Препоръчайте ми руска хостинг компания

Devastion

New Member
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добра руска хостинг компания, която не иска повече от 100 рубли (5 лв.) на месец. Дочух, че руския хостинг е най-добър. Искам да попитам дали е така?
 
От: Препоръчайте ми руска хостинг компания

Здравей, един приятел ползваше мастерхост те май са и най-големите (masterhost. ru) и беше доволен срещу 200 рубли, но цената, която търсиш май я няма на много места или всичко е супер орязано - без PHP, Mysql бази, 1 сайт 1ГБ място... Например тези знам че са 11 по хостинг услуги в Русия (majordomo. ru)и имат хостинг за 100рубли на месец, даже 90рубли, ако си платиш за 1 година, но ми изглежда доста орязан, зависи какво търсиш...
 
От: Препоръчайте ми руска хостинг компания

Здравейте! Може ли да ми препоръчате добра руска хостинг компания, която не иска повече от 100 рубли (5 лв.) на месец. Дочух, че руския хостинг е най-добър. Искам да попитам дали е така?

Може да съм пристрастен и субективен в случая като руснак, но няма хубав руски хостинг. Хостинг-компании бол, мощностите са доста, но и конкуренцията е на ниво 'див капитализъм" - никога не си сигурен дали ще оцелееш. Преди половин година двама от по-големите конкуренти се ддосиха взаимно все едно си бият масльонки през голямото междучасие... Беше си станало политически въпрос направо. Мъка.

Все пак, ако трябва да избираш такъв, Regia е дал стабилни варианти.
 
От: Препоръчайте ми руска хостинг компания

Изобщо не ти препоръчвам руски хостинг. Ако гониш нещо регионално и то стратегически има смисъл, IP на хоста има значение.
Reg.ru имат ниска защита. Наблъскаха сайт хостнат на reg.ru с вреден код - троянски кон. Оправих го, но ми отне почти цяла седмица.
Категорично съветвам да се избягват като хост. За регистрация на домейни, да.
Там са основен играч.
 

Горе