Пренаписване на новини за новинарски сайт

azsum

Active Member
Рейтинг - 93.8%
15   1   0
пренаписване на новини по 10 новини на ден по 300 думи за новинарски сайт, теми: Областни, Страната, Светя и т.н

уникалност около 50-60 % на новината, като и също ще трябва да се пишат и грабващи заглавия и т.н

трябва ми няколко сериозни писателя, също ако имате нещо писано, искам да ми го изпратите като портфолио

Моля пишете на ЛС, само сериозни и заинтересовани личности
 
Последно редактирано:
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте, проявявам интерес към публикуваната от Вас обява, но тъй като съм нов потребител системата не ми позволява да Ви изпратя лично съобщение!
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте! Бих искала да разбера малко повече за Вашето предложение, но все още не мога пиша лични съобщения.
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте! Имам опит в тази област и проявявам интерес към обявата. Не мога да Ви пиша ЛС, нов потребител съм.
Може да се свържете с мен тук или в скайп - teah.s
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте! Благодаря за отговора! Ще се радвам, ако в ЛС оставите мейл за кореспондеция, тъй като все още не мога да пиша на лични.
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте! Опитах да отговоря, но правилата не ми позволяват да изпратя съобщение. Ще се радвам да оставите имейл адрес. :)
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Ъъъп на темата търсят се още сериозни писачи
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте и аз имам интерес към обявата. Занимавам се с писане от около шест години а със създаване на статии от една. Имам изкаран стаж в онлайн списание.
За да ви предоставя портфолио,свържете се с мен на skype - utopia_riddle
 
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Привет!
Проявявам интерес към позицията на писач в новинарски сайт. Имам добра езикова култура, работя бързо и спазвам поставените срокове. Ще се радвам да получа малко повече подробности относно работата и дали позицията е свободна!
Усмихнат и ползотворен ден!
Поздрави,
Илина Костова
skype: ilina_kostova
 
Последно редактирано:
От: Пренаписване на новини за новинарски сайт

Здравейте,

Аз също проявявам интерес, но все още не мога да изпращам ЛС. Ако обявата все още е валидна и са ви необходими хора - мога да ви предоставя 6-годишния си опит в копирайтинга и интернет маркетинга. Маркетинг специалист съм и пиша SEO оптимизирани статии. Имам опит в писането на текстове на разнообразна тематика, затова ако проявявате интерес, можете да се свържете с мен.
 

Горе