Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Мога да кажа какво да не си вземеш - ASUS ! От 3 - 3 фира .. и в сервиза много ме мотаха с проблемите ...
Какви са били проблемите?

ASUS правят едни от най-здравите дъна в света.. и мисля, че са доста силна марка. В интернет пишат доста добре.. Дори като гледам в момента "битките" ASUS бият Lenovo..
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Всъщност на единия (тоя де е на старо) - не съм му подкарал записвачката, ама не съм тествал под Windows, нямам идея дали е хардуерно. Взех го на половин цена в сравнение с нов, и съм предоволен за момента. Грам игри не играя, нямам мнение.
Повтарям, че става въпрос за марката ASUS.
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

От дъно до лаптоп разликата е от небето до земята :)
Все едно да кажеш, асус правят наи-добрите дъна, утре ако почнат да правят фотоапарати да си купиш... Или климатици, или коли :)
Асус все още са прохождащи в тоИ бизнес и старта им бешв мнпго зле. Не вярвам нещата за 5 6 години кореннп да са се променили
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

...
Асус все още са прохождащи в тоИ бизнес и старта им бешв мнпго зле. Не вярвам нещата за 5 6 години кореннп да са се променили
Преди повече от 5-6 години си купих първия Асус лаптоп. Кое им е било зле на старта?
 
От: От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

В кой век живееш?
Moже ли да го постнеш, защото тия лайнари ми искат да си напиша и номера на бельото. Ама фейсбук акаунт, ама Гугъл+ акаунт... деба%№@€*§€*§€% нещастни. НЯМАМ!!!
http://translate.google.bg/translat...-emotionally-involved-with-brands&prev=search
А, през преводача успах да им заобиколя социалните малоумщини!


Имам 2, единия на старо. Не виждам грам проблем с тях.
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Всичко. Пластмаси, хардуер - съвместимост...
Няма да забравя как преди година, клиент искаше да си увеличи паметта на асуса. Беше с 2 по 1гб, проверих му съвместимостите. Поръчвам памети според изискванията.
Слагам паметите работи. На другия ден клиента идва, лаптопа се рестартирал. Пробвам паметите, тестовете уж минават. На другия ден човека пак при мен...
Та въртяхме, памети, в единия слот я другия слот, пронвахме с 1 платка,после с другата. И така и си остана проблема. А няма как и 2 те чисто нови памети да са дефектни или да ударени примерно...
В последствие се установи и че на лаптопа са сложени памети на 800mhz, при изписани по спецификация 667 мхц, точно каквито бяхме поръчали...
 
От: От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Кой ти говори за Модерно?
Къв уеб мастър си ако нямаш профил в социалните мрежи?

То и хомосексуализмът стана модерен за 21 век, ти в кой век живееш?
 
От: От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Кой ти говори за Модерно?
Къв уеб мастър си ако нямаш профил в социалните мрежи?
Не съм леб-мастър, 5 пари не давам за жалките шпионски (сори, социални) мрежи. Тихо и мирно разработваме приложения за високонатоварени клъстери. И си нямаш на идея колко ме вбесяват неприкритите опити да ми се ровят в чистото, и в мръсното бельо, че и в кенефа дори!
Малоумните реклами и подканите за лайкване на всеки линк - праят ме да псувам!
 
От: От: От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Аха, ясно. Бягам надалече.
Не съм леб-мастър, 5 пари не давам за жалките шпионски (сори, социални) мрежи. Тихо и мирно разработваме приложения за високонатоварени клъстери. И си нямаш на идея колко ме вбесяват неприкритите опити да ми се ровят в чистото, и в мръсното бельо, че и в кенефа дори!
Малоумните реклами и подканите за лайкване на всеки линк - праят ме да псувам!
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Едно съм научил - един човек ползва ли линукс бягай надалече от него.
Аха, ясно. Бягам надалече.
Бегай, бегай, само не разбрах от Линукса как се отърва. Щото форумът е на каква ОС ???
На каква ??????
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Какви са били проблемите?

ASUS правят едни от най-здравите дъна в света.. и мисля, че са доста силна марка. В интернет пишат доста добре.. Дори като гледам в момента "битките" ASUS бият Lenovo..

На единия му горя харда .. поне така казаха от МОСТ ... уж беше и в гаранция ...
На този от който пиша в момента два пъти му смениха дъното гаранционно ... ама пак правеше някакви мрежи .. после го отваряха да му чистат компонентите ... и сега имам затворени 5 прашинки на дисплея и перката бръмчи като трактор като включи на втора :D

Третия на колежката за какво ходи в сервиза не знам ... но са различни модели и трите .. марката е една ... мисля че сервиза на МОСТ е зле ... моя има общ престой там 2 месеца .. вие му мислете ако си изкарвате пари с него дали може да се разделите за толкоз време ...
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Какви са били проблемите?

ASUS правят едни от най-здравите дъна в света.. и мисля, че са доста силна марка. В интернет пишат доста добре.. Дори като гледам в момента "битките" ASUS бият Lenovo..

Напълно съм съгласен. Все още си ползвам лаптопа (Asus A7U), който е на 8 години и досега не е правил никакви проблеми. Едиственото което смених е, че преди няколко месеца сложих SSD. Няколко пъти съм го изтървал от 40-50 сантиметра и е желязо, всичко му работи.
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

Купих лаптопа, и смея да твъдя, че е УНИКАЛЕН. Много по-бърз е от леновото, което ми препоръчваха доста хора. Много по тих е, и не се чува изобщо охлаждането. НЕ ЗАГРАВЯ почти ГРАМ..
Тествах NFS Rivals на ULTRA HIGH MAX графики, и се държи перфектно.. (леновото изобщо не можеше да стигне на Ultra high.. Лагваше ужасно много)..

Тъча е по-хубав, има повече комбинации, като с 3те пръстна слайдна ми вади десктоп и т.н.. Същите като на мак са.. с 1 пръст.. с 2 пръста.. 3 пръста.. зуум и т.н.

Смея да твърдя, че дизайна му е УНИКАЛЕН. Хипер тъничък. Подарък раница имам(не, че ще я ползвам, но все пак.. готина е.. с логото на Republic of Gamers и логото на ASUS)..

Лаптопа е доста готин, и бърз.. Определено си заслужава паричките. Застраховах го, за да ми е мирна душата.. има 256 GB SSD Samsung Evo, което се държи на много високо ниво.. Има и оригинален Win 8..
HD-то и подсветката предават уникално усещане за ползването.. клипчетата, видеата, филми и игрите се виждат уникално.. по-яко от телевизора ми :D

Благодаря на всички за предложенията и за включилите се в темата ми. Определено казвам, че ASUS G501JW е един уникален лаптоп, който си заслужава парите, и който бие леновото, което си бях поръчал първоначално(леновото е с 300+лв по-скъп).
И това са най-първите ми впечатления от 2-3 дни ползване.. предплагам, че след време ще ми е още по-готино :)

Успех на всички! ;) И Благодаря още веднъж.
 
От: Препоръчайте ми лаптоп до 1500лв

С здраве да си го ползваш. Лично аз толкова пари не бих дал , защото за работа ми върви работа 3но по евтин. Този определено си е за запален геймър ;)
 

Горе