баси тъпата история. ;)
 
  • Like
Реакции: ADO
Някой да знае защо сайта им не работи?
 

Горе