Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

tanipo

Well-Known Member
Здравейте,

Повечето в този форум ме познават, тук съм вече 5 години и мисля с времето съм изградил някакво доверие. Искам да ви уведомя, че един от моите клиенти Deals.bg иска малко да раздвижи нещата и ме извикаха на помощ. Част от ангажиментите, които съм поел към тях е да раздвижа и аффилейт програмата им.

Важни факти:

адрес за записване : http://aff.deals.bg

минимална сума за изплащане: 50лв

Работа си физически лица: ДА

Процент комисионна: 50% от нетния приход ( приспадат се транзакционни разходи )

Подходяща за : туристически сайтове, женски сайтове, шопинг ревю сайтове, агрегатори на оферти, сайтове за култура ( имаме специална секция с постоянни оферти за театри и концерти )

Най-печеливш ресурс: Показване на оферти чрез XML page wide в блог формат, или 1,2,3,4 оферти в специално изработен за вашия сайт уиджет

Помощ: Имаме програмист, който може да направи всичко за вас и само да сложите XML кода в сайта си. Това може да стане след като се регистрирате и изпратите мейл който да придвижа.

Задължително си попълвайте всичката информация в профилите за да ви се активира показването на пейаутите в секция "Плащания".

Информация/Въпроси/Предложения: Можете да задавате в темата и ще я следя да отговарям стига да няма някакви хейтърски неща и заяждания, наши хора сме знаем се :).

Интересни новини: Тепърва предстои добавяне на интересни продукти в програмата като special offers, които ще можете да предлагате срещу добро възнаграждение по начина, по който сте свикнали да работите с чуждестранните програми.

П.С. Ако сайта ви е с малък трафик или е джънк и е непрофилиран не очаквайте нещо кой знае какво. Експериментирах с профилиран туристически сайт с 40-80 посещения дневно и успя да изкара по 12на лв на месец в продължение на 3 месеца от летния сезон от туристически оферти което си е направо конкурентно на Адсенс, но не давам гаранция че и на вас ще ви се получи. Във всеки случай си мисля, че най-малкото може да се пробва и да се сравни с програмите на конкурентите ни.

Поздрави
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Въпрос - Харесва ми XML генератора, но няма никакви упътвания как да го сложа в WP. Идеи за плъгин или подобно?
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Като влезеш в панела има точно на хоум един мейл , пиши на него къде искаш да сложиш какво и направо ще направим един уиджет или плъгин за твоите нужди. Ще помагаме на всеки без значение какъв му е сайта.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

А какво точно означава "XML page wide". Може ли някакъв пример на работещ сайт? Нещо не открих инфо в нет-а за това.

Иначе сайтът и условията ми харесват и ще тествам с 1 или 2 банера на един от сайтовете ми с предимно дамска аудитория и с около 800-1000 посещения на ден. Ще споделя резултати CTR, конверсия и т.н. след това.
 
Последно редактирано:
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

@sunstorm - означава офертите от ХМЛ-а да са ти на цяла страница.

Ето пример с афф. сайт само за целта на правен : http://turisticheskiagencii.com
Ето и пример с наш партньор който си е направил секция : http://hotarena.net/izgodni-oferti

Ако наистина искаш да пробваш те съветвам да пуснеш банери в които да се въртят XML-и с 2-3 оферти примерно , което ние можем да стайлнем като дизайна на твоя сайт. Просто банери не вървят и никой не клика на тях, а XML-a представлява малка снимка, с текст и линк "виж още" и така кликат, а офертите се сменят.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Е хубаво де, що не му кажеш на тоя програмист да види какво искат хората тука. То като развален телефон стана работата.
Защо толкова едно демо няма на ХМЛ-ите. Защо не намирам опция за изглед като на хотарена?
Защо няма ни един готов уиджет ни за WP, ни за Joomla, ни за Drupal. По голяма аматьорщина не съм виждал с извинение.


Не ми се пишат мейли, не ми се дава мейла на още едни потенциални спамери. Поне една контакт форма за афилейта да имаше. Ще задам въпроса си тук: Как да визуализирам ХМЛ-а в уордпреса. Искам плъгин на който да се джуркат текущи оферти, хоризонтален, конфигурируем откъм размери и цветове с малка снимка, малко текст и т.н.


ПП: Вече не искам.
 
Последно редактирано:
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Абе младеж, какви са тия нервни изблици като на млада ученичка? Ти не четеш ли, че току що поемам програмата и всичко дето го пишеш и го искаш ще го проима автоматизирано. То това беше и целта на темата, да имат колегите човек с който да обсъждат, не стена. Ако искаш говори си с Грабо да видим докъде ще стигнаеш, но ти гарантирам, че след време ще са мненията същите като на Уиздъм Vs. Мобио защото аз съм стоял и зад втория проект. В момента определено Мобио е фаворит заради човешкия и навременен съпорт, който оказват. А, щом заставам зад програмата на Дийлс и залагам репутацията си значи има защо. Ти си решаваш. Аз казах че ако пишеш на мейла който ти излиза в афф панела най-долу в ляво ще имаш отговор и адекватно къстъм решение, но ти си знаеш пич щом нервата не те държи :). И все пак ако пишеш като другите какво точно искаш до седмица ще имаш къстъм решение.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Е хубаво де, що не му кажеш на тоя програмист да види какво искат хората тука. То като развален телефон стана работата.
Защо толкова едно демо няма на ХМЛ-ите. Защо не намирам опция за изглед като на хотарена?
Защо няма ни един готов уиджет ни за WP, ни за Joomla, ни за Drupal. По голяма аматьорщина не съм виждал с извинение.


Не ми се пишат мейли, не ми се дава мейла на още едни потенциални спамери. Поне една контакт форма за афилейта да имаше. Ще задам въпроса си тук: Как да визуализирам ХМЛ-а в уордпреса. Искам плъгин на който да се джуркат текущи оферти, хоризонтален, конфигурируем откъм размери и цветове с малка снимка, малко текст и т.н.


ПП: Вече не искам.

Що не вземеш да се успокоиш. Хората са написали: Помощ: Имаме програмист, който може да направи всичко за вас и само да сложите XML кода в сайта си.. Нещата не стават с магическа пръчка. Попитай, поинтересувай се и ще ти се направи. Ама не... дай първо да се направим на мъже във форума.

В момента обсъждаме с tanipo как да стане в мой сайт и после ще споделя впечатления.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Не знам до колко е професионален тоя сайт, ама трябва да си вземеш отпуска за да се регистрираш... Мисли по 10 мин. преди да запази промените в профила и после те изхвърля поради "Изтекла сесия"...
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Мерси колега, ще се вземе предвид забележката. Ако има и други неща ги споделяте тук.
 
И аз ще изразя мнение, тъй като познавам човека зад афилиейт програмата, както и самия сайт в бг интернет пространството. Вярвам, че афилиейт програмата по нищо не отстъпва от другите в българския интернет, нито от грабо, нито от която и да е друга. Това, че сайта мисли в това направление говори само едно - че имат амбиция да се развиват.

Като един човек, занимаващ се дълги години с афилиейтинг, реших да се регна и тук, за да видя и разгледам. Всичко вътре или поне повечето неща, които видях са със заявка, което е политика на компанията. След време ще може да се добавят много неща, като сигурно и афилиейтите ще са част от изграждането на програмата.

Искам да пожелая успех на отбора и нека станат лидери в областта си. ;) Такива новости трябва да се стимулират, защото означава, че не само се дава възможност и избор на начин за печелено, но българския интернет съзрява за нови неща. Едно време не можех и да си помисля за бг аф. програма, а сега и доста добре започват да се налагат. Пример за това е и тази афилиейт програма на Дийлс.бг. ;)

Успехи Дийлс.бг ;)
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Супер, много се радвам на хора като теб, който търсят начин как да развият бизнеса си :)
Желая ви успех!
Имам въпрос възможно ли е да се импелемтира widget/module за опен карт?

Поздрави,
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

@Блинки - благодаря за хубавите думи, знам че не сме перфектни но с времето ще се получат нещата със модули и автоматизирани решения, хелпове и кейс стадита и.т.н. Сега основното е да отделяме време на всеки нов поотделно и да направим нещо по негово желание и нужди без значение колко е голям. Знам какво е високомерно отношение и това е забранена дума в екипа който ръководя! Има и ресурси които можете да ползвате наготово, но с времето открихме, че банерите не вършат работа и затова по-горе съм посочил какво работи. Имаме амбицията скоро да вкараме така наречените специални оферти, където всеки ще може да рекламира конкретен продукт с толкова голям пейаут колкото няма в БГ пространството, така както сте свикнали по чужбинските програми. Просто имайте търпение и нещата ще станат.

@Самба - какво точно имаш предвид? Къстъм ли е ще го разработим, ако вече го нямаме готово.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

@Самба - какво точно имаш предвид? Къстъм ли е ще го разработим, ако вече го нямаме готово.

Има ли готово решение за опен карт някакъв модул или нещо такова с което директно да листвам офертите на сайта си, това исках да кажа :)

Поздрави,
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

В момента няма такова решение. Ти са магазина ли искаш? Мислиш ли че е добра идея? За там ще имам други неща за теб, имам те предвид и ще ти пиша много скоро.
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

А ми попринцип имам идея да развия бизнеса си също, като направя още 1 магазин и в него да вкарам афф (той също ще е на опен карт за това питам), но ако имаш оферта и за часовниците съм насреща да работим заедно :))

Поздрави,
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

Имам, имам :), ще ти хареса. А ако искаш ми пиши за идеята си за другия магазин. Но в момента в афф-а има само оферти, които са временни и се менят, но много скоро ще има постоянни неща които може да се предлагат точно на принципа за който питаш. В крайна сметка истината е, че сайтовете за групово пазаруване мутират и ще почнат да се превръщат в големи онлайн платформи за електронна търговия с хибридно предлагане оферти + ел. магазин
 
Re: От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

@Блинки - благодаря за хубавите думи, знам че не сме перфектни но с времето ще се получат нещата със модули и автоматизирани решения, хелпове и кейс стадита и.т.н. Сега основното е да отделяме време на всеки нов поотделно и да направим нещо по негово желание и нужди без значение колко е голям. Знам какво е високомерно отношение и това е забранена дума в екипа който ръководя! Има и ресурси които можете да ползвате наготово, но с времето открихме, че банерите не вършат работа и затова по-горе съм посочил какво работи. Имаме амбицията скоро да вкараме така наречените специални оферти, където всеки ще може да рекламира конкретен продукт с толкова голям пейаут колкото няма в БГ пространството, така както сте свикнали по чужбинските програми. Просто имайте търпение и нещата ще станат.
Хората не случайно са казали, че хубавите неща стават бавно. С времето всичко ще се настрои и ще има доста силен интерес, а защо не и веднага. Нужно е малко и хората да свикнат с него, както и с времето да се допълват някои неща, както и да се правят къстам решения за дадена част потребители / афилиейти. Ако започнете да практикувате това, което написа, то много скоро няма да имате незадоволен вкус. А самата идея и че програмата може да го предложи, говори за доста голяма отдаденост към афилиейтите си. Аз лично през годините това много съм го оценявал при този тип програми - работят за растеж и обслужват интересите на своите афилиейти / партньори.

Може в този ред на мисли да направите и малко камюнити, в което да има и секция с материали. Но това в бъдеще, след като се засили. Има много опции, както и възможности, но както каза ти, всичко с времето си и нека стигнете до там. Това ще е не само крачка напред, но и индикатор, че успявате.

Пак успех от мен. ;)
 
От: Представяне на Affiliate Програма на Deals.bg

За един от сайтовете ми бе направен уиджет в рамките на 1-2 дена. Пасна си добре визуално и беше лесен за "вграждане". tanipo и екипа му се постараха и го направиха по зададени от мен размери. Бърза и добра комуникация. Доволен съм, сега остава да тестваме и продажбите на продуктите как ще вървят.

Поздрави
 

Горе