Препоръчайте добър хостинг в Англия или САЩ

borko1981

New Member
Здравейте колеги!
Радвам се да се запознаем! Отдавна чета форума но дойде и времето за регистрация.
Първият ми въпрос към вас е Препоръчайте добър хостинг в Англия или САЩ тъй като досега работех със суперхостинг.От съпорта съм доволен ,момчетата които работят там са съдействали винаги.Но Когато вече ни се наложи по сериозна услуга Реселър хостинг и домейни ..явно нещата няма да се получат на няколко пътии разговарях с тях обясних им какво искам ,накараха ме да им напиша и-мейл написах им и от 3 въпроса са ми отговорили със стандартно писмо тип бланка само на 1 и то общо взето отговора нямаше смисъл тъй като всичко си го пише на страницата им.След това вечерта се пробвах с кодовете за отстъпки които вие сте пуснали (доста на брой) да купя 1 домейн за да видя как работи този код с отстъпките и нищо, и ми кипна звъннах,вдигнаха от съпорта и казаха на следващият ден да звъня и да питам за код.Ясно ми е че за 1 домейн просто е смешно ..но не работи при мен тази отстъпка никаква такава не получих а в момента им ползвам най скъпия план... В момента имаме 20-тина домейна. Но скоро ще станат доста повече и ни трябва РеселърХостинг или нещо подобно при тях цената е 1689лв. След всичката им незаинтересованост явно ще ме изгубят като клиент.А защо искам да работя с хостинг доставчици от Англия и САЩ ами надявам се че ще се намери подобно решение в тези 2 страни на подобна ,малко по висока или по ниска цена важното е обслужването да е на ниво.Другото е някакви отстъпки за домейни 5-10% колкото толкова тъй като ще предлагаме цялостна услуга домейни и хостинг както и други услуги.Ако някой е запознат със наеманетоо на сървъри от Амазон може да сподели. Благодаря ви предварително за отговорите и моля пишете само по темата :) .АКо някой колега реши може да пише л.с.
Хубава Вечер!
 

Горе