Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Сега съм на тоя Mtel comfort 150 ( http://www.mtel.bg/mtel-comfort/index.php )

Плащам по 7 кинта за договор, и имам някви безплатни към сем и приятели..
Обаче, като развъртя 5-6 разговора, и сметката под 17-18 кинта не ми пада на месец..
И взе да ми писва, щото, говоря супер малко, пък плащам тея пари(не, че са много, но за кво да ги плащам като не говоря толкова много?)

Та.. Искам някакъв договор дето е от 10 до 15 лева, и да имам безплатни минути към други оператори..
Не искам да се махам от мтел, защото номера ще ми падне, а пък съм от години с него и кофти..

Та.. Някакви предложения да имате..

Поздрави
 
От: Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

Мтел Селект е горе долу в парите, който искаш да плащаш месечно и вероятно ще покрие нуждите ти. Щом си бил досега клиент могат да ти предложат и нещо по-интересно, например на мен ми дадоха безплатен домашен телефон като преминах на този план. Иначе общо взето от служебния телефон няма по изгоден :)
 
От: Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

Не искам да се махам от мтел, защото номера ще ми падне, а пък съм от години с него и кофти..

Мести си се съвсем спокойно. Ще запазиш номера си :wink:
 
Виж от тези планове на Loop. Мен ми предлагаха за 10 лева такса, нещо от рода на 30 мин. към всички и 1 гб интернет безплатно, ама аз докато се накана те ми подновили автоматично договора и сега плащам по 30 кинта сметки ..
 
От: Re: Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

Виж от тези планове на Loop. Мен ми предлагаха за 10 лева такса, нещо от рода на 30 мин. към всички и 1 гб интернет безплатно, ама аз докато се накана те ми подновили автоматично договора и сега плащам по 30 кинта сметки ..
Аз исках на лооп, много, че телефона ми е HTC и ми е офертичка с интернета.. Обаче тъпото е, че номера ти е 0883.. и пак ми изгаря номера..

А някой знае ли нещо повече за тея глобулите.. имало някъв пиниз, че можело да си запазиш номера ? нещо такова? Някой да има малко повече информация ?

Аз съм от горе долу 8 години абонат на мтел може и повече незнам, и деа ги знам.. тряя ги питам за някви оферти да ми вкарат малко, че тя цялата им компания взе да става все по-зле и по-зле... дано измислят нещо по-въпроса..
 
От: Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

Имаш опция да си пренесеш номера на друг оператор. Ще те накарат да платиш неустойка в размер на колкото месечни такси ти остават до края на договора. Ако договора ти е безсрочен няма да плащаш нищо. Отиди при оператора на който искаш да се местиш разпитай за офертите им.
 
От: Препоръчайте ми тарифен план на Мтел

Бягай от тия идиоти Мтел. Номера си го запазваш и при Виваком и при Глобул. Отиваш в техен офис, казваш им че ще минаваш при тях и искаш същият номер и те ще задвижат нещата. М-тел е най-непрокопсаната фирма. 1 година не могат да си оправят системата за сметките. Дано по-скоро фалират.
 

Горе