Препоръка за карго от Турция

markosov

New Member
Здравейте, някой може ли да ми препоръча коректна карго фирма от Турция. Става въпрос за внос на дрехи, като стоката трябва да се вземе от Истанбул и да се достави в София.

Благодаря предварително!
 
Здравейте, някой може ли да ми препоръча коректна карго фирма от Турция. Става въпрос за внос на дрехи, като стоката трябва да се вземе от Истанбул и да се достави в София.

Благодаря предварително!
Аз мога да ти помогна до Хасково и от тук до София да ти ги пратя по куриер или по някой автобус или да ги вземеш от тук незнам.. вече как ще стане..
от Истанбул до Хасково 4 лв на кг.. без марка..
ако искаш марка до София ще е 4 лв на бройка..
 
Аз мога да ти помогна до Хасково и от тук до София да ти ги пратя по куриер или по някой автобус или да ги вземеш от тук незнам.. вече как ще стане..
от Истанбул до Хасково 4 лв на кг.. без марка..
ако искаш марка до София ще е 4 лв на бройка..
Благодаря, тази цена включва ли обработване на митница или е само транспорта?
 
Благодаря, тази цена включва ли обработване на митница или е само транспорта?
Митница ли. Какво е това? :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
само законно карго ли? Обикновенно превозвачите поемат и незаконното :) :)
 
Аз мога да ти помогна до Хасково и от тук до София да ти ги пратя по куриер или по някой автобус или да ги вземеш от тук незнам.. вече как ще стане..
от Истанбул до Хасково 4 лв на кг.. без марка..
ако искаш марка до София ще е 4 лв на бройка..
Здравейте.
Имаме агент който ни подготвя стоките от Истамбул.
Може ли да ни помогнете с каргото , макар и до Хасково? След това може с автобус или куриер до Благоевград.
 
Аз също мога да помогна с карго.
Здравейте.
Имаме агент който ще ни подготвя стоките от Истамбул.
Може ли да ни помогнете с каргото , макар и до Хасково? След това може с автобус или куриер до Благоевград.
 
Ако не са марка може
не се прави на шубе, знам за хора, дето правят по 2-3 курса на ден с личните си коли през границата и зареждат складове на едро с продукция от Истанбул. А Много от нещата ги има в по- близки градове, като Çorlu или Lüleburgaz. Зависи от стоката, има хора, които са готови да ти я докарат и до Edirne
 
не се прави на шубе, знам за хора, дето правят по 2-3 курса на ден с личните си коли през границата и зареждат складове на едро с продукция от Истанбул. А Много от нещата ги има в по- близки градове, като Çorlu или Lüleburgaz. Зависи от стоката, има хора, които са готови да ти я докарат и до Edirne
Ми кажи му на човека тогава тези хора да му доставят бе ахахах по 15 бройки на ден ще му вършат работа.. докарваали с личните си коли.. ама направо да са чудиш как минават 3 пъти на ден толкова път..
 

Горе