Предупреждавам за некоректен потребител !

От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Момци и девойки. Леко с предложенията за саморазправа, че не се знае (знае се де) кой чете и да няма утре цъфнали по новините. Човека да си тръгне по законния начин и да си я гони.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Дори и да има перфектен договор, дори и да спечелиш делото, дори и наемеш най-добрият частън съдебен изпълнител или фирма за събиране на задължения, пак може да не си върнеш парите. А и със сигурност ще ти коства нерви, време и пари . Ей на това разчитат измамниците в БГ!
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Оф как може да сте толкова материалистично настроени, направо се отчайвам от тая държава... :( .

Може просто да поканите въпросната бизнес дама/фризьорка на бизнес вечеря и в хода на деловия разговор деликатно да й намекнете за опцията да ви плати в натура. Разсрочено - на няколко вноски.

В зависимост от това за какво точно ви вдъхновява въпросната бизнес партньорка, още на масата може да извадите предварително подготвен договор и с отметки да отбележите точките, по които очаквате да бъдете обслужени.

Елегантно и практично.
 
От: От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Може просто да поканите въпросната бизнес дама/фризьорка на бизнес вечеря и в хода на деловия разговор деликатно да й намекнете за опцията да ви плати в натура. Разсрочено - на няколко вноски.
Точно тази идея ми хрумна и на мен, но се съмнявам, че дамата ще приеме поканата за вечеря.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Съжалявам че едва сега виждам тази тема! Нещата са поставени доста поукрасено. Договора който е подписан е по мое предложение, за да имаш някаква гаранция. Но никъде в договора не е упоменато че ти отказвайки се на първия месец парите трябва веднага да ти бъдат върнати. Нали всеки си прави планове за нещо. Защо не споменаваш, за телефонния тормоз от 8 сутринта до 22 часа през ноща. За това как ми заливаше пощата с долните си писма. И как очакваше на пърата седмица да имаш няколко хиляди. Да ние събирахме оферти и имахме сключени договри, но едва ли има нещо което може да стартира от раз. Не ми се пишат всички глупости и не ми се занимава с теб. Ще кача платежното тук за да се види как са ти върнати парите.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

За това как ми заливаше пощата с долните си писма.
:D :D :D:lol::lol::lol::lol:
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Я да го видим това платежно.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Ау, форумната полиция ми даде червена репутация. Секцията е ОФФТОПИК пичове, тук всички коментари са излишни ;)

Какво се смееш? Може да е имало авантюра ...
Залагам левче, че писмата са били либовни :D
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Ау, форумната полиция ми даде червена репутация. Секцията е ОФФТОПИК пичове, тук всички коментари са излишни ;)


Залагам левче, че писмата са били либовни :D

Не са, защото ако бяха любовни, човекът нямаше да си иска парите обратно, а щеше да бъде задоволен. Опс ... удовлетворен, исках да кажа. Прати ми левчето по PP.
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Залагам левче, че писмата са били либовни :D
Да ама подозирам че всъщност са били адресирани до майката на получателката.
Затова и не са били оценени подобаващо.

ПС: бахти долните сеирджии сме съ събрале...
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

в натура, в натура ;) ;) пък може и да и хареса след десетия , двайстия път, стига да е хубава де, ти ще кажеш ся.
 
Последно редактирано:
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Не знам какво сте подписали, но ако то не е запис на заповед се благодари ако въобще видиш нещо от тези пари.
Освен това до колкото разбирам ти си станал съдружник а не си дал кредит мисля че няма смисъл да обяснявам разликата между двете неща - за целта има една много образна стара китайска поговорка - Как се радваш на шарени поли така и на гърбав кур.
Това че да кажем партньора ти е излезнал некоректен по никакъв начин не омаловажава твоята грешка че не си упражнил необходимият контрол. След като са ти показали бизнес план там би трябвало да има и план за реклама и за да не ревеш сега просто трябваше да поискаш ти да превеждаш парите. След като обаче си се доверил изцяло на човека и давайки му парите си му делегирал правата да се разпорежда с тях не виждам защо сега караш форума да ти съчуства
 
От: Предупреждавам за некоректен потребител !

Не знам какво сте подписали, но ако то не е запис на заповед се благодари ако въобще видиш нещо от тези пари.
Щом няма документ, значи са дадени по любов парите. Какво толкова има за умуване? :)
 

Горе