Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Здравейте,

Интересувам се какви са ви условията за качване на продукти и описание на български и английски включително. Вероятно ще се наложи и обработване/изрязване на снимки.
В последствие ще са ми нужни и статии.
Платформата е Opencart

Благодаря предварително
 
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Аз нямам лично, явно пак има проблеми със съобщенията. Пишете ми на mihail.grozdanov()gmail.com.
 
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Янсон- айде, ако обичаш "колега" - няма нужда от твоите уж добронамерени, колегиални съвети- първо си погледни грешките и тогава раздавай "компетентни мнения"!!! Това се отнася и за другите- "колеги", които ще се опитват да спамят- мерси, няма нужда, знам , че съм Ви конкуренция и не сте доброжелателни, а щях да забравя и тези , които ми гледат профила и копират- по- добре престанете вече- явно е!!!
 
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Здравейте,

Интересувам се какви са ви условията за качване на продукти и описание на български и английски включително. Вероятно ще се наложи и обработване/изрязване на снимки.
В последствие ще са ми нужни и статии.
Платформата е Opencart

Благодаря предварително

Писах Ви на лично
 
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Адриана, един колегиален съвет: след препинателен знак се оставя интервал.

Успехи! :)

Янсон- айде, ако обичаш "колега" - няма нужда от твоите уж добронамерени, колегиални съвети- първо си погледни грешките и тогава раздавай "компетентни мнения"!!! Това се отнася и за другите- "колеги", които ще се опитват да спамят- мерси, няма нужда, знам , че съм Ви конкуренция и не сте доброжелателни, а щях да забравя и тези , които ми гледат профила и копират- по- добре престанете вече- явно е!!!
 
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Аз нямам лично, явно пак има проблеми със съобщенията. Пишете ми на mihail.grozdanov()gmail.com.[Изписва ми , че мейла Ви е невалиден
 
Последно редактирано:
От: Пренаписвам статии,качване и описание на продукти

Свободна съм за нови поръчки :)
 

Горе