Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

123.jpgНие регнахме, с един 120х600 банер. Само имам един въпрос, прилагам и снимка. "Импресиите" би трябвало да са кликовете, нали? А "Показвания на банера" -> импресиите. Правилно ли разбирам :D ?
 
От: От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Здрасти

С обикновен банер няма да спечелите нищо, нека ви направим къстъм XML банер в адсенс стил и тогава ще има резултати. Иначе "уникални" са колко хора са дошли на нашия сайт от вас, "импресии" са колко импресии са направили на нашия сайт те, а този параметър с "кликове на сесия" ще ти кажа понеделник какво значи точно, че не съм сигурен как да го обясня.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Здравей и благодаря за отговора. XML банера може да е в този размер, нали? Ако да - съгласен съм. Пишете ми на ЛС или в скайп, на линия съм почти постоянно.

Благодая.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Да в този размер, но е хубаво да уточним оферти от кои категории да се показват за по добро таргетиране. Ако искаш ми пиши на мейла в панела кой е сайта, точния размер, желани категории и мейл с който си регнат и сряда най-късно ще ти пратим готов код.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Може ли да ми разясните как се определят комисионните на афилиейтите , особено с ддс-то

Примерно крайния клиент ви плаща на вас крайна цена от 300 лв. за туристическа оферта. Аз колко ще взема?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Ами примерно ако комисионната е 30лв, маха се ДДС . Остава 25 лв от които се махат транзакционни разходи в зависимост от вида плащане, да вземем за пример 2% от цялата сума 300лв - което е 6лв. Остават 19лв което се дели на 2 . Тоест ти ще вземеш 9.50лв
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Здравейте tanipo,

аз имам въпрос, защо програмата върти само 2-3 банери, при положение че има над 200 прдложения в сайта deals.bg ? Има отбелязване на всички критерии и избор на продукти.
24 часа се показват само предложения за торти. Къде са другите?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Като цяло не наблягаме на тези банери, които са неефективни. Затова съм обявил, че правим къстъм уиджети които да въртят нови оферти всеки ден по изискване на афилиейта.

Поздрави
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Защо не го освободите да излизат 100 % малко става под ваш избор. Маркирал съм всички възможности, а ми подавате само избрани....!? Нямам време да пиша имейли и т.н...Утре ако реша да променя опциите, трябва да се свързвам с вас.

PS пиша последно и заминавам...от 24 часа се въртят реклами на еклери.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Звучи интересно офертата. Имам същия интерес като samba, относно OpnCart. В блогър дали че може да се сложи? И друг въпрос, който е малко в страни от темата. Дали ще има проблем за съжителство с Adsense? Как мислите?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Имам въпрос към хората с повече опит с афилей програми от подобен тип. Със 100 000 уникални на месец колко пари може да се изкарат от такива програми.Знам че зависи от много неща но горе долу при вас как е ?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Малко се забавих с отговорите :)

Уиджета може да се сложи в блогър и няма проблем да съжителства с Адсенс поне от наша страна.

Относно колко пари могат да се изкарат всичко си зависи от трафика. Имаме аффилиейти на които месечната заработка е над 3000 лв
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Помощ: Имаме програмист, който може да направи всичко за вас и само да сложите XML кода в сайта си. Това може да стане след като се регистрирате и изпратите мейл който да придвижа.

Това значи ли, че вие ще ми направите сайта, а аз само ще си го поддържам?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Това значи ли, че вие ще ми направите сайта, а аз само ще си го поддържам?

Да и баница ще ти замесят :D
Прекалено буквално четеш, но предполагам срещу съответната сума и сайт могат да ти спретнат.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Не, не значи въпреки, че при определени условия може и това да се случи. Примерно сключен договор за задължителна инвестиция в реклама за сайта който предоставяме безплатно.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

За допълнително удостоверяване.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Регистрирах се при вас , но линка който ми изпратихте за потвърждаване , нещо не работи.
Имам още един въпрос , понеже по банков път не мога да получавам пари , има ли начин с куриер при вас .
 
Последно редактирано:

Горе