Премахване на подчертаването в nodepad++

pisara

Well-Known Member
В документи на български ми се появява вълнообразно подчертаване в червено (като при грешки в word-a). Сигурно е нещо в настройките и се чудя от къде се променя. Някой знае ли?
 
От: Премахване на подчертаването в nodepad++

Оправих го. Заради едното недоглеждане цяла тема пуснах. :evil:
 
От: Премахване на подчертаването в nodepad++

На мен пък някой път тоя Word ми подчертава абсолютно всички думи и не мога да разбера какъв му е проблема..
Ей, сега докато пиша всъщност предното изречение взех да осъзнавам откъде може да е проблема, а той се появява и като пльосна текст на английски в WP-то.
Този вграден редактор тука явно е настроен да прави проверка на бг думите и при изписване на английска дума я взима за грешна, въпреки че е вярна. Хм.. Ся ще ми развали съня това ново откритие :D
 
От: Премахване на подчертаването в notepad++

На мен пък някой път тоя Word ми подчертава абсолютно всички думи и не мога да разбера какъв му е проблема..

Виж дали не си активирал опцията с подчертаването. Оказа се, че и notepad++ има такава опция, а не мога да сетя в старата версия имаше ли я, хем до вчера бях с нея.

Доста си поиграх да намеря откъде се пускаше и опцията за двойния екран и така и не успях да я намеря и освен това си затрих търсенето (в нотепада). Сега с ctrl+F нищо не ми намира.
 

Горе