Премахване на линк от Фейсбук страница

Fozzy

Well-Known Member
Абе имам една готина Фейсбук страничка, пускам си линкчета разни, клипчета, забавлявам си юзърите и днес гледам един ГАДЕН СПАМЕР си е СПАМНАЛ ГАДНИЯ САЙТ и аз много се издразних на СПАМА. Викам си айде трия го, ама чеп. Публикацията е във "Връзки" и пробвах няколко пъти да я отбележа като СПАМ, да премахна тази и всички публикации на този потребител, но уви. Каква е процедурата?
 
От: Премахване на линк от Фейсбук страница

Като отидеш с курсора на мишката върху полето на връзката не ти ли се появява един хикс в дясно горе? Направо я изтриваш.
 
От: Премахване на линк от Фейсбук страница

Като отидеш с курсора на мишката върху полето на връзката не ти ли се появява един хикс в дясно горе? Направо я изтриваш.

Да и аз така правя, то спамери винаги ще има.
 
От: Премахване на линк от Фейсбук страница

Като отидеш с курсора на мишката върху полето на връзката не ти ли се появява един хикс в дясно горе? Направо я изтриваш.

Не, не ми се появява хикс. Появява се, когато кликна на "Връзки", т.е. да се видят всичките. Там като кликна хикса и ми дава три опции:

- Скриване на тази публикация.
- Скриване на всички публикации от СПАМЕРИТЕ Grupovo.
- Отбележи като спам.

Каквото и да кликна, връзката се премахва, но при рефреш или като отида пак на страничката ми, връзката е още там.

Не знам дали ме разбрахте де, публикацията не е на стената, а в кутията "Връзки".
 
От: Премахване на линк от Фейсбук страница

И аз погледнах моите сега и се оказа, че имам същия проблем. Това е бъгаво... Единственото решение, което мога да предложа е --> Настройки --> Хора, които харесват страницата могат да публикуват връзки - махаш отметката и спираш спама.
 
От: Премахване на линк от Фейсбук страница

И аз погледнах моите сега и се оказа, че имам същия проблем. Това е бъгаво... Единственото решение, което мога да предложа е --> Настройки --> Хора, които харесват страницата могат да публикуват връзки - махаш отметката и спираш спама.

Еми май така ще е... Само, че не искам да го правя. Искам хората да си публикуват връзки, НО по темата. Аз тия груповото ще им... не стига, че ми оспамиха всички фейсбук страници, но и редовно имам спам в пощата. Досега не съм се оплаквал на КЗП и мислех да не стигам до там, но много ми лазят по нервите. Не мога на ден да губя по 10 минути да им трия писмата и отделно да бера ядове във фейсбук. Ще им пусна едно предупредително писмо на пощата, пък ще видим как ще се развият нещата.
 

Горе