Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся платена услуга, някой да хелпне с url rewrite, като взима page title
Сайтът е с доста сложа урл структура, очаквам предложения от програмисти с опит, да не си губим времето.
Пишете на лично да ви дам примери със структурата и съответно за оферта
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

И, сега остава да кажеш системата.... :p
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Системата е сложна :D Факт е че има супер малко сайтове с пренаписани адреси за модулите й. Аз за това пускам за платена услуга, изобщо не си правя сметки да пускам тема в уебмастер хелпа, знам че никой няма да може да хелпне :wink:
Ако имаш опит с рераитинг мога да ти пусна инфо на лично
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Да бе да, пък вчера бягаше от мен с 200 в час :p
Системата е сложна :D Факт е че има супер малко сайтове с пренаписани адреси за модулите й :wink:
Ако имаш опит с рераитинг мога да ти пусна инфо на лично
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Бягам от темите ти за СЕО конференции, все пак не искам да падна нивото толкова рязко с тия клипчета :lol:
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Само едно запитване...и от него нема ни вест ни кост :) Хайде къде са програмистите в тоя форум, не боли чак толкова :D
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Ало индианополис :D Никой ли не разбира от СЕРИОЗЕН рирайтинг, т.е ПРОГРАМИРАНЕ, а не копи/пейст от stackoverflow за некой убит врътпрес ?!!!

Айде, който ми напише рирайта получава тоз сайт otpuskari.com (че нема кво да го правя) + 50лв. :wink:
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Дай да го видиме тоя сериозен рирайтинг, че направо изби рибита с постове.
Според мен не знаеш какво питаш ама да видим...
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Според теб много неща не знам, ама практиката показва други неща :) Ще избивам рибата до като се разбере аджеба има ли програмисти тук или няма :D

Какво точно искаш да ВИДИШ, ще вършиш работа или любопитстваш какво е рирайтинг на адресите със заглавията?
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

При така написана тема нормлано е да не видиш програмист.
rewrite правилото е най-малкият проблем в случая. Давай задание и да приключваме драмата.
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Голям / Малък проблем, никой не говори за това дали има такъв, дали е трудно и какво точно трябва да се пише - php/htaccess и прочие, търси се услуга от програмист/рирайтер с опит - НАПИСАНО Е, поясненията са излишни и пак и ОТНОВО отиваме в любимото на форумната сган - философията И драма няма - дават се пари срещу извършване на услуга.... не знам колко повече по-просто да го обясня :)

Да ти пращам ли ЛС с проблема, че вече не мога да те схвана? :)
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Човек колко пъти трябва да ти напиша, че искам повече инфо за работата, което значи да ми праитш ЛС.
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

Тей тей, значи до тук имаме оферта от 400лв за галимацията. Ако някой се интересува от моята оферта - оня сайт горе + 50лв, или направо в пари - 100лв, да не се свени ами да ми пусне ЛС да го осветля що за работа има да свърши :)

Повече няма да спамя в темата, един вид да ви тормозя :D
 
От: Пренаписване на адреса с пейдж тайтъла

За 1К лева ще ми направят цяла уникална система...даже за толко пари май май и аз ще си я направя :)

Аз искам само рирайт на url-а - 10 реда код в аксеса и по 5-6 в няколко пхп файла, колко да е повече от 100лв, даже е прекалено :wink:
 

Горе