Предупреждение от adsense

Здравейте,Преди няколко дена получих предупреждение от гугъл за това че имам "скрипт за подвижен текст".
Не мога да разбера къде има "скрипт за подвижен текст".
Ето къде седяха рекламите [http://www.predpriemach.com/attachment.php?attachmentid=7857

Бих се радвал да ми дадете някакъв съвет, какво да направя ?

Примерна страница, където има нарушение:http://www.vplaybg.com/watch.php?vid=d03f40b79

Обяснение на нарушението




ПРИПОКРИВАНЕ НА РЕКЛАМИТЕ И СЪДЪРЖАНИЕТО: Както е посочено в програмните ни правила, на издателите не е разрешено да променят по никакъв начин поведението на рекламите от Google. Това включва поставянето на реклами така, че да покриват някоя част от съдържанието на сайта или части от уеб страница да покриват части от рекламите.

На издателите не са разрешава да изменят поведението или насочването на Google рекламите. Това включва въвеждане на AdSense рекламен код в "скрипт за подвижен текст" или промяна насочването на рекламите с използване на скрити ключови думи или IFRAMES.

Важно е рекламите от AdSense да се показват на сайтове, които осигуряват значителна полза на крайния потребител, като му предлагат уникално и подходящо съдържание, а не на автоматично генерирани страници или на такива с малко или никакво оригинално съдържание.

Сайтът Ви трябва също да осигурява добра практическа работа на потребителите чрез ясна навигация и подредба. Те трябва да могат лесно да се придвижват с кликвания в страниците Ви и да намират търсената информация.

Моля, прегледайте указанията на Google за качество за уеб администратори ( [ ) за повече информация.

Изисквано действие: Проверка на профила за спазване на правилата
Въпреки че показването на реклами е деактивирано за горния сайт, профилът Ви в AdSense остава активен. Моля, имайте предвид, че горният URL адрес е само пример и същите нарушения може да съществуват на други страници в този уебсайт или други сайтове, които притежавате. Поради това Ви препоръчваме да отделите време и да прегледате другите си сайтове, за да се уверите, че спазват правилата ни, както и съответно да ги наблюдавате, за да намалите вероятността от бъдещи имейли от нас относно правилата. Освен това, моля, имайте предвид, че екипът ни си запазва правото да деактивира профили по всяко време, ако продължим да виждаме нарушения.
 
От: Предупреждение от adsense

Сигурен ли си, че само за подвижен текст става въпрос? Аз виждам изброени няколко причини... Всъщност си голям късметлия, че не са ти закрили целия профил. Много хора с подобни сайтове вече нямат адсенс акаунти.

Ако много държиш да ползваш адсенс точно на този сайт, можеш да им пишеш, че си отстранил забележките и да се надяваш да го ънбаннат. Но мисля, че ако сам се навираш между шамарите накрая ще изгърмиш. Ако питаш мене, забравяш за адсенс на този сайт и търсиш други методи за монетизация.
 
От: Предупреждение от adsense

Здравей,

Проблема е че нищо не съм правил, защо да правя магарии, като след това ще си получа заслуженото.Както съм купил системата си една и съща освен, че съм променил заглавията на клиповете и съм ги сложил най- долу.Друго не съм променял.Може ли да изброите какви са причините, които сте видели ? И какво въобще е това "скрипт за подвижен текст"? (В началото даже си помислих да не би да е заради 10 сек реклама преди да зареди клипа ?)
 
От: Предупреждение от adsense

10 сек реклама преди да зареди клипа

Ми най-вероятно това е изтълкувал бота като подвижен текст, което обяснява защо не си със закрит акаунт. Минал е бота, засякъл е адсенс код обграден с някакъв скрипт, баннал ти е сайта и ти е пратил шаблонен мейл. Това е цялата работа. Сега като искаш да си пуснеш адсенса, ще трябва да пуснеш обжалване, където вече ще го види човек. Същия тоя пакистанец или индиец ще решава дали сайта ти е баннат правомерно от бота или не. Сайта ти е 200% извън ТОСа на адсенс, така че по-добре не пиши на адсенс за да не ти закрият целия профил.
 
От: Предупреждение от adsense

biaaro е прав, бъди благодарен, че не са баннали профила ти, а само сайта. Ето ти едно нарушение което виждам сайта ти:

"Важно е рекламите от AdSense да се показват на сайтове, които осигуряват значителна полза на крайния потребител, като му предлагат уникално и подходящо съдържание, а не на автоматично генерирани страници или на такива с малко или никакво оригинално съдържание."

Аз в сайта ти освен копирано, неуникално съдържание друго не виждам.
 
От: Предупреждение от adsense

Благодаря Ви за съветите и предложенията, които ми дадохте ! Лека Вечер : )
 
От: Предупреждение от adsense

biaaro е прав, бъди благодарен, че не са баннали профила ти, а само сайта. Ето ти едно нарушение което виждам сайта ти:

"Важно е рекламите от AdSense да се показват на сайтове, които осигуряват значителна полза на крайния потребител, като му предлагат уникално и подходящо съдържание, а не на автоматично генерирани страници или на такива с малко или никакво оригинално съдържание."

Аз в сайта ти освен копирано, неуникално съдържание друго не виждам.


Ха ха... Доживях да се съгласиш с мене за нещо:eek:
 
От: Предупреждение от adsense

"Важно е рекламите от AdSense да се показват на сайтове, които осигуряват значителна полза на крайния потребител, като му предлагат уникално и подходящо съдържание, а не на автоматично генерирани страници или на такива с малко или никакво оригинално съдържание."

По тая логика трябва да баннат 90% от сайтовете.

@philips300 махаш прерол ада и си готов. Имам два такива сайта на мелоди от 2008 и нямам никакви проблеми с адсенс. Имаше само един момент в който се притесних. Започна да вади по 4 реклами, тая чуждата в плейара, та ми се наложи да махна една моя да ми е мирна главата.
 
От: Предупреждение от adsense

Здравей, @trader

Какво трябва да напиша към гугъл, за да ми премахнат бана, който въобще не е заслужен според мен ?
 
Последно редактирано:
От: Предупреждение от adsense

По тая логика трябва да баннат 90% от сайтовете.

@philips300 махаш прерол ада и си готов. Имам два такива сайта на мелоди от 2008 и нямам никакви проблеми с адсенс. Имаше само един момент в който се притесних. Започна да вади по 4 реклами, тая чуждата в плейара, та ми се наложи да махна една моя да ми е мирна главата.


Здравей,

Какво трябва да и напиша, за да ме унбан.До колкото разбрах това е разрешено 10 секунда реклама и след това да се покаже клипа ?
 

Горе