Препоръчайте ми Риселър хостинг?

kostianev

Member
Здравейте,

искам да хостна около 20-тина сайта, които след време ще се увеличат. Препоръчайте ми добър Риселър хостинг, на който да си хоствам всичко и същевременно да предлага всички екстри с добри параметри и отличен uptime?
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

Здравейте,

искам да хостна около 20-тина сайта, които след време ще се увеличат. Препоръчайте ми добър Риселър хостинг, на който да си хоствам всичко и същевременно да предлага всички екстри с добри параметри и отличен uptime?
SuperHosting.BG http://www.superhosting.bg/?gclid=CLLqzLb74J0CFQG7ZwodOSjKQQ
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

[url]http://www.ubiquityhosting.com/[/URL] - единственият хостинг, който бих препоръчал.

Това ми изглежда много добро. Виждам, че фирмата не е в България, при мен повечето потребители са от България. Това означава ли, че при този хостинг сайта ще е по-бавен от нормалното? Питам, защото не съм много запознат с нещата, къде ще се намира сървъра..
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

Значи се ориентирай по-добре към нещо българско.
Да, достъпът ще е малко по-бавен, макар че вече горе-долу всички имат готин нет - но ще се усети при качване през FTP.
Иначе не знам друг хостинг, към който за 2 години нито аз, нито клиенти и познати нямат негативи.
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

Аз също имам един там, но все още се чудя дали да го задържа. Единствено ме притеснява ограничението за 20 домейна и трафика.
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

NS1.BG - 3 ПАКЕТА ИМАМ НЯМАМ НИКАКВИ ОПЛАКВАНИЯ !
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

За мен най-добрия Реселър спрямо цена и качество си остава на хостгатора. Линка в подписа ми сочи към него.
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

А какво ви е мнението за Skyhost.bg? Защото имам много добро предложение от тях!?
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

При шернатите пакети не залагаха много на секюрити.
На този етап не бих ги ползвал.
 
От: Препоръчайте ми Риселър хостинг?

за бг, нс1 както каза amoun, реселъра няма ограни4ение в хостваните домейни
 

Горе