Преместване на авторски статии

dombg

New Member
Здравейте на всички.
Аз от доста време (разбирайте 7 месеца ) непрестанно чета и най-вече се уча от всички участници във форума.Естествено за което благодаря на всички за интересните мнения и препоръки който са ме научили на нещо макар и малко все е нещо.В днешни времена е трудно да намериш класифицирана помощ и съвет.В този момент съм изправен пред следната дилема:

Имам един блог в blogspot в който имам 6 авторски статии писани изцяло от мен в периода от 02.03.2011г.-15.04.2011 година.Написани са по начина който пише в "дебелите книги" и съобразени със СЕО на блога .Базирани са на опита и стажът ми в бизнеса на основата на 15 годишен опит и практика.Поради факта, че не е правено от мен кой знае какво имам около 20-30 уникални посещения на ден.Въпросът е следният:

Ако сега премахна (разбирайте тези статии в blogspot) и ги копирам и поставя в новият си сайт как ще го възприеме чичко гугъл?

Естествено мога да ГИ НАПИША НАНОВО с друг автентичен текст, но съм вложил доста труд и усилия и съм спазвал правилото по две на седмица с авторски текст с публикуване в социалките.Във всяка социялка различно заглавие и различни ключови думи.
Аз какво си мисля: Ако ги оставя в блога и си пусна линк към новият сайт и същевременно спазвам правилото един линк към HOME и един линк към друга страница.Аз ще получа на практика 2 линка.При положение, че ги копирам ще получа повече посетители понеже са уникални и по своему интересни за хората който ги вълнува тази тема.
В интерес на истината не знам кое е правилното за което с голям респект и уважение ще приема всички мнения и препоръки.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО ОТЕЛИХА ВРЕМЕ И ЩЕ ПОЛОЖАТ УСИЛЯ ДА ИЗКАЖАТ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА
 

Горе